Kırmızı'yı lacivertten kurtaralım!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Bence Madison Square Garden abi. Oranın aküstiği daha iyi. Islıklar daha çok duyulur, sahaya yansır. Hayır Isıah Thomas ıslıklandığı için iyi biliyorum oranın sese karşı duyarlılığını. Orada maç vermeyiz vallahi. He ayrıca

Spike Lee>Jack Nicholson 8)

Semih Ural' Alıntı:
[quote="Kaan Can Garip":1zq6hsv7]ayhan şahenk te oynamaktan iyidir. ayhan şahenk tam bir saçmalıktır ,saçmalığın daniskasıdır. bahçelievler den gidiş geliş toplam 3 saat i buluyor. ben memlekete gidiyorum, karayolundan 3 saat de ( bursa ) ama en iyisi ahmet cömert ti.. rakibi nasıl da boğuyorduk, belli ki oraya tekrar dönülmez, abdi ipekçi daha mantıklı...

sana yakın oldugu için mantıklı dimi? sana uzak oldugu için de saçmalık?[/quote:1zq6hsv7]

Ya ne diyosunuz Allah aşkına ? Çıldırmamak elde değil bu mesajları görünce ! Ne Ayhan Şahenk'i dağın başında yeşil sarı koltuklu kıçında başında sağında solunda üstünde altında DARÜŞŞAFAKA yazan ufacık bi salondan bahsediyoruz.Herifler bizi pembe vip koltuklarına bile geçirtmiyor zarar veriyoruz diye. Biz insan muamelesi görmüyoruz Ayhan Şahenk'te ! Darüşşafaka'nın tuzu kuru yöneticilerinin emriyle hareket eden insanlar tarafından her maç kısıtlanıyoruz. Ülker'in şampiyonluk maçında oyun sahasının hemen dışında panolara vurarak ses çıkaran taraftarları görmediniz mi siz ? Ne yakını ne uzağı bu neyin muhabbetidir böyle arkadaş ya..

Abdi İpekçi İstanbul'un ortasında. Sana yakın bana uzak muhabbeti değil gidin İstanbul haritasına bakın.

Sevgili arma sevdalıları!

Yönetimimiz yanlış bir karara imza atıyor, daha merkezi, daha büyük, vede daha büyük olanaklara sahip olmasına rağmen maçlarımızı A.İpekçi yerine yine sapa, ulaşması zor, bazı koltuklarına oturmamız yasak olan A.Şahenk spor solonunda oynama kararı veriliyor.

Numaralı kombineleri ile beraber dağıtılan 3200 kombineyide hesaba katarsak kesinlikle yanlış bir karar verilmekte olduğunu düşünüyorum.

Salı günü 18-19 da oynanacak 200-250 kişilik uleb maçlarının vede daha nice boş tribünlere oynanacak maçların sorumlusu taraftar olmayacaktır.

Bakırköy, Beyoğlu, Kocamustafapaşa, Zeytinburnu, Esenler, VS.... semtlerden gelecek taraftar sayısı bile tek başına A.Şahenk?e gelen taraftar sayısını geçecektir.

Sürekli bir şekilde çevremdeki renkdaşlarımın A.İpekçi olsaydı salona daha sık geleceklerini daha çok insan getireceklerini duyuyorum.

Bunun için benim gibi düşünen tüm renkdaşlarımı klübümüze mail atmaya davet ediyorum.

LÜTFEN DUYARLI OLALIM!!!

gssite@galatasaray.org

önemli not:Kendi adıma hangi salon olursa olsun maçlara gideceğim, amaç burada daha fazla taraftarı tribünler çekmek.

Yönetimimiz yanlış bir karara imza atıyor, daha merkezi, daha büyük, vede daha büyük olanaklara sahip olmasına rağmen maçlarımızı A.İpekçi yerine yine sapa, ulaşması zor, bazı koltuklarına oturmamız yasak olan A.Şahenk spor solonunda oynama kararı veriliyor.

Maça gitmek istdikten sonra "uzak-sapa" gibi sebepler boş kalır. Ben maçlara Kadıköyden geliyorum iki salonda benim için uzak.

Numaralı kombineleri ile beraber dağıtılan 3200 kombineyide hesaba katarsak kesinlikle yanlış bir karar verilmekte olduğunu düşünüyorum.

O 3200 kişi her maça gelsin ben salona girmemeye razıyım.

Salı günü 18-19 da oynanacak 200-250 kişilik uleb maçlarının vede daha nice boş tribünlere oynanacak maçların sorumlusu taraftar olmayacaktır.

Bakınız Fülker Avrupa Ligi maçları; son maçlara kadar ortalama seyirci sayısı 500 ipekçide.

Bakırköy, Beyoğlu, Kocamustafapaşa, Zeytinburnu, Esenler, VS.... semtlerden gelecek taraftar sayısı bile tek başına A.Şahenk?e gelen taraftar sayısını geçecektir.

Futbol maçlarına kimler nerelerden kalkıp geliyor?Sorun taraftara basketbolu sevdirmek.

Sürekli bir şekilde çevremdeki renkdaşlarımın A.İpekçi olsaydı salona daha sık geleceklerini daha çok insan getireceklerini duyuyorum.

Benim çevremdeki herkese aynı şeyi Ayhan Şahenk için söylüyor.

Bunun için benim gibi düşünen tüm renkdaşlarımı klübümüze mail atmaya davet ediyorum.

LÜTFEN DUYARLI OLALIM!!!

Klübe birşey icin mail atacaksanız Aslantepeye salon için atın. Bir an önce yapılsın.

Son sözüm salonu değiştirmekle seyirci sayısını artırmak çözüm değildir.

Önder geçen sene erkek takımının bir çok maçına seni getirebilmek için yalvardım değilmi???
Peki o zaman mazeretin neydi???

Salonun kapasitesi kadar kombine dağıtılmışken diğer seyircilere nasıl bilet satılacak peki?

Yani kombinesi olan bir taraftarın gelip gelmeyeceğini araştırıp onun yerine Biletix'e bilet yapılması konusunda bilgi mi verilecek?

Atıyorum C blokta 12 numarada taraftara verilmiş bir kombine varken aynı yere ayrıca bir bilet mi satılacak?

Saçma,sapan iş yapıyorlar.Dağın başına,istenmediğimiz yere evet aynen öyle istenmediğimiz yere tekrar gidiyoruz..

Hiç kimse kusura bakmasın ama numaralı tribünden ailesini eğlendirmek için maça gidecek olan taraftarların dışında salonda artık kendi kendilerine oynarlar.

Bench'teki oyuncular Murat Hoca'nın önderliğinde tezahurat yaparlar.

Tugay Aktepe' Alıntı:
Salonun kapasitesi kadar kombine dağıtılmışken diğer seyircilere nasıl bilet satılacak peki?

Yani kombinesi olan bir taraftarın gelip gelmeyeceğini araştırıp onun yerine Biletix'e bilet yapılması konusunda bilgi mi verilecek?

Atıyorum C blokta 12 numarada taraftara verilmiş bir kombine varken aynı yere ayrıca bir bilet mi satılacak?

Saçma,sapan iş yapıyorlar.Dağın başına,istenmediğimiz yere evet aynen öyle istenmediğimiz yere tekrar gidiyoruz..

Hiç kimse kusura bakmasın ama numaralı tribünden ailesini eğlendirmek için maça gidecek olan taraftarların dışında salonda artık kendi kendilerine oynarlar.

sende çok haklısın tugay bende 500evlerde oturuyorum size çok yakın ama oraya gitmek harbiden zor bilet konusuna gelince bende hala anlayamadım nasıl olacak o iş

Tugay Aktepe' Alıntı:

öyle deme Turgay, kızarlar sana.. esenler'den, gop'tan, bağcılar'dan gelenler taraftar değil, apaçi, vandal, lümpen takımı hepsi.. basketbol seyircisi farklı olmalı, salon şehrin sapa yerinde olmalı, gelenler sosyetik olmalı, sarı yahut kırmızı lacoste'lar giymeli...

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Önder geçen sene erkek takımının bir çok maçına seni getirebilmek için yalvardım değilmi???
Peki o zaman mazeretin neydi???

Ben maça gelemeyeceksem salon Şahenk yada İpekçi olduğu için degidir ki şahsen araba ile Şahenke gitmek benim için çok daha kolay. Kısacası gelmek isteyen her yere gelir. Her futbol maçına şehir dışından bile yüzlerce insan geliyor. Basketbolu nasıl sevdiririz yada ilgi çekeriz onu düşünelim. Bize ivme katabilecek te ksalon Aslantepe olacaktır. Ne İpekçi ne Şahenk!

Tugay Aktepe' Alıntı:

Geçen sene T Blok'taki yerime oturamadım,başkaları da oturamadılar.O zaman hatırlıyorum burada yer önemli değil,Galatasaray taraftarı kol kola maçını izler yazan bir arkadaş vardı.(Kim olduğunu hatırlamıyorum ve bu görüşte başka iletiler de vardı)Acaba oturan,belki de bazılarımız markalı giyinen taraftar olduğumuzdan mı hiç tepki gelmiyordu ya da bench arkasında oturup çekirdekçi olduğumuzdan mı?

Ayrıca insanların paralarının olması,markalı kıyafetler giymesi,numaralıda oturmaları suç mu?Kimsenin Galatasaraylılığını sorgulamak hakkımız değil.Keşke salonlara daha çok aile gelse de ,basketbol geniş kitlelere yayılsa.

Kaya, Kerem T. artı 4 yabancı olsaydı Abdi İpekçi olurdu. Ama şimdi olmaz.

Ayhan Şahenk bu sene yeter gibi de kombine de almam. Yerime oturamayacaksam ne alıcam.

Gönlüm güzel transferler, aşağı tarafa kombine ve Abdi İpekçi dese de bu şartlarda zor abi.

Geçen sene hedefler daha büyüktü ama salon ne kadar doldu hepimiz gördük.Şimdiki duruma bakılırsak hedefler küçüldü diyebilirim.Ve Ayhan Şahenk'in dolması artık dahada zor.

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":1dc4ywbj]Salonun kapasitesi kadar kombine dağıtılmışken diğer seyircilere nasıl bilet satılacak peki?

Geçen sene T Blok'taki yerime oturamadım,başkaları da oturamadılar.O zaman hatırlıyorum burada yer önemli değil,Galatasaray taraftarı kol kola maçını izler yazan bir arkadaş vardı.(Kim olduğunu hatırlamıyorum ve bu görüşte başka iletiler de vardı)Acaba oturan,belki de bazılarımız markalı giyinen taraftar olduğumuzdan mı hiç tepki gelmiyordu ya da bench arkasında oturup çekirdekçi olduğumuzdan mı?

Ayrıca insanların paralarının olması,markalı kıyafetler giymesi,numaralıda oturmaları suç mu?Kimsenin Galatasaraylılığını sorgulamak hakkımız değil.Keşke salonlara daha çok aile gelse de ,basketbol geniş kitlelere yayılsa.[/quote:1dc4ywbj]
okuduğumu biraz anlamaya çalışsaydın daha iyi olurdu. ben taraftarı bölmeye çalışanlara istinaden yazdım onu, banane kim ne giyerse giysin.. mühim olan Galatasaray'a salonda verdiği destektir. ayrıca salona 100 tane aile geleceğine sağlam bağıran 50 kişi gelsin daha yararlı olur. panathinaikos u örnek almalı tribünümüz. top rakipteyen ıslık, bizdeyken var gücümüzle bağırırsak o salondan kimse çıkamaz kadro ne olursa olsun.. bir de bazı arkadaşlar salon nerde olursa olsun gelmek isteyen gelir, diyorlar, yok kazın ayağı öyle değil işte.. adam gidiş geliş 4 saat yapacak kaç vesait değiştirecek durumu olan var olmayan var. merkez deki ipekçi dururken en sapa salon'da oynuyoruz bravo yönetime.

Bana kendimi numaralı tribünde maç izleyen, ailesini eglendirmek için maça gelen, lümpen taraftar olarak hissettiren forum ahalisine tesekkürü borç bilirim. Acayip şımardım yani bi görseniz :)

not: Salona 50 tane maça bedava giren sağlam bağıran eleman geliceğine 100 tane aile gelmesini tercih ederim.

Semih Ural' Alıntı:
Bana kendimi numaralı tribünde maç izleyen, ailesini eglendirmek için maça gelen, lümpen taraftar olarak hissettiren forum ahalisine tesekkürü borç bilirim. Acayip şımardım yani bi görseniz :)

not: Salona 50 tane maça bedava giren sağlam bağıran eleman geliceğine 100 tane aile gelmesini tercih ederim.
Semih ! tam bir kavram kargaşası içindesin, yazdıklarımdan hiçbir şey anlamamışsın. salona kim bedava girmiş, kim kimi sokmuş durmadan bunu söylüyorsun, şuraya yaz bilelim.. milleti töhmet altında bırakma.

cevap bekliyorum, bilen varsa o da yazabilir, kimler bedava ya girmiş, nasıl girmiş.. bunlar bedavaya girerken kapı görevlileri, yöneticiler, polisler, onlar, bunlar, şunlar, neredeymiş ? tanıyan var mı bu beleşçi köftehorları, bir kulaklarını çekelim.. ortaya lafın pimini çekip bırakmakla olmaz bu işler. madem bedavaya girenleri biliyorsun, şikayet et hakkın, hakkımız yenmesin !!!KAYNAMASIN ...

Bunlar herkesin bildiği şeylerdir. İsim falan verilmez, salonun yarısı öyle girer. Burada konuşulacak birşey değil. Kulübün gerçeğidir.