KBSL 9. Hafta | Galatasaray 61 -Ogm Ormanspor 65

18 Aralık 2021
16:30
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
Tivibu Spor

GS.jpg

Ligimizin 9.haftasında,tek mağlubiyetini(7G-1M) Fenerbahçe karşısında almış Ormanspor ile karşılaşacağız.Takımımıza ve koçumuza başarılar dilerim.

Tam dilimi ısırmıştın , pelin fena değil diyordum ki , gene saçmalamaya başladı.
Türk kadın basketbolu yerlerde , şöyle adam akıllı bir oyuncu bile yok tüm takımlarda.

Rakip koç Alper hocaya tavsiyem,Meltem Avcı'nın yapabildiği hiçbir şey yok,bunu artık kabul etsin.

Efe hocaya tavsiyem Kaela Davis'in yapabildiği hiçbir şey yok.Bir önceki bize geldiği dönemden beri birçok taraftar kellik sorunu yaşıyor.

Bunları kabul edip bu 2 vasat oyuncu o açıdan uygun şekilde değerlendirilmeli.

30-29 ilk yarıyı önde kapattık. Ama ortada oyun falan yok. 8 asist 7 top kaybı var takımın.
Pelin 10 , Tina 7 , Melis ve Riquna nın 6 şar sayısı var.

Ya efe hoca takıma bi oyun ciz ya , eline alan 3 sayı atıyor. Allah tan pelin isabetli attı , 7/18 3 lük takım , Pelin 3/3
tam yazarken bir de davis attı , 7/19 oldu.
Maç ta 43-49 geriye düştük. :(

Takımda hiç oyun planı yok , hoca nın oyuna olumlu katkısı sıfır. Eline topu alan ya kaybediyor yada saçma atışlar yapıyor.
Karşı takım inanın vasat bir takım , hani karşıdaki çok iyi olsa şu an +25 fark yemiştik.
Bir tek pota altında MC covan var , topu ona indiriyorlar , hatun 25 sayı 12 ribaoundla double double yaptı. ha bide 90 % ile oynadı şu ana kadar.

2.yarıyı izlemedim,skora bakayım dedim 53-61 geride olduğumuzu gördüm.Yahu ilk yarı itibariyle izlediğimde Ormanspor bizim 8 sayı önde olacak ne yaptı diyorum ? Harbi bu skor nedir ?

Melis'in kısa dönem formda olduğu dönem oldu,milli takımdada yazın formdaydı.Ama o kadar sadece.Tıpkı Cansu gibi çok narin oyuncudur.Sertliğe gelemez,sertliği hiç sevmez,skor potansiyeli düşüktür.Becerisi düşüktür.