Kırmızı'yı lacivertten kurtaralım!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Yeterli organizasyonla bu takım abdi ipekçide oynar hemde her maç 3, 4 bin arası oynar yeterki taraftarı oraya getirecek aktiviteler yapılsın.Fener kaç kişiye oynadığı beni ilgilendirmiyor veya ne yaptığı beni kendi kulübüm bağlar sen iddalı takım kur taraftar için otobüs ayarla biletleri makul yap salon içi aktiviteleri ve animasyonları sağlam yap bu seyirci fizanda da oynasan gelir yalnız bunun için yönetim ve taraftarlar arasında bir iletişim kurucak biri lazım içerde sosisli +cola 7.5 liraya satarsan bu taraftarı abdi ipekçi yönetimine yedirtmek olur getir o salona storenin tırını getir o salona fastfoud arabanı bak bakalım neler oluyor.Şimdi yönetim yarın kararını açıklayacak ama kararın sonunda transferler başlayacak ,burada taraftara da yeterli sorumluluğu vererek geç kalınmış hatta unutulmuş projeleri başlatmak gerekiyor.

Saygılarımla

M.DURAN

Mithat Duran' Alıntı:
Yeterli organizasyonla bu takım abdi ipekçide oynar hemde her maç 3, 4 bin arası oynar yeterki taraftarı oraya getirecek aktiviteler yapılsın.Fener kaç kişiye oynadığı beni ilgilendirmiyor veya ne yaptığı beni kendi kulübüm bağlar sen iddalı takım kur taraftar için otobüs ayarla biletleri makul yap salon içi aktiviteleri ve animasyonları sağlam yap bu seyirci fizanda da oynasan gelir yalnız bunun için yönetim ve taraftarlar arasında bir iletişim kurucak biri lazım içerde sosisli +cola 7.5 liraya satarsan bu taraftarı abdi ipekçi yönetimine yedirtmek olur getir o salona storenin tırını getir o salona fastfoud arabanı bak bakalım neler oluyor.Şimdi yönetim yarın kararını açıklayacak ama kararın sonunda transferler başlayacak ,burada taraftara da yeterli sorumluluğu vererek geç kalınmış hatta unutulmuş projeleri başlatmak gerekiyor.

Saygılarımla

M.DURAN
Bende bu yazıya imza atıyorum.
Bizim dolduramayacağımız salon veya stad daha henüz yapılmadı!

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:
İpekçi deyip küçük düşünmeyin arkadaşlar. Açın gözlerinizi biraz, büyük düşünün...
Aslantepeye salon yapılana kadar bize yakışan salon otoparkıyla, modernliğiyle, merkeziliğiyle, kapasitesiyle vb... sebeplerden A.İPEKÇİDİR!!!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Önder Çiçekoğlu":17kyi0hb]İpekçi deyip küçük düşünmeyin arkadaşlar. Açın gözlerinizi biraz, büyük düşünün...
Aslantepeye salon yapılana kadar bize yakışan salon otoparkıyla, modernliğiyle, merkeziliğiyle, kapasitesiyle vb... sebeplerden A.İPEKÇİDİR!!![/quote:17kyi0hb]

Hala küçük düşünüyorsun. Mesela Ali Sami Yende oynayabiliriz Aslantepeye salon yapılana kadar. 25.000 kişi düşünsenize her maçta..

Bu hafta kesin belli olacak sanırım herşey. Umarım İpekçi yalnışından döneriz. Hala umudur var benim...

Arkadaşlar Eyüpün oyununa gelmeyin İpekçideki büfelerin işletmesini aldı o yüzden bu kadar ısrar ediyor oraya gitmeye. Tamamen kişisel yani Galatasarayı falan düsündügü yok.

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:
Arkadaşlar Eyüpün oyununa gelmeyin İpekçideki büfelerin işletmesini aldı o yüzden bu kadar ısrar ediyor oraya gitmeye. Tamamen kişisel yani Galatasarayı falan düsündügü yok.
Evet ama kiminle ortak olduğumu yazmamışsın önder :) :) :)
Önder'e kardan %30 vereceğim hayırlı olsun :)

önemli not:A.İpekçi Evine yakın diye orayı istiyor diye yazmamışsın bunada şükür :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Önder Çiçekoğlu":2z1uor2i]Arkadaşlar Eyüpün oyununa gelmeyin İpekçideki büfelerin işletmesini aldı o yüzden bu kadar ısrar ediyor oraya gitmeye. Tamamen kişisel yani Galatasarayı falan düsündügü yok.
Evet ama kiminle ortak olduğumu yazmamışsın önder :) :) :)
Önder'e kardan %30 vereceğim hayırlı olsun :)

önemli not:A.İpekçi Evine yakın diye orayı istiyor diye yazmamışsın bunada şükür :)[/quote:2z1uor2i]

Eyüp abi sosli kaç para :)
Arda başkanın damak tadına uygun ve hesaplı sosisli istiyoruz :)

Burak Ceyhan' Alıntı:
Eyüp abi neler söylüyorlar :) Sen yapmazsın böyle şeyler değil mi :roll: Yine de hayırlı olsun Eyüp abi. :p
Hakkımdaki asılsız iddaaları araştırmaları için bir komisyon kurulmasını öneriyorum :) :) :)

Sosisli+kola 5 ytl iyimi arkadaşlar 8) 8) 8)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Burak Ceyhan":10kf5fgd]Eyüp abi neler söylüyorlar :) Sen yapmazsın böyle şeyler değil mi :roll: Yine de hayırlı olsun Eyüp abi. :p
Hakkımdaki asıl iddaaları araştırmaları araştırmaları için bir komisyon kurulmasını öneriyorum :) :) :)

Sosisli+kola 5 ytl iyimi arkadaşlar 8) 8) 8)[/quote:10kf5fgd]
Öğrenci arkadaşlar için pahalı eyüp bey :)

Cevdet Akay' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":3o4vgycu][quote="Burak Ceyhan":3o4vgycu]Eyüp abi neler söylüyorlar :) Sen yapmazsın böyle şeyler değil mi :roll: Yine de hayırlı olsun Eyüp abi. :p
Hakkımdaki asıl iddaaları araştırmaları araştırmaları için bir komisyon kurulmasını öneriyorum :) :) :)

Sosisli+kola 5 ytl iyimi arkadaşlar 8) 8) 8)[/quote:3o4vgycu]
Öğrenci arkadaşlar için pahalı eyüp bey :)[/quote:3o4vgycu]
Öğrenciler için daima Eyüp abi :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Burak Ceyhan":3e97ntfr]Eyüp abi neler söylüyorlar :) Sen yapmazsın böyle şeyler değil mi :roll: Yine de hayırlı olsun Eyüp abi. :p
Hakkımdaki asılsız iddaaları araştırmaları için bir komisyon kurulmasını öneriyorum :) :) :)

Sosisli+kola 5 ytl iyimi arkadaşlar 8) 8) 8)[/quote:3e97ntfr]

Ayıp değil mi eyüp sosis +cola 5 ytl günah be kardeşim sen bira patatesi 3 liraya ver taraftara gelince 5 lira arkadaşlar geçen akşam eyüple buluştuk evi abdi ipekçiye 500 mt. uzaklıkta bir oraya tezgah açıldımı ,değmeyin eyübün keyfine haksızmıyım,bu arada eyüp daha fazla pres daha fazla hücüm sene ipekçide oynamalıyız

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Burak Ceyhan":285nca5f]Eyüp abi neler söylüyorlar :) Sen yapmazsın böyle şeyler değil mi :roll: Yine de hayırlı olsun Eyüp abi. :p

Sosisli+kola 5 ytl iyimi arkadaşlar 8) 8) 8)[/quote:285nca5f]
Eyüp abi gerçekten çok merak ettim gerçekten ipekçinin büfelerinin işletmesini aldın mı? :? Bu aralar herşeye inanmaya başladım şaka gibi geliyor ama doğruysa eğer hayırlı olsuna geliriz :)

Madison Square Garden ya da Staples tamı oynasak..
Galatasaray taraftarı fizana gidiyor nasolsa.
Hem kombineler de daha ucuz olur.

Köpek kulübesinde oynayalım o zaman, dolması kolay olur, baskı konusundada sorun yaşamayız!

Alırız Hot Dog umuzu Fish&Chips imizi...
Bir de takım sahaya çıkarken "Sunday White" çalarız.
Devre arasında da ?Sports Arts and Memoriable" dan *Kemal Tunçeri" tshirtimizi alır 10 senelik kombine sırasına ismimizi yazdırırız.
Çıkışta da Downtown dan yönetimin kaldırdığı metroyla evimize döneriz.
Sweet Home. End of the day.

Murat İnal' Alıntı:
Alırız Hot Dog umuzu Fish&Chips imizi...
Bir de takım sahaya çıkarken "Sunday White" çalarız.
Devre arasında da ?Sports Arts and Memoriable" dan *Kemal Tunçeri" tshirtimizi alır 10 senelik kombine sırasına ismimizi yazdırırız.
Çıkışta da Downtown dan yönetimin kaldırdığı metroyla evimize döneriz.
Sweet Home. End of the day.
bu söylediklerin burda imkansız :p :) :)

niye imkansız olsun..inanmak , başarmanın yarısıdır..büyük Galatasaray taraftar portresi böyle olmalı , bence doğru diyor X'cim..ah bide Lakers'li olaydı..daha da büyük bi X olurdu o zaman..ama Staples demesi yeter tabi.. :)