Kerem Tunçeri

Re: Kerem Tunçeri bize yakışır!

Ve Kerem konuştu!

Adı transfer söylentilerine karışan Kerem Tunçeri'ye Basketdergisi editörleri ulaştı.

Basketdergisi editörlerinin telefonla ulaştığı Kerem Tunçeri, her an her şeyin olabileceğini söyleyerek transfere yeşil ışık yaktı. 1.5 ay süren sakatlığını atlattığını ve takımda oynamaya başladığını söyleyen Kerem Tunçeri, "Şu anda bana gelen net bir teklif yok. Ancak menajerime gelen bazı teklifler var. Takımımda kalıp kalmayacağım, ya da Türkiye'ye dönüp dönmeyeceğim bugünlerde belli olur. Burada şartlar biraz zor. Moskova'nın dışında bir yerde takımımız. Bu nedenle alışmakta zorluk çekiyoruz. Ama profesyoneliz. Avrupa'dan da gelen bazı teklifler var. Fenerbahçe Ülker mi, Efes Pilsen mi yoksa Galatasaray Cafe Crown mu? Bu soruları ben de çok duyuyorum. Ama net bir şey söyleyemem çünkü bana direk gelen bir teklif olmadı, menajerim ilgileniyor. Şunu söyleyebilirim ki her an her şey olabilir" dedi.

Bu arada, Kerem Tunçeri'nin açıklamasından sonra ben de kendi izlenimlerimi aktarayım...

Yönetim Kerem'i almak için çaba gösteriyor, buna emin olabilirsiniz. Kerem, kısa süre içinde Türkiye'ye dönebilir. Bize gelme ihitmalinin, F.bahçe'den daha fazla olduğunu sanıyorum. Ancak Efes, Kerem'i ne kadar istiyor bilemiyorum... Efes çok isterse Kerem'i alabilir.

Kerem'i alabilirsek, Rashid Atkins'in mide problemi hasebiyle bu oyuncuyla yolları ayırma ihtimalimiz olabilir. -Dilerim Atkins'in sağlık sorunu iyileşir ve takımda kalır. Hem hücumda, hem savunmada kısa sürede oldukça faydalı oldu.-

efese giderse hayatının yanlışını yapmış olur.ergin hocayla benchde maçı izler..

galatasarayın teklifine ve ısrarına rağmen fenerede giderse söyleyecek sözüm yokk..ben inanıyorumki kerem tunçeri asla belözoğlu gibi biri değildir

Keremin menajeri eski koçumuz Tolga Tuğsavul. fulkerle arası kötüymüş diye okudum bir yerlerde.
Ayrıca Keremi yetiştiren Koray Mincinozludur.
Bu tip avantajlarımız var. Yönetim akıllı davranmalı ve gerekli hamlelleri yapmalı.

bu saatten sonra kerem kariyer peşinde koşacak hali...zaten adam yapacağı kariyeri yaptı...maddi olarakda diğer takımlarla çok büyük fark olacağını zannetmiyorum...

kerem galatasaray taraftarı...galatasaray altyapısında yetişmiş...başına kaldırmadan oyun kurduğu çembere hiç bakmadığı ilk zamanlarında bile ısrarla bu takım ona güvenmiş.onu kerem tunceri yapmış..artık fazla söze gerek yok kendisine bukadar ihtiyaç duyulurken yuvası bu kadar onu isterken gidip de aksi bir takımda oynayacağını zannetmiyorum...türkiye ye dönüyorsa eğer ozaman şimdiden hayırlı uğurlu olsun derim ben kerem tunçeri transferi

yunustaylan' Alıntı:
şu mail işine biraz daha asılmamız lazım arkadaşlar!
Kerem'in veya menejerinin mail adresini bulabilsek keşke, daha anlamlı olur.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":1w10allz]Haydi Kerem giy şu formayı!

Eyüp Abi, yönetim kaynaklı birşeyler yapmamız için bize genel menejerlerimizin e mail adreslerini paylaşabilir misin : )[/quote:1w10allz]Yöneticilerimiz şuan Kerem'i ne kadar istediğimizi biliyor, attığımız maillerin hepsi ellerine ulaştı, hatta birde yardım kampanyası başlatın diye esprisi bile oldu.

Şuan zaten bu mesele üzerinde çalışıyorlar yanılmıyorsam.

webaslan da anket açılamaz m? futbol da mehmet yıldız için açılıyor, basketbl da da açılsın kerem tunçeri anketi!!!!

Espri yapacaklarına çözüm üretsinler bence , takım günden güne eriyor. Böyle giderse ikinci yarı , ilk 8 içinde olursak başarı sayarım.

Can bir görüşsen kendisi ile, transfer teklifi yapsan 8)

Açıkçası çok sevmem kendisini ve oyununu (istikrarsızlığını, idman şutörlüğünü..)
Ama inanılmaz faydalı olucaktır şu durumda. Cüneytle de ciddi iyi ikili olurlar.