Kardemir D.Ç. Karabük - Galatasaray | TSL 7. hafta

Maç sonucu ne olur?

• Kazanırız

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    16
Tarih: 1 Ekim 2010 Cuma
Yer: Dr.Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu
Saat: 20:00

Kardemir Karabük Takım Kadrosu

Bülent Ataman
Vjekoslav Tomic
Fatih Öztürk
Murat Ibrahim Uslu
Anthony Seric
Mehmet Çogum
Jamal Alioui
Armand Deumi
Engin Aktürk
Murat Selvi
Bulent Bal
Hakan Soyler
Muhammet Ozdin
Recep Mertcan Eskin
Florin Lucian Cernat
Kerim Zengin
Hakan Özmert
Fatih Ceylan
Mariel Everton Cosma Da Silva
Yasin Avci
Senol Akin
Birol Hikmet
Levent Yilmaz
Ilhan Parlak
Ferdi Elmas
Emil Angelov
Emmanuel Emenike

Re: Karabük - Galatasaray | TSL 7. hafta

Zor mac olacak umarim kazasiz atlatiriz. Emenike'ye dikkat!

Mehmet Batdal haftaya oynayabilecek duruma geliyor mu acaba?

Totemdem dolayı kaybederiz seçeneğine devam :)
Barosun oynaması zormuş.Bence baros en kötü 2.yarı duruma göre girer.Zor maç olucak.1 0 Olsun bizim olsun.
Trabzon-bjk maçı var bu hafta

Genel'in aksini özgüveni tavan yapmış olan takımımızın rahat bir galibiyet alacağını düşünüyorum.

Gerçi bu cümleyi en son Sivas maçında kurmuştum ama neyse :) .

Kesinlikle Cana ile başlamalıyız, birde Pino biraz otursun bence, bir süre kenardan izlesin akıllanır belki.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Genel'in aksini özgüveni tavan yapmış olan takımımızın rahat bir galibiyet alacağını düşünüyorum.

Gerçi bu cümleyi en son Sivas maçında kurmuştum ama neyse :) .

Kesinlikle Cana ile başlamalıyız, birde Pino biraz otursun bence, bir süre kenardan izlesin akıllanır belki.

Arda Turan, tribündeki şen şakrak hali ile takıma dönebilirse tadından yenmez bu takım.

Pino konusunda sana katılıyorum abi saha içinde kendini kaybediyor çok bilinçsizce oynuyor kenarda olması onun içinde bizim içinde daha iyi.

Kewell sola Aydın'da sağ tarafa geçerse daha iyi bir oyun sergileriz.

Katılıyorum Doğan.

Serdar Özkan'ın durumu nasıl acaba merak etmiyor değilim, zira sağ kanatta düşünülebilir.

Kewell parçalının ruhu resmen, adam o an verebileceği her şeyi veriyor. Aman rolantiye alayım, biraz yatayım yok sonuna kadar neyi var neyi yok her şeyi ile sahada oluyor.

Ama şu an alternatiflerinin çok kötü olması hasebi ile bu takım içi olmazsa olmaz bir tek oyuncu varsa o da Cana'dır.

Karabük maçı artık GS için yeni devrin seslerinin geldiği maç olacaktır. İBB maçı öncesi kazanırız ama zorlnırız demiştim. Kral Baros vardı tabi sahada. Karabük maçında sahada olmayabilir Kral bu yüzden Kewell-Pino ileriyi domine edeceklerdir. Maçı ilk yarıda bitiririz gene. Cana bu maçtada oynayacaktır. Elano'nunda süre alacağını düşünüyorum ama nasıl ve nereden alır o süreyi şu an fikrim yok:)

Bence Emenike vs. değil de onların beyni Cernat onun işlevini yok edersek ne Emenike pozisyona girebilir kolay kolay ne Karabük istediği oyunu sergileyebilir.

Aslan'a Arda müjdesi

7. haftanın açılış maçında Kardemir Demir Çelik Karabükspor'la karşılaşacak Galatasaray'da hazırlıklar sürüyor.

Lig TV'nin internet sitesinin haberine göre; Sarı-Kırmızılı takımda, Belçika milli maçından sakat dönen Arda'dan gelen müjdeli haber teknik heyetin yüzünü güldürdü.

Kondisyonerler eşliğinde çalışmalara başlayan Kaptan Arda'nın, takımla birlikte Karabük'e götürüleceği ve kadroya alınacağı belirtildi.

Galatasaray teknik direktörü Frank Rijkaard'ın, Arda Turan'ı 18 kişilik kadroya alıp, maçın ilerleyen bölümlerinde oyuna sokması bekleniyor.

Arda Turan'ın yanı sıra sakatlığı geçen ve hazır hale gelen Sabri'nin de Karabük maçının kadrosunda olacağı belirtildi.

Frank Rijkaard'ın, Karabükspor maçında sakatlığı devam eden Milan Baros'un yerine Harry Kewell'ı santrfor mevkiinde oynatacağı öğrenildi.

Basında Galatasaray'da mutsuz olduğu için ülkesine gittiği şeklinde haberler çıkan Elano'nun ise Pazar günü Brezilya'dan döneceği açıklandı.

Öte yandan Harry Kewell ve Lucas Neill, Avustralya'nın 9 Ekim'de Sydney'de Paraguay ile yapacağı hazırlık maçının kadrosuna çağrıldı.

Niye herkes bu Karabük'ten korkuyor ben de onu anlamadım..

Akşam Antrenmanı ile ilgili şöyle ilginç bir durum var, ki bence sevindirici de. Antrenman 18:00'da olmasına rağmen tüm futbolcular 17:00'da Florya'ya geliyor. Teknik kadro da herkes burdaysa beklemenin anlamı yok diyor ve idman 17:30'da başlıyor:)

Sühan Cem' Alıntı:
Akşam Antrenmanı ile ilgili şöyle ilginç bir durum var, ki bence sevindirici de. Antrenman 18:00'da olmasına rağmen tüm futbolcular 17:00'da Florya'ya geliyor. Teknik kadro da herkes burdaysa beklemenin anlamı yok diyor ve idman 17:30'da başlıyor:)
Bu gerçekten ilginç ve güzel bir haber takımın çalışma isteğini göstermesi açısından