Justin Dentmon

Yazık vallaha. Biz boşuna konuşuyoruz, ne oyuncusunda ne de hocasında iş var. Russ zaten kafada bitirmiş umrunda değil de Dentmon 2 gün sonra maça çıkacak. Ne desek boş

Kimse Russ başlığına yazmıyor, zaten gidiyor diye buraya yazalım.

Resmi olarak da açıklandı kadro dışı olayı.

Dentmon'dan da bu sene yararlanamayız artık.

Koç değişmediği sürece bu ikiliden fayda almamız imkansız.

Üstünde Daye, Tyus, Deon falan da küsebilir. Ciddi bir problemimiz daha oldu.

Bence bu ikisinin açığını yakalayarak tek taraflı fesih i kovaladı bizimkiler !!! Bana kalırsa ikiside gitsin hatta imkan olsada Daye ve Schilb de gitse. Biliyorum cezamız var artı Tr de 2 lisans hakkımız kaldı, ama koç gitemeyecekse bundan başka çıkar yol yok.Kangren malesef çok ilerledi ya yaşamak için bir şeylerden vazgeçeceğiz yada acı çekerek öleceğiz :(

Dentmon ve Russ' un kadro dışı kalmalarına şaşırmadım. Hoş kadroda olduklarında da pek fazla yararlanamıyoruz. Russ zaten hiç oynatılmıyor,Dentmon'da iyi oynamaya başladığında Ergin Ataman tarafından kenara alınıyor. Yolları açık olsun.

Bunlari para vermeden gonderip transfer yaptirmak istiyor Ergin Ataman.
Sunu okuyabilmek cok da zor degil.
Ergin Ataman'in gitmesinden ziyade, gittikten sonra birakacagi enkazi dusunmeye basladim simdiden.

bence russ'ı yıldırmak için kendimizi parçalıyoruz, burada da yine fırsatını bulmuşken bi rest daha çektik kendisine. bunu yaparken adil gözükebilmek için de dentmon'ı da riske attık. oyuncular savunma yapacaklar sanırım. bu safhada dentmon'ın savunmasına daha sıcak russ'ınkine daha soğuk yaklaşabiliriz. veya russ'ın açık vermesini umut edip ondan kurtulmak için hamle yapabiliriz. ben meselenin dentmon'la çok alakalı olduğunu sanmıyorum. büyük tabloya odaklanalım arkadaşlar :D

Ataman'ın hülyalara dalarak oturduğu yerden araştırmadan ezbere kendi kurduğu kadronun bedelini yine oyuncuların her adımını fırsat bilerek ve kendi kurtlu kusurlarını örtme amaçlı hamle yapma yarışına girdiğini görüyoruz,diğer oyuncularda salak değil ya arkadaşlarına yapılan davranışların ve koçun maçlardan sonra kendileri aleyhinde yaptığı açıklamalardan haberleri yok değil ya,bu adamların takım arkadaşları olan diğer ABD'lilerde sessiz kalmazlar bu yapılanlara,Ataman'a birileri dur demedikçe takım içeriden patlak vermeye devam edecek diyorum ama Arma,basketbol sevdalısı başkan ve yönetici olmayınca şubenin kötü akibeti her geçen gün yaklaşıyor.

Adam eski Zalgris oyuncusu ve mutlaka orada uzun zamandır görmediği arkadaşları vardır. Eğer sadece yemek için dışarı çıktıysa şu kadro dışı çok ama çok anlamsız. Aman neyse Ergin Ataman işte ya mantık aramamak lazım.

Ataman yine başarısızlıgının faturasını ödemek yerine kendi transfer ettigi iki oyun kurucuyu kadro dısı bırakarak Galatasaraya ödetiyor . Bir branş nasıl kötü yönetilir temalı bir yıl geçiriyoruz. Kalburüstü rakiplere karşı seviyemiz belli diyip baştan havlu atıyorsun . Seviyende olan zalgiris deplasmanında 10 dakika basketbol oynayıp 30 dakika kontak kapatıyorsun .

Hoca bu yıl taraftar üzerinde sosyal deney yapıyor olmalı . Bunun başka bir aciklamasi yok . Koçun acil olarak ihtiyacı olan iki şey . 1) Yagizer ulug gibi bir yardımcı 2 ) iyi bir mentör

Dentmon hatalı. Sonuçta arkadaşları ile buluşup köylerinin yaylasına çıkmadılar. İllaki bir alem olmuştur. Obradovıcın takımındasın baskonıadan 30 sayı yemişin o gece kamptan ayrılıp arkadaşlarınla eğleneceksin. Daha öyle bir oyuncu dünya üzerin de yok.

Ha Ergin Ataman Bunu idare edebilirmiydi? Pekala da ederdi oda fırsat bu fırsat demiş işte olay bu

23:15 te otelden çıkıp 01:30da geri dönmüş. Gidiş geliş süreleri dahil 2 saat. https://mobile.twitter.com/IAmDPick/status/799292108993499137/photo/1

Aynı zamanda sezon boyunca içki içmem açıklaması da çok tatlı geldi. https://mobile.twitter.com/JustinDentmon/status/799325096997326848

Kadro dışı kararının tamamen eyyam olduğu bariz, otelden çıkmama gibi bir kural da yok zaten, aynı asansörde inerken gittiğini bilmiyor muydu sayın iyi günde medyasever, kötü günde gözükmez Yalçınkaya ve Ergin Ataman

Sırf maçtan sonra gardsız oynadık yenilmemiz normal demek için kadrodışı bırakıldı bence.
Genç oyuncusunu soyunma odasında döven bir koçtan bahsediyoruz, oyunculara bu kadar sallamasına şaşırmamak lazım