Kerem Tunçeri

Re: Kerem Tunçeri bize yakışır!

Kerem Tunçeri bize gerçekten çok yakışır. Böyle kaliteli ve karekterli oyuncuları daima takımımızda görmek isteriz.

O zaman ne yapıyoruz???

Resmi siteye mail atıyoruz, bu maillerde gerekli yerlere ulaşıyor!

Kerem için mail atmayan fenerli olsun:)

gssite@galatasaray.org

acaba kendisinin düşüncesi ne euroleag takımında oynamak mı yoksa yetiştiği klübe gelmekmi? buda önemli değilmi arkadaşlar ayrıca gelmesini bende istiyorum

Ben ilk maili attım, ortak metne gerek yok, herkes kalbinden geçeni yazsın yeter bence.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Ben ilk maili attım, ortak metne gerek yok, herkes kalbinden geçeni yazsın yeter bence.

Yazdım biraz resmi dilekçe tadında oldu ama :) bana bırakırsan olacağı bu Eyüp.

Kutay Çamcı' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":27nqup34]Ben ilk maili attım, ortak metne gerek yok, herkes kalbinden geçeni yazsın yeter bence.

Yazdım biraz resmi dilekçe tadında oldu ama :) bana bırakırsan olacağı bu Eyüp.[/quote:27nqup34]
Avukatım benim:)

Galatasaray spor klübü basketbol şubesine!

Alt yapımızdan yetişmiş, ve bu renklerin sevdalısı Kerem Tunçeri'yi bu forma altında görmek istiyoruz, lütfen bu isteğimize kulak verin.

Sizi nazikçe uyarıyoruz, 48 saat içinde Kerem bu formayı giymezse olacaklardan biz sorumlu değiliz, şayet polise haber verdiğinizi anlarsak, sizin için hiç iyi olmayacak :) :) :)

Bu metni attım, ama 2. bölümü ulaşmamış olabilir:)

Efes veya Fener'e gitmesi kesin değil ki neden hiçbir şeyi akışına bırakmıyoruz ?

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Galatasaray spor klübü basketbol şubesine!

Alt yapımızdan yetişmiş, ve bu renklerin sevdalısı Kerem Tunçeri'yi bu forma altında görmek istiyoruz, lütfen bu isteğimize kulak verin.

Sizi nazikçe uyarıyoruz, 48 saat içinde Kerem bu formayı giymezse olacaklardan biz sorumlu değiliz, şayet polise haber verdiğinizi anlarsak, sizin için hiç iyi olmayacak :) :) :)

Bu metni attım, ama 2. bölümü ulaşmamış olabilir:)
Tek kelimeyle ''süper'' .

Ama yanına yırtıcı bir uzunu unutmayalım

Bu çok önemli bir hamle bu bir şeyi kanıtlama hamlesidir
Biz eğer Keremi alırsak biz şampiyonluk yarışında varız diyeceğiz rakiplerimize bizi küçümsemeyin diyeceğiz biz Galatasarayız diyeceğiz

Yönetimde böle bir transfer yaparsa kendini bu taraftara kanıtlayacak.Biz haybeden şampiyonluk demiyoruz.Bu şampiyonluk için her şeyi yaparız diyecek.
Bu yüzden bu transfer öyle ya da böyle olmalıdır.Galatasaray taraftarı bugüne kadar çok fedakarlık yaptı ne zaman gerekirse doldurduk o salonu her zaman yanlarında olduk.Yenildik Takımı soyunma odasından çağırdık bağrımıza bastık onları
Şimdi FEDAKARLIK yapma sırası Galatasaray Yönetimindedir

Şahsi düşüncelerimdir saygılar
C.Akan

Bu arada Fener'e gelme ihtimali yok çünkü Tanjevic transfer istemediğini açıkladı .

kerem tunçeriyi efes pilsen alsın. sonra biz efes pilsenden artanları alalım,mesela engin atsür(o bile sezon başı bizi kabul etmedi)sonra şampiyonluk bekleyelim!

Kerem Tunceri yi almak imkansız cok zor..Nedeni ise bu sene icin belirlenen maddi kotayı gectik.Ulker bu saatten sonra zor maddi kaynak yaratır.

Bence Kerem`i mutlaka almalıyız.Çok iyi oyun kurucu.Üçlükleride muhteşem.Bu oyuncuyu kaçırmamalıyız.

bnce ne kerem nede dee brown:malık dıxonu alsınlar yeter.tribünleri sadece bu adam doldurur.3sezon önce neler yaptını kımse unutmasın