Katie Douglas

Re: Katie Douglas Galatasaray'da

Seimone kadar iyi değil bence 2 kere airball yaptı :oops: ,halbuki neler bekliyorduk maç öncesinde ondan :oops:

Airball solak oyuncularda daha fazla rastlanan bir olay.Bugun o pozisyonlarda yaptigi airball'lar sayi olsa maci koparmistik zaten.6 sayi boyle maclarda onemli.Ama airball durumu hem oyuncu icin hemde takim icin negatif motivasyon.

Muthis sutor,muthis oyuncu eyvallah.Ama Seimone kadar degil,olmaz,olamaz...

Ablamız alınan sonuçtan dolayı sorumlu tutulabilecek en son kişidir...Maçı kaybetmemizdeki faktörler diye bir sıralama yapılsa ilk 100'e bile girmez bu başlık bu isim...O kadar çok şey kaybettikki bu maçtan önce ve maç sırasında, onun attığı iki potaya değmeyen şut en son tartışılması gereken şeydir...

Taraftar olarak artık her branşta kıyaslama yapmaktan vazgeçelim. Hiçbir oyuncu hiçbir oyuncuyla birebir aynı olmaz eksi yönleri vardır artı yönleri vardır. Katie bugünkü maçın kaybedilmesinin sorumlularından asla olamaz. Maçın en skorerlerindendi müthiş paslar indirdi pota altına ama oyuncularımız değerlendiremedi. Mesela Katie'nin asist yönü Seimone'dan daha kuvvetli bana göre. Ama Seimone'un skor gücü Katie'den kuvvetli ve Seiomone daha atletik. Bence tarz olarakda birbirinden ayrılan oyuncular. Bu takım geçen sene Seimone döktürürken fenere üstüste yenilmedimi?

Alperen Kaplan' Alıntı:
[quote="Sühan Cem":1v4cua02]simone gelirse 2 numaraya katie 3 numaraya yerleşir. katie iyi şut atıyor ama simone içeri katediyor..

Bana tam tersi gibi geldi ama...[/quote:1v4cua02]

katie maç boyu bir kere içeri kat etti. genel tarzı da zaten 3 numara gibi oynamak. simone ise kobenin dişisi..:)

gerçektende öyle daha şurda 2 hafta oldu takıma alışınca dahada ısınınca,adapte olunca çok daha faydalı olucak inşallah...

En önemlisi el yakan zamanlarda şut kullanmaktan çekinmeyen bir oyuncu.Yalnız fark ettiniz mi bilmiyorum ama saha ebatlarından dolayı eli tam olarak avrupa potalarına alışamamış gibi airballlar ve dağlara taşlara giden şutlara bakılırsa :p

Katie biraz daha zaman geçirince bu takıma çok faydalı olacak. Gerçi ben oynadığı 2 maçtada iyi olduğunu düşünüyorum.

allah aşkına daha ne oynayacak.kız kenarda oturamadaki. 3´ lük atıyor hucum faul yapıyoruz. penny ne kadar dinlendi katie ne kadar dinlendi. ama augustus inanılmaz derecede birbirlerini tamamlarlar. katie tam bir set oyuncusu. asist yönü süper, augustus´u söylemeye gerek yok zaten. umarım beraber seyredebiliriz.

Harun Taşkapılı' Alıntı:
allah aşkına daha ne oynuyacak.kız kenarda oturamadaki,yanındaki kazmalarla anca okadar olur.3 lük atıyo hucum faul yapıyoruz.penny nekadar dinlendi katie nekadar dinlendi.
ama augustus inanılmaz derecede birbirlerini tamamlarlar.katie tam bir set oyuncusu.asist yönü süper,augustus u söylemeye gerek yok zaten.umarım beraber seyredebiliriz

haklısın katie set oyuncusu, Ama hangi seti oynayacak o seti kuran hoca? o seti hazırlayan guard?

onun için diyorum ya gecen sene ışıla destekçi guardımız yoktu.pivot sonradan geldi.şu takımda penny tayloru guard olarak alsaydın douglas la beraber ne olurdu acaba.augustus u ne yapıp edip oynatmamız lazım.yoksa şampiyonluk gidecek yine.yazık olacak milyon dolarlara.

Augustus ve Youngla çok iyi iş çıkarır. Bir de yanına Işıl'ı eklersek kağıt üzerinde yenilmez armada olur. Sahada ise görmek lazım. İnşallah görürüz.

Re: 23 # Katie Douglas

Katie' nin pasaport sorunu nedir tam olarak bilen varmı? Böyle bir oyuncuyu en önemli Eurolig maçlarında oynatamamak çok büyük bir hatadır.

Saygılar.

Re: 23 # Katie Douglas

Metin Karadeniz' Alıntı:
Katie' nin pasaport sorunu nedir tam olarak bilen varmı? Böyle bir oyuncuyu en önemli Eurolig maçlarında oynatamamak çok büyük bir hatadır.

Saygılar.

Kendisinin eşi Yunan olduğu için AVrupa Pasaportu var ama ilk maçta aceleye geldi sanırım,o yüzen bir sorun oldu.Yoksa bir sorun yok,oynayacak bundan sonraki maçlarda.