Kerem Tunçeri

Re: Kerem Tunçeri bize yakışır!

mehmet ünsal' Alıntı:
bnce ne kerem nede dee brown:malık dıxonu alsınlar yeter.tribünleri sadece bu adam doldurur.3sezon önce neler yaptını kımse unutmasın

Kadroda o kadar yabancı varken hangi birini oynatacaksın peki? Dejan düzelecek yakında, bir tanede yabancı pivot gelecek. Üstüne birde Dixon alınırsa vay Galatasaray'ın haline..

arkadasım tahmın ustune demedım ben sezon basında yapıcaksın bnları ..sezona kaç yabancıyla gırdık kaç tane kaldı..guroviç te en az 3 maç ceza aldını dusun ki alıcak..aldımız adamlar elımısde patladı.zızıc.marshall...bı dıxon çokmu

yha alabılırsek ne alaa..ama bisimkıler o kdr uyanık deıller..millet sezon basında serkan erdoğan,asım pars shumpert gibilerini alırken biz marshall gibi adamların pesındeydık..

Bende Kerem Tunceri için bir mail yazıp gönderdim umarım çok fazla geç kalmadan sarı-kırmızı formasına kovuşur.

İyi bir baskı kurabilirsek bizim formamızı giyme ihtimali doğacaktır diye düşünüyorum, lütfen üşenmeyin mail atın.

1 numaraya ihtiyacımız varken almadılar şimdi alacaklarını hiç zannetmiyorum ama gelse harika olur, bizimde bu aşamada üstümüze düşen mail atarak birilerini durumdan haberdar etmekse ne duruyoruz, inşallah sesimizi duyurabiliriz.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Eren Aydın":109kmyve]Fenerli adama bile mail attırdım o derece üzerindeyim bu işin :p :p

Dikkat et Fenerli arkadaşın Fener'in sitesi atıyor olmasın ;) :p[/quote:109kmyve]
Zaten Fener adına o transfer gerçekleşmeyecek isterse aynı mesajdan 5000 tane atsın

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Eren Aydın":1bavp5ax]Fenerli adama bile mail attırdım o derece üzerindeyim bu işin :p :p

Dikkat et Fenerli arkadaşın Fener'in sitesi atıyor olmasın ;) :p[/quote:1bavp5ax]
:p Yok Burak fenerli ama alexden başka topçusunu bilmez o takımın:) no problem yani :) 6 kişi benle beeraber attı mail belki okuyan misafirlerde harekete geçerse 100 tane filan olur.Teklif götürsünler uğraşsınlar gelmesin onada razıyım ben:)

Can Akan' Alıntı:
Bu çok önemli bir hamle bu bir şeyi kanıtlama hamlesidir
Biz eğer Keremi alırsak biz şampiyonluk yarışında varız diyeceğiz rakiplerimize bizi küçümsemeyin diyeceğiz biz Galatasarayız diyeceğiz

Yönetimde böle bir transfer yaparsa kendini bu taraftara kanıtlayacak.Biz haybeden şampiyonluk demiyoruz.Bu şampiyonluk için her şeyi yaparız diyecek.
Bu yüzden bu transfer öyle ya da böyle olmalıdır.Galatasaray taraftarı bugüne kadar çok fedakarlık yaptı ne zaman gerekirse doldurduk o salonu her zaman yanlarında olduk.Yenildik Takımı soyunma odasından çağırdık bağrımıza bastık onları
Şimdi FEDAKARLIK yapma sırası Galatasaray Yönetimindedir

Şahsi düşüncelerimdir saygılar
C.Akan

'şahsi' düşüncelerine a'dan z'ye katılıyorum ama nerde DEDEHAYIR da keremi efesin, fenerin elinden kapacak vizyon, işbitiricilik.
A. SEZGİN yada H.ÜSTÜNEL el atsa belki ;) ama şuanki mevcut durumla bu transferin olma olasılığı 'bana göre' %1 dir.

Eyüp Abim,
Çağrına kulak verdim yolladım mailimi abi.
İsterdimki bazı amcalarım basket şubesine daha yakın olsaydıda 1. ağızdan iletseydim.

Transfer yapıcak maddi imkan olmaması ya da şampiyonluk şansımızın veya euroleaguede olmayışımızdan başka sebepler de var.
O yüzden bence Kerem Galatasaray'a gelmez..keşke olsa ama sanmıyorum.

Demekki gelme ihtimali yok denecek kadar az değilmiş.Eğer yönetim onu istediğini belirtir ve birazda fedakarlık yaparsa gelmesi çok da zor değil...