Kardemir D.Ç. Karabük - Galatasaray | TSL 7. hafta

Maç sonucu ne olur?

• Kazanırız

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    16
Barisi koyacagina Alt Yapidan adam alsa kotu oynasa uzulmem walla...Neyse ben daha fazla sinirlenmek istemiyorum... Bir cok futbolcunun oturarak aldigi para haram olsun bogazindan gecmesin.

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
Maçın dönmesi çokzor.
Kötü oyunla 1 0 filan kazanacağımızı düşünüyordum ama malesef hakem maçın içine etti kabaca.
İkinci yarıda sabri girse bari

Yeni bir maci cevirme formulu...Serdar Ozkan+Emre Colak girer koca Galatasarayda oyuncu kalmaz..! Komedi! Baris ve Pino cikar..

Gol dakikalari..... 1. gol. ( 50-60 arasi) 2. gol (60-75 arasi) ve galibiyet golu 75 ve sonrasi...

Serdar Ozkan Ayhan Misimovic Aydin

Emre Colak Kewell bu sekil!

Geçen sene Baros sakatlandı koskoca Galatasaray çöktü,Baros yine sakat ve yine alternatifi yok.Her mevkiğe transfer var ama Baros'un yedeği yok sanki forvet almak yasak.

Futbola bakan kim varsa toptan istifa etmeli aslında sonra yeni bir teknik ekip. bu futbolcularla ite kaka yine ligi ilk beş içerisinde bitiririz .

Hatta futbol şubesinin başında kimse olmasa ve teknik direktörsüz kalsak bile bu oynanan oyundan ve ligde bulunduğumuz konumdan kötü olmayacak gibi gözüküyor.

Sabır falan kalmadı artık bende.Mutsuz ise Galatasaray'da Rijkaard efendi hemen toplasın bavulunu gitsin.Zaten koca 1.5 yılda hiçbirşey katmadı takıma.

Barış gibi futbol özürlüsünu Cana'ya tercih ediyorsa futbol bilgisinden şüphe ederim.

O kadar kötüyüz ki kimse hakeme birşey demiyor.

Bu takimin ilaci Rijkaard'dir diyoruz ama anlasilan olmayacak..Fatih Terim gibi eline sopayı alacak bir hoca lazim..Soyunma odasinda gerekirse oyunculara kufur edecek!

Mahalle takımı derler ya o kadar bile değiliz.Emenike de gökhan zanı her pozisyonda geçti.Milli takımın defansısın be adam bu nasıl iştir.Ayıp.

Soru 1- Insua nasıl oynuyor? Performansı nasıl
Soru 2- Balta ve Çağlar dönünce Insua hala oynar mı?
Soru 3-Yedek yabancı forvet almak federasyon tarafından yasaklandı mı?

Bu arada Kewell diyoruz da adam artik yasi gelmis 32 ye...Ayaklari gunden gune agirlasiyor...Bu adam 90 dakikayi kaldirmasi mumkun degil... Adnan Polat bu gidisle Aslantepede istifa sesleri ile tarihe gececek!

Neill cikti-Ali Turan oyunda.....Degisiklige bakin..Ben olsam Aykut ile Ufuguda bir an once degistiriri..Hatta hemen..Son oyuncu degisiklik hakkimi 2-0 yenik iken kaleye de kullanim 10 kisi kalirsam sakatlik vs olurda oyle oynarim...

Rijkaart ne yapmaya çalışıyorsun harbiden anlayamıyorum bazen yani Matemeatik Profösörü getir tırtlar.

Amacın ne? hedefin ne? kafanda neler var neler tasarlıyorsun ben pes ettim :? :? :?

Amacın ne? hedefin ne? kafanda neler var neler tasarlıyorsun ben pes ettim :? :? :?[/quote]

Asıl sorun burada başlıyor ....

amacı ,hedefi yokmuş gibi oynayan bir ekip var ,en azından bir sezondur böyle bir görüntü var karşımızda.

ve kafasındakilere gelince bence hiçbirşey tasarlamıyor malesef o çoktan pes etmiş .... çok yazık, gelişi çok sesli olmuştu .

Adam gibi forvet alamadığımız gibi Nondayı göndedik!!!!
bu futbolla kadıköy e bence hiç gitmeyelim.