Kardemir D.Ç. Karabük - Galatasaray | TSL 7. hafta

Maç sonucu ne olur?

• Kazanırız

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    16
Yillardir ben hep inaniyordum, Kadiköy'de kazanacagimiza. Hatta abim Fenerli Kadiköy'deki son 2 maci izlemeye gelmedi benimle, yeniliriz zaten dedi acik acik. Ben izledim, biz yenildik.
Belki de bu kez tam tersi olur yine ben yanilirim, ama ben su halimizle gercekten ciddi bir fark bekliyorum.

Barış Şişman' Alıntı:
7 haftada 3 mağlubiyet, pek hayırlı bir şey olmasa gerek..

Bu maç 3 puan olsaydı, 7 haftada 5 galibiyet bence iyi bir ortalama.Lig sonunda da aşağı yukarı 75 puana tekabül eder.Şampiyonluk için yeter bir puan.

3 maglubiyet hadi olabilir diyelim de, yenildigimiz takimlara bakin. Sivas ve Karabükspor deplasmanlari ve ic sahada son derece kötü bir Bursaspor'a mac kaybettik.

Salih Coskun' Alıntı:
3 maglubiyet hadi olabilir diyelim de, yenildigimiz takimlara bakin. Sivas ve Karabükspor deplasmanlari ve ic sahada son derece kötü bir Bursaspor'a mac kaybettik.

Objektif bakmak gerekirse Galatasaray'ın kaybettiği üç maçta da hakem hataları öne çıkıyor.
İlk olarak Sivas Maçı..Galatasaray 1-0 önde ilk yarının sonlarında yanlış bir hakem kararı serbest vuruş ve gol.Sonra 2 geldi. 2-1 kaybetti.

Sonra Bursaspor maçı..O maç Galatasaray'ın bana göre bu sene oynadığı en iyi maç.Ama yine hakem hataları, Volkan Şen'in kırmızı kartla oyun dışı kalmaması.Yenilen iki basit gol.

En son Karabük maçı.Bunda da ilk dakikada yanlış penaltı.Zaten sene başından beri Galatasaray'ın yetersiz olduğunu, maç çevirebilecek gücünün olmadığını düşünürsek bu maçları çevirememesi normal.

Kaybedince kendimizi öyle bir ortaya çıkarıp, yırtınıyoruz ki !

Bak şimdi taraftar..

Karabükspor Maçı : Mağlubiyet
Kaç Sayfa Yorum Yapılmış : 17

Karpaty Lviv 2. Maç : Beraberlik
Kaç Sayfa Yorum Yapılmış : 24

Bursaspor Maçı : Mağlubiyet
Kaç Sayfa yorum yapılmış : 22

Karpaty Lviv 1. Maç : Beraberlik
Kaç Sayfa Yorum Yapılmış : 23

Sivasspor Maçı : Mağlubiyet
Kaç Sayfa Yorum Yapılmış : 22

İşin gülistan tarafı ;

Belediye Maçı : Galibiyet
Kaç Sayfa Yorum Yapılmış : 13

Bucaspor Maçı : Galibiyet
Kaç Sayfa Yorum Yapılmış : 11

Antep Maçı : Galibiyet
Kaç Sayfa Yorum Yapılmış : 14

Eskişehirspor Maçı : Galibiyet

Kendini bu kadar yormayın canım, Rijkaard elbet bir gün gidecek. Sizlerde mutlu olacaksınız...

Bende mi iyi gün dostuyumu
Hiç düşünmedim :?

Yunus Gökyıldız' Alıntı:

Bak şimdi taraftar..

İşin gülistan tarafı ;

Kendini bu kadar yormayın canım, Rijkaard elbet bir gün gidecek. Sizlerde mutlu olacaksınız...

Bende mi iyi gün dostuyum

Buna benzer yakınmaları her forumda görüyorum. Bence bunda hiç garipsenecek veya üzülecek, veyada Rijkaard'la alakalı olan bir durum yok. Sonuçta Galatasaray'ın bu takımları yenmesi kadar doğal bir şey yok. Yani bir derbi galibiyeti değilki sayfalarca konuşulsun kritik yapılsın. Şunu iyi yaptık bunu kötü yaptık diye. Sen şimdi içerde İBB'yi yenmişsin 30 sayfa ne konuşacaksın bundan doğal bir şey mi var? Ama gidip lige yeni çıkmış Karabük'e, Sivas'a, kendi sahanda Bursa'ya yenilirsen demekki ters giden bir şeyler vardır ve yenilgiyle öne çıkmıştır bunun için konuşursun. Üzüntüler fazla olduğundada (dün akşamki gibi) sevinçler fazla olduğunda çok yazılır.

Neden feneri yenince kutlamalar konvoylar yapıyoruzda İBB'yi yenince kimse bunu kutlamıyor gibi bir şey bence bu dediğiniz.

Yenilmesi kadar da doğal bir durum olamaz...
Sonuçta oynadığımız takımlarda bu ligin takımı...

İşin kolay tarafına kaçıp, çözüm yolu olarak Rijkaard'ı yollamak, Rijkaard istifa demek kolay...

Doğru ya sabretmek zor...

Sabır Yemini ! ( F.R )

Yunus Gökyıldız' Alıntı:

Bak şimdi taraftar..

İşin gülistan tarafı ;

Bende mi iyi gün dostuyum
Bizi Rıjkaard'ın gitmesi kalması değil;Galatasarayın başarısı mutlu eder.Her yazılanın ardından konuyu buraya getirmeniz biraz sevdiğiniz bir suçluyu koruma psikojisi gibi görünüyor.

Adam forum nezninde bize lan diyor,bize ne zaman yazmamız gerektiğini bahşediyor.Kendisi Rijkardla kafayı bozmuş,adam başarısız olunca saldıracak yer arıyor.Biz üslubumuza dikkat ediyoruz.O da güzelmiş.

Sana Cevap verme diyen oldumu Serkan, cevabınıda yazdın işte. Lan kısmı gözümden kaçmış, gerektiği zaman iletiyi rapor edebilirsiniz herkes her çirkinliğe kafasına göre karşı bi çirkinlikle cevap verirse işin içinden çıkamayız.

Maçı izlemedim. Açıkçası artık takımdan fazla ümitli olmadığım için daha iyi alternatifleri tercih ediyorum. Galip geldiğinde de beğenmiyordum takımı. Hala beğenmiyorum. Son şampiyonluğumuz da dahil olmak üzere 4-5 yıldır hiç beğenmiyorum.

Geçen gün Beşiktaş'ın Avrupa maçını izledim biraz. Beşiktaş 1-0 yenikti. Şunu düşündüm. Biz iki maçta da Beşiktaş'ı yenebiliriz örneğin ama puan olarak Beşiktaş'ın üstünde ligi bitiremeyiz. Çünkü Beşiktaşlılar koşuyor ve akıllı futbol oynuyor. Gol geleceğim diyor bir şekilde. Ve kısa bir süre sonra da golü attılar.
Biz de bir süre önce böyle futbol oynuyorduk. Baskılı ve akıllı. Ne baskı yapacak adam kaldı, ne akıllı adam. Rijkaard gelince toparlar diye düşünüyordum, o da bize uydu.

Takımın killit isimlerine bakıyorum. Orta sahada en fazla yükün bindiği isim Ayhan, ileride Kewell ve Baros. Üçü de artık yaşlı. 90 dakikayı kaldıramıyorlar. 90'ı kaldırsalar, sonraki maçta yoklar. Kalitelerine sözüm yok. Kewell ve Baros'un oynadığı dönemlerde ne kadar etkili oldukları ortada. Ama özellikle zor maçları çevirebilecek güçte değiller. Ortada bir oyun sistemi falan da göremiyorum. Bir takım ya duran toptan gol atar, ya çok iyi kanat akınları yapar, ya ara toplar iyi atılır, ya kontrataktan... Bizde hiçbiri yok. Ve oynadığı futbol sistemsizliği içinde her an da gol yiyebilir. Böyle bir futbolcu potansiyeli ve futbol anlayışıyla bu ligi ilk 5'te bitirmemiz zor. Avrupa'dan boşu boşuna elenmedik. Olur da gruplara kalsaydık farklı yenilgiler alırdık.

Rijkaard suçlu mu? Evet suçlu. Hala takımın ne oynadığı belli değil. Ama oyuncu kalitesini düşük tutan yönetim de suçlu. Koşan, mücadele eden genç isimlere yöneleceğimize hala güçsüz, emekli gibi futbol oynayan isimleri alıyoruz. Hiç umudum yok ya takımdan, umarım beni yanıltırlar.

Kaybettiğimiz maçlardan sonra daha fazla yorum yazılıyor olması gayet normal değil mi? İnsanlar forumları düşüncelerini ortaya koymak için kullanıyorlar. İşler yolunda gittiğinde tebrik edilir. Ama yolunda gitmediğinde yazacak, eleştirecek bir şeyler hep vardır.

Serkan Dursun' Alıntı:
Adam forum nezninde bize lan diyor,bize ne zaman yazmamız gerektiğini bahşediyor.Kendisi Rijkardla kafayı bozmuş,adam başarısız olunca saldıracak yer arıyor.Biz üslubumuza dikkat ediyoruz.O da güzelmiş.
Ben size niye ''lan'' kelimesini kullanayımki ?

Kaybetmemiz normal değil miydi zaten ? bir sürü eksik var ve bunlar kilit oyuncular. Bence normal bir mağlubiyetti bu kadar büyütmeye gerek yok diye düşünüyorum sakin kafayla düşününce