Kaldırın perdeleri cimbom geliyor!!!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Özür dileyerek söylemek istiyorum ama ben inanmıyorum Efes Pilsen'in seyircisi olduğuna yok yani belirli bir kitleleri en önemli maçta fb maçında bile 1000 kişi yoktular haksız mıyım ? yarın ki maça gelecek 2000-2500 Efes Pilsen'li olarak gözüken kişinin 1500 tanesi fblidir... ABDİ İPEKÇİ ARENAYI YIKACAĞIZ!

Efes 2000 bilet ayırmış kendi taraftarlarına.
Bize ayrılan biletlerden ise sadece 1800 bilet kalmış bu bilgiyi biletix gişesinden aldım!!!

Adam yarın öğlene biter dedi biletler çok mutluyum :) :) :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Bize ayrılan biletlerden ise sadece 1800 bilet kalmış bu bilgiyi biletix gişesinden aldım!!!

Peki satışa çıkan toplam bilet sayısı kaç ? Sanki bir ara 6000 denmişti de

Eyüp YILDIZ' Alıntı:

galatasaray taraftarına yakışanda bu zaten :)

HAYDİ HEP BERABER ABDİ İPEKÇİ?YE!

Galatasaray Cafe Crown, 5 Ocak 2008 Cumartesi günü 18:00?da Abdi İpekçi Spor Salonu?nda Efes Pilsen karşında ilk devrenin son maçına çıkacak. Bu sezon gösterdiği muhteşem performansla taraflı tarafsız herkesin takdirini toplayan ve 18 sene sonra liderliği yakalayan takımımızı Cumartesi günü Abdi İpekçi Spor Salonu?nda yalnız bırakmayalım...

Haydi Galatasaraylılar, lider takımımızı desteklemek için hep beraber Abdi İpekçi?ye?

Online Bilet Satın Almak İçin Tıklayın!
Galatasaray taraftarına ayrılan yerlerin çoğu satılmış durumdadır. Halen bilet almamış taraftarlarımızın kalan az sayıdaki bileti de bitirip Abdi İpekçi'yi tam kapasitesiyle dolduracağına inancımız sonsuzdur.
http://www.gs.org

ben maç saatinde alacam 5 gibi kalır umarım ayrıca perdeleri kapatıyorlar açsınlar daha çok satış yapsınlar. Olumsuz bir durum olduğunda ( bilet yok vermiyoruz vs) kapıda gsbasket org dan yöneticileri tanıyan biri olacak mı bizlere yardım edebilecek olmadı efes tarafından bilet alıp gs tribününe geçeriz veya efeslilerin arasında tezahurat ederiz

kaldırsın kaldırsın parmak kaldırsınnnn.. ipekçiye gelenler parmak kaldırsın.....

sabahtan beri içim kıpır kıpır.... salon full sarı kırmızı ... maçın başlamasıyla birlikte çekilcekk 3 lünün hayalini kuruyorum. (ntv ekranlarında ihsan bayulken şaşkın taraftarları izlio :):):)) azzz kaldı biz geliyoruz. perdeleri şimdiden kaldırsanız iyi olur :)

Bizim milletimiz işini niye hep son ana bırakır :(
Arkadaşlar salona bırakmadan alın biletlerinizi ayrıca umarım yetkililerde perdeleri kaldırmak için son anı beklemezler sonra telef olmasın perdeler ;)