Kaldırın perdeleri cimbom geliyor!!!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Eyüp Abiiiiiiiiii öyle konuşma valla şimdi atlıcam uçağa gelicem maça !! Ciddi ciddi böyle konuşunca ben ağlarım :( geçen Gs Tv'de GS-fbülker maçındaki Galatasaray Seyircisinin tezahüratlarını gösterdi de valla o mutluluk tablosunu izleyince orada olmak istedim ağlayacaktım hırsımdan :) !! Neyse Abdi İpekçi Arena Full dolmalı her ne olursa olsun herkes orda bulunmalı bu maçı kesin almalıyız benim inancım sonsuz o kadar zorlanmayız! Bütün zor olan maçları aldık Efes Pilsen'mi durduracak bizi? Tek isteğimdir ki ve hayallerde de olduğu gibi 1o.ooo Gs taraftarının Abdi İpekçi'yi FULL doldurması!! ve eminim ki dolduracağız ve maçı alacağız! Herkes taraftar görecek o maçta!

Burak Ceyhan' Alıntı:
Eyüp Abiiiiiiiiii öyle konuşma valla şimdi atlıcam uçağa gelicem maça !! Ciddi ciddi böyle konuşunca ben ağlarım :( geçen Gs Tv'de GS-fbülker maçındaki Galatasaray Seyircisinin tezahüratlarını gösterdi de valla o mutluluk tablosunu izleyince orada olmak istedim ağlayacaktım hırsımdan :) !! Neyse Abdi İpekçi Arena Full dolmalı her ne olursa olsun herkes orda bulunmalı bu maçı kesin almalıyız benim inancım sonsuz o kadar zorlanmayız! Bütün zor olan maçları aldık Efes Pilsen'mi durduracak bizi? Tek isteğimdir ki ve hayallerde de olduğu gibi 1o.ooo Gs taraftarının Abdi İpekçi'yi FULL doldurması!! ve eminim ki dolduracağız ve maçı alacağız! Herkes taraftar görecek o maçta!
EE atla gel Burak.Diziden kazandığın paraları mezara mı götürecen Galatasaray'ın için harca. :D

12000 koltuk kapasitesini 10000 kişi dolduramaz, teknik olarak imkansız : )
o yüzden sevgili forumdaşımıza güvenip 10000 kişi gelmeyin
12000 kişi gelin
ben hariç 11999 kişi daha gelsin yani

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Burak Ceyhan":3mobxpg7]Eyüp Abiiiiiiiiii öyle konuşma valla şimdi atlıcam uçağa gelicem maça !! Ciddi ciddi böyle konuşunca ben ağlarım :( geçen Gs Tv'de GS-fbülker maçındaki Galatasaray Seyircisinin tezahüratlarını gösterdi de valla o mutluluk tablosunu izleyince orada olmak istedim ağlayacaktım hırsımdan :) !! Neyse Abdi İpekçi Arena Full dolmalı her ne olursa olsun herkes orda bulunmalı bu maçı kesin almalıyız benim inancım sonsuz o kadar zorlanmayız! Bütün zor olan maçları aldık Efes Pilsen'mi durduracak bizi? Tek isteğimdir ki ve hayallerde de olduğu gibi 1o.ooo Gs taraftarının Abdi İpekçi'yi FULL doldurması!! ve eminim ki dolduracağız ve maçı alacağız! Herkes taraftar görecek o maçta!
EE atla gel Burak.Diziden kazandığın paraları mezara mı götürecen Galatasaray'ın için harca. :D[/quote:3mobxpg7] Haklısın ama diziden ne para kazandık ki:) neyse kaptanım 2009 senesinde her maçta bende olacağım sizlerle beraber ;) Bu maçta ben olmasam da önemli değil yeterki salon Full dolu olsun :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Serkan KÜÇÜK demiş ki ;

Arkadaşlar bu Salon artık dolucak hınca hınc dolucak! Bu bizlere farz oldu bundan sonra. O gün cümle alem öyle bir taraftar görücek ki basketbol tarihine geçicez!.. Herkes semtindeki mahallesindeki okulundaki Galatasaray aşkıyla yanan tutuşan arkadaşlarını toplasın eşi dostu çağırsın. Bir maçlık okullar asılsın ,işler iptal edilsin ,manitalar ekilsin ,hastalar doktorlara emanet edilsin , aileler evlerinde bırakılsın. Ve herkese bu akşam 18.00 da izleyeceğiniz şovun bir parçası olmaya gidiyorum diye veda edilsin!. Çıkarın artık içinizde Aslanı , o çılgın taraftarı , golu yedikçe ( baskette olabilir ) dahada çıldıran , Rakip oyuncuya "off bu ne ya yenselerde gitseler" dedirtecek kadar bağıran o Aslan çıksın ortaya! Abilerimiz canlarını dişlerine takıyorlar bir şeyler için çabalıyorlar o gün tribünde bizde onların bu çabalarını boşa çıkarmayalım onlar bizim için herşeyi yapıyorlar bizde onlar için susmadan çılgınlar gibi bağıralım ve onları gururlandıralım.!

Nasıl gelirseniz gelin yukardaki yazıdan gelmiyorsanız gaza gelicek başka bir şey düşünün ve o şekilde gelin ama o gün orda 12.000 Full Lpg li ultrAslan görelimde o cümle aleme yeter.
http://www.ultraslan.com/forum dan bir arkadaşın yazısı ben beğendim :) :)
Çok güzel yazmış Serkan abim, helal olsun bende orda olacağım ve ultrAslan şovuna katılacağım basket taraftarı nasıl olurmuş herkes görecek ve ben inanıyorum ki bu maç 2007-2008 basket yılının en önemli maçlarında biri olacak Şampiyon Galatasarayın taraftarınında en keyif alacağı maç olacak...

Bu arada bize bilet sınırlaması koymayan vede bilet fiyatlarını makul tutan efes yönetimine teşekkürler!!!
----------------------------------------------
Aldım biletimi!!!

KALDIRIN PERDELERİ CİMBOM GELİYOR!!!

arkadaşlar ben adana'da yaşıyorum içim gidiyor maçlara gidemiyorum diye,imkanım olsa atlayıp gelecem sadece maç izlemek için,siz istanbulda yaşıyosunuz ve trafikten fln bahsediyosunuz yapmayın doldurun lütfen şu salonları her maç full oynasak sponsorlarında ilgisi artar yönetimin de,çok daha ii bi takımımız olur ben tv den izlicem ama kalbim sizinle :) sizde lütfen ipekçiyi dar edin efese,bu arada bayan takımımızın botaş maçı için adanaya gelecegi günü iple çekiyorum 8)

Facebookta bulunan efesliler grubu cok enteresan gercekten..searche efesliler yazin ve muhabetlere bakin..Daha dogrusu bakmayin derim,yani cok komik:)))

HER KOLTUGA 2 KISI OTURALIM...12.020 OLSUN 20040:)

Birkaç zavallının hezeyanları
-----------------------------------------------------
bilim kurgusal bir yaklaşım...ipekçiyi hınca hınç dolduracağız...

bu haftasonu efes pilsen ile gscafecrown takımları basketbol maçında karşı karşıya gelecekler.

gs taraftarları bu maçla ilgili akıldışı iddialarda bulunuyorlar..."ipekçiçi tamamen dolduracağız?perdeler kalksın"..

doldururlar mı?dolduramazlar mı bilemiyorum?ama bildiğim bir şey var ki;ipekçi açılalı sanırım 20 yıl kadar oldu?bu süre zarfında ben gs taraftarının tek bir maçta bile?değil tamamını yarısını bile doldurduğuna şahit olmadım ipekçiyi...

ayrıca "ipekçinin asıl sahibi de cincondur?bunu eşe dosta gösterelim" türünden bir yaklaşımları da var ki?bu bilim kugudan da öte?fantastik bir boyut..

fenerbahçe ile gs ipekçi açıldığı günden bu yana defalarca karşı karşıya geldiler bu salonda ve rakip taraftarın az alınması olayı olmadan öncelerde bile ben bizim 1/4 ´ümüz kadar olduklarına şahit olmadım..

hayatımda bu güruh kadar?kendini bilmez?hayal dünyasında yaşayan?gerçek anlamda zavallı başka bir grup görmedim..

aslında spor-sergi zamanlarından da bahsetmek lazım ya?hani şu bir pota arkasının sadece yaruısını alabildikleri günlerden..ama acıyorum...
----------------------------------------------------------------------
Buda benim cevabım....

Kunterli Kochlu bir play off serisi vardı hem tribünde hemde sahada ezdiğimiz
5-1 lik kupa maçınada 50.000 kişi geliyordu değilmi bunlar günlerce medya yaltaklık yaptı bunlara???
Olimpiyata bir gittik 45.000 kişiyi kurtlar yemiş 5000 kişi kalmışlar!!!
Ve biz sahada 5 tribünde 2 katıydık bu ahmakların

Son olarak biz geçen hafta Oyak Renault gibi sıradan bir maçı 4000 kişiye oynarken onlar Telekom derbisini 1500 kişiye oynadılar Kaan Kural bile alay etti yer taraftar var diyerek!!!

KALDIRIN PERDELERİ FENERE ETEK YAPACAĞIZ!!!

Abi bırak şunları kendi hallerine..

Bunları kaale almaya bile gerek yok..

Ezikliklerini bizden daha iyi kendileri biliyor !!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Herkes hırslansın diye kopyaladım :D

Hakikaten böyle çapını bilmez kitle kainatta yoktur ya. Orta karar bir Anadolu kulübünün taraftarı kadar bile saygınlığı olmayan?taraftar-tribün muhabbetlerinde herkesin ağız birliği etmişcesine "Cimbomlular mı?sktret yav kim s..er onları?" dediği ama sırf takımları 90´larda biraz palazlandı diye kendilerini en büyük taraftar ilan eden kazmalar sürüsü?sonradan çıkma-çakma taraftar... Siz kim İpekçi´yi doldurmak kim be sevdiminin tapirleri?

akıl ve zeka seviyeleri cok düşük olan bu insanlara cevap anacak cumartesi günü verilecektir bu yazıyı yazan arkadası tebrik ederim çünkü gitmeyecektim ama bu yazıyı yazanı tv başında salonu gorduğu andaki halini düşünerek maça gitmeye karar verdim

teşekkürler arkadaş

Yahu bunlar neyin havasını yapıyor..Kaç okula otobüs gönderip taraftar topluyorlar ondan bahsetsinler önce..Yarın maçlarına gidecektim vazgeçtim bunlar havalanmış iyice..