Kaldırın perdeleri cimbom geliyor!!!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Kerem SEÇER' Alıntı:
Yahu bunlar neyin havasını yapıyor..Kaç okula otobüs gönderip taraftar topluyorlar ondan bahsetsinler önce..Yarın maçlarına gidecektim vazgeçtim bunlar havalanmış iyice..
Bunlar febeş Keremim :D :D

Asil bu isin enteresan olan yani Efesliler grubunda Galatasarayimiza laf edenlerin % 60'inin futbolda GS'i desteklemeleri....!! Gercekten cok ilginc bir durum degil mi???? Hem Sami Yende GS'i destekliyorlar hemde Efesliler catisi altinda GS'a laf atiyorlar..Peki buna ne demeli sizce??

Bir cogumuz efes'i avrupada destekleriz,maclarina gideriz,fakat boyle simarik bir seyirci toplulugunu gorunce karsimizda ne saygi kaliyor ne de basketbol tartismasi.

Arkadaşlar bu tip seviyesiz siteleri kaale alıpta yazılanları buraya taşımayın. Yürekleri yetiyorsa gelip burda yazsınlar bizim kapımız herkese açık. Tabi doğruları yazmak zordur her zaman.

özel durumlarım nedeniyle gelemeyecektim,ama sırf surda o yazıyı yazan kiş için gelicem maça,hanımıda getiricem... bu arada bu forumda yazanlarla da tanısmak isterdim,foruma girenler kırmızı gül taksın :D

ben bugun 10 tane bilet aldım.... biletix gişesindeki görevliye sordum daha çok bilet varmı die... çok var diyince moralim bozuldu... ama inanıyorum maç saatine butun biletler tükenecektir....
perdeleri kaldırın GELİYORUZ....

Şimdi Eyüp aradı 1800 adet bilet kalmış sadece. Herhalde Türkiyede bir basketbol maçı için bir rekor bu maç gününden önce satılan bilet sayısı.

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:
Şimdi Eyüp aradı 1800 adet bilet kalmış sadece. Herhalde Türkiyede bir basketbol maçı için bir rekor bu maç gününden önce satılan bilet sayısı.

hahah yuhh bitmiş :)

daha biletsiz giricek tayfa var fazla satılan bilet olur kesin vs vs
inşallah yarın tıka basa dolucak o salon

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:
Satılan bilet sayısı :D :D Koptum ama haklısın.

Eğer sayı doğruysa ki Eyüp abi dediyse doğrudur ( ? ) mükemmel.

Moral bozmak gibi olmasın ama bu biletlerden Efes Pilsen kulübü dağıtmak için ne kadar aldı bilmiyoruz :)

Alper Eren Yıldız' Alıntı:
Efesliler kaç kişi olur acaba :roll: Fazla olacaklarını zannetmem..

Bence en fazla 2000-2500 o da kemik grup ...
Onun haricinde maça çok fazla gelmek isteyeceklerini düşünmüyorum ...
Malum (Takımınlarının son halinden sonra) ....

Saygın AKEL' Alıntı:
[quote="Alper Eren Yıldız":33ci2uv1]Efesliler kaç kişi olur acaba :roll: Fazla olacaklarını zannetmem..

Bence en fazla 2000-2500 o da kemik grup ...
Onun haricinde maça çok fazla gelmek isteyeceklerini düşünmüyorum ...
Malum (Takımınlarının son halinden sonra) ....[/quote:33ci2uv1]

ne 2000'i yahu 200 de suna. :D uslu uslu otursunlar. basket ve taraftar sov izlesinler.

ne 2000'i yahu 200 de suna. :D uslu uslu otursunlar. basket ve taraftar sov izlesinler.

Heh ne güzel demişsin 200 kişi uslu uslu otursun. bizim şovumuzu izlesinler inşallah.. :D