Kalise Canaria-Galatasarayımız(Tur bizimdir)

Re: ULEB CUP 3.Turdaki Rakip: Kalise Gran Canaria

Gaines tam bir Galatasarayli gibi oynuyor. aslan yüregi var onda. zaten ara sira kükrüyor rakibine laf atarken. onun yanina bir de su Aris'li Massey'i alsak. offff 8)

Fatih Hısım' Alıntı:
Gaines tam bir Galatasarayli gibi oynuyor. aslan yüregi var onda. zaten ara sira kükrüyor rakibine laf atarken. onun yanina bir de su Aris'li Massey'i alsak. offff 8)
birde haislipi aldinmi kadro tam olur
fighting lion 8)

Onur Yavuz' Alıntı:
Takımın nasıl bir oyun sergileyeceğini merak ettiğim kadar taraftarın takıma ne kadar katkı sağlayacağını da merak ediyorum.

Evet, çok haklısın Onur abi bu maçta taraftarımızın neler yapacağı da çok önemli iyi bir atmosfer neden olmasın ama ben sanmıyorum salonun yeteri kadar dolacağını.İnşallah bu maçı farklı kazanıp ilk 8 içerisinde yer alırırız! Kalbimiz sizinle ''Aslanlar''...

Salih GOZMEN' Alıntı:
[quote="Fatih Hısım":3gcuclof]Gaines tam bir Galatasarayli gibi oynuyor. aslan yüregi var onda. zaten ara sira kükrüyor rakibine laf atarken. onun yanina bir de su Aris'li Massey'i alsak. offff 8)
birde haislipi aldinmi kadro tam olur
fighting lion 8)[/quote:3gcuclof]
massey tam isabet..biraz aklı selim düşünülüp kesenin ağzı açılırsa müthiş bir transfer..bir de aristen terry var..muhteşem bir takım oyuncusu

gaınes gıbı oyuncu 10 yılda bır anca bulunur onu kaybetmememız lazım cok ıstıkrarlı ve tam takım oyuncusu

Fatih Hısım' Alıntı:
MAssey gerçekten 10 numara olur.Ariste bracey wrighttan sonra takip ettiğim diğer bir oyuncu.Oldukca faydalı olur bence

bizim her macimizda hakemlerle problemler yasiyoruz bu sadece basketbolda degil butun platformlarda suan ve daha onceki izledigim butun bjk maclarinda hakemler bjk ye calisiyor anlamadim bu isi ama arada kaynayan hep biz oluyoruz ozellikle italyan hakem ismini yanlis hatirliyor olabilirim luigi lomanica bizim maclarimizin hepsini katletmisti ozellikle asvel macinda 10 numarali oyuncunun en az 5 hatali yurumesini ez gecmisti hakemleri anlamak mumkun degil !!! ne yaptiysak biz bunlara

arkadaşlar beni bu maç için en fazla endışelendiren şey ne biliyormusunuz? Mesela asvel maçında deplasmanda alınan avantajlı bir skor sonrasında evımızde oynadık.Bir ara fark 15+ olmasına rağmen oynadık ve turu aldık.Lakin şimdi ilk maç evde.Bu durumda acaba 2 sayılık bir galibiyete avantaj diyebilirmiyiz veya deplasmanda olası bir 15+ sayılık farkı eritip belimizi doğrultabilirmiyiz?İste bundan supheliyim
hayırlısı olsun

Salonda durum nasıl acaba inşallah full dur ama hiç umudum yok....
bjk de kızılyıldızla 80-80 berabere kaldı,torino biletini kaptı....

Sertaç Kütükcüler' Alıntı:
Salonda durum nasıl acaba inşallah full dur ama hiç umudum yok....
sertaç abi bence çokta emin olma rakibin en önemli adamı omar cook bu maçta hiç saha içi isabet bulamadı burdaki maça ayrı bir motivasyonla hazırlanacaktır ve shumpert 30 sayı üstünde sayı attı aynısını istanbulda yapamayabilir ters bi takım kızılyıldız.

On the other hand, we know how to play in small, noisy arenas because this is how we play at home. Just like at home, we expect sellout crowds with noisy fans cheering for their team
guard fernandezin bi demeci
adamlar sanıyor asvel maçındakiş taraftar gelecek:)
yoksa geldi mi?
umarım gelmiştir

Ahmet Kıraklı' Alıntı:
[quote="Sertaç Kütükcüler":24oy4t04]Salonda durum nasıl acaba inşallah full dur ama hiç umudum yok....
sertaç abi bence çokta emin olma rakibin en önemli adamı omar cook bu maçta hiç saha içi isabet bulamadı burdaki maça ayrı bir motivasyonla hazırlanacaktır ve shumpert 30 sayı üstünde sayı attı aynısını istanbulda yapamayabilir ters bi takım kızılyıldız.[/quote:24oy4t04]

Kızılyıldız eski kızılyıldız değil. Uleb'de son 16 ya kalan bi takım bi oyuncusuna bu kadar bağımlı olmamalıdır.akatlarda çıkabileceklerine hiç sanmıyorum...
seyirci bile yoktu salonda bi sırbistan deplasmanında ilk defa boş salon gördüm bu kadar...

...arkadaşlar Dee brown ve Hüseyin Beşok'un oynayıp oynamayacağı hakkında bir bilginiz var mı?...