Kalise Canaria-Galatasarayımız(Tur bizimdir)

Re: ULEB CUP 2.Turdaki Rakip: Kalise Gran Canaria

Red Star takımı çok güçlü bence Bjk nin işi zor ama bence türk takımları gelceği en üst seviyeye kadar gelsin.(Avrupada geçerli Lig de lider biz olalım :) )

Bunların isimlerinde hayır yok zaten elemek farz oldu..

Bekle bizi Torino biz geliyoruz, çünkü ;

WE WANT THIS CUP !

Deniz Baskın' Alıntı:
eğer hüseyin faul problemine girmesse olayı bitiririz burada...bu arada 11 martta salon dolmalı ve çalışmalar şimdiden başlanmalı

Eyüp abi , bu mesaj sana :) Sadece bir hafta var..Ayrıca bu maç nedeniyle cumartesi görünen Galatasaray-Beşiktaş maçını cuma akşamına çekmek isteyebilirler.. Bu bizim için büyük dezavantaj olur.. Seyirci götüremeyiz o maça.. Cumartesi 14.00 e aldıırsın Eyüp abi sen bu maçı :) Yaparsın sen :)

telekoma karşı izlediğim loser bosna kk dan nerdeyse 10 sayı fark yiyormuş deplasmanda o zaman bizim bunlara bi 10 atmamız farz oldu ispanyada işi bitirmemiz için
ama ispanya malum gurbetçi mekanı deil takımı orda yanlız kalabilir o yüzden burdaki maç bişeyleri belirler
canaria dada yatarız üstüne bize bu sene kim farklı yendiki zaten...kolay dağılmıyoruz

Gran Canaria kendi sahasında çok etkili bir takım...Barcelona ile oynadıkları maçı izlemiştim.Barcelona'yı çok zor durumlara soktular ve maçıda kazandılar.Yani rakibimiz kendi liginde üst düzey takımlara kafa tutuyor.Asvel'den çok daha güçlü bir takım...

cornel david çoğumuz beğenmese de euroleague finalini oynarken görmüş bir adam yani bazı şeyleri aşmış birisi...eğer fatihle filan durdurmayı denersek zor olur...ona böyle hızlı biri lazım gaines gibi.english burada fazla abartılmış euroleague'de takımların yarısından çoğunda oynayamaz english.fakat içerde etkililer TIPKI BİZİM GİBİ(eyüp bey kontürüm yoktu onun için maçta göremedik seni ama bi dahaki maç kaçamazsın duyrulur :p )

Deniz Baskın' Alıntı:
cornel david çoğumuz beğenmese de euroleague finalini oynarken görmüş bir adam yani bazı şeyleri aşmış birisi...eğer fatihle filan durdurmayı denersek zor olur...ona böyle hızlı biri lazım gaines gibi.english burada fazla abartılmış euroleague'de takımların yarısından çoğunda oynayamaz english.fakat içerde etkililer TIPKI BİZİM GİBİ(eyüp bey kontürüm yoktu onun için maçta göremedik seni ama bi dahaki maç kaçamazsın duyrulur :p )
Telefonunu forumdan almayı unutmuşum yoksa ben arayacaktım deniz seni!

Ben maçlara gelmek istiyorum ama bilet sorun oluo kombine zmanı alacam ama şimdilik az yoğun olan maçlara gelirsem içeri girebilirmiyim ?

Rahat geceriz........

Las palmasda mi ne olcak mac malesef taraftarimi oralara gidmez yada gelemez.......

Sonra BJK C.T yi dagiticaz.. insallah kizilyildizi gecerler..

Coskun Cosar' Alıntı:
Rahat geceriz........

Las palmasda mi ne olcak mac malesef taraftarimi oralara gidmez yada gelemez.......

Sonra BJK C.T yi dagiticaz.. insallah kizilyildizi gecerler..

Las Palmas'ta yasayan Turk sayisi 5'i gecmez.O yuzden Istanbuldaki ilk macta 8-10 sayilik bir fark yaratmak lazim..Ikinci mactada Carl English'e Cuneyt ile baski yapmamiz lazim,top getirmesini engellemeliyiz.Kornel David ile ugrasacak adam cok bizde,sorun olmaz.

las palmas dünyanın en güzel yerlerinden biridir, biraz pahalı olmakla birlikte tatil amaçlı gidip orada maçı izlemek isteyen bir kısım insan olabilir. : )
zor ama imkansız değil 5-10 adam cıkabilir : )

Forumdan bazı abilerimiz gitmeyi düşünüyor..İsim vermeyeyim reklam olmasın :p

Bu senenin en önemli iki maçı olacak. :) Final Eight'te Partizan'ı istiyorum Disco Disco Partizani yapacaz onlarla ;)

her tur geçtikçe bu senenin en önemli maçı diyoruz ama bunlar fasa fiso biz bu senenin en önemli maçını italyadaki finalde oynıyacağız.

Arda Öztürk' Alıntı:
her tur geçtikçe bu senenin en önemli maçı diyoruz ama bunlar fasa fiso biz bu senenin en önemli maçını italyadaki finalde oynıyacağız.
Azından bal damlıo inşallah bununda başarırız ozman F5 liler ne sölücek görücez !!

Re: ULEB CUP 3.Turdaki Rakip: Kalise Gran Canaria

bizene fenerden onların ne sölicekleri önemli mi bizim için...!!yeni oluşturulan bir şube yeni oluşturulan bir takım bnce buraya gelmemiz bu sezon için başarıdır bundan sora geçeceğimiz hertur ekstradır..

Utku Çapan' Alıntı:
las palmas dünyanın en güzel yerlerinden biridir, biraz pahalı olmakla birlikte tatil amaçlı gidip orada maçı izlemek isteyen bir kısım insan olabilir. : )
zor ama imkansız değil 5-10 adam cıkabilir : )

Las Palmas insani da sakindir,genelde yasli ispanyol halki mevcuttur..

Basklilar gibi dunya uzerinde menfaat pesinde kosan tiplere asla benzemezler..Kanarya adalari tatil icin mukemmeldir..Ben olsam macin 3 gun oncesinden takimi gotururum,hem tatil hemde iklime alisma bakimindan..Kanarya adasina Ispanya'ya ait demek icin aslinda bin sahit lazim,sanki Afrika ulkelerinden Fas'a daha cok yakisiyor gibi..Biraz daha cografi konumu guneyde olsa adanin Senegale artik komsu olcaklar.

Neyse sonucta Canaria evinde zor yenilen fakat deplasmanlarda ayni basariyi gosteremeyen bi takim.Nedeni ise Avrupa kitasina uzakligi..Ucak yolculuklari cok uzun suruyor..Bilbao-Gran Canaria maci icin nerdeyse 4 saatten fazla yol kat etmek lazim..Bu Galatasarayin Tromso de mac yapmasina benziyor.

Unutmayalim ki cografi nedenlerden dolayi uzakta bulunan sehirlerin takimlari deplasmanlarda zorluk cekiyorlar. Rusya liginden ornek vermek gerekirse Vladivostok-CSKA Moskova... CSKA Vladivostoga deplasmana gitmek icin 13 saat yol kat ediyor.Ve dolayisiyla yorgunlugun jet-lag etkisiyle maci kaybetme sansi doguyor.Ayni sey Moskovaya gelen Vladivostok ekibi icinde gecerli..Ben hic Vladivostogun Moskovada mac kazandigini gormedim duymadim..

Bu yuzden Galatasarayin yol uzunlugunu goze alaraktan Kanarya adalarina normal planlanan tarihten 1 gun once gitmesi lazim...Bu cok onemli bir durum!!!!

Emre Genc' Alıntı:
bizene fenerden onların ne sölicekleri önemli mi bizim için...!!yeni oluşturulan bir şube yeni oluşturulan bir takım bnce buraya gelmemiz bu sezon için başarıdır bundan sora geçeceğimiz hertur ekstradır..
Yok yani bize kötü takım diolarya o bakımdan zaten onlarıda yendik susdular :)

Bu maçı yine TV 24 mü göstercek acaba?
Birde maç saat kaçta bilen birisi yazarsa iyi olur