Kombine alacaklar listesi!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Kimler alır?

Abdi İpekçi'nin nasıl dolduğunu 2 sezon önce Efes maçında gördük ;) Her ne kadar İzmir'de olsamda çoğu taraftarımızın A.Şahenk'e gitmeye zorlandıklarını ,Abdi İpekçiye ise çok rahat ulaşabildiğini duymuştum. :roll:

Mustafa Yanar' Alıntı:
Abdi İpekçi'nin nasıl dolduğunu 2 sezon önce Efes maçında gördük ;) Her ne kadar İzmir'de olsamda çoğu taraftarımızın A.Şahenk'e gitmeye zorlandıklarını ,Abdi İpekçiye ise çok rahat ulaşabildiğini duymuştum. :roll:

sen onu bana sor renkdaş, abdi ipekçiye 5 dakika mesafede oturuyorum, ayhan şahenke gitmek içinse 2 saat yol almak zorundayıım.

İpekçi'ye alınırsa çok büyük bir oranla taraftar sayısında artış olur.. Daha önce Eyüp abide söylemişti Zeytinburnu ve Bakırköy bölgesinde taraftar potansiyelimiz gerçekten çok güçlü..

İpekçiye alındığında ben dahil bir çok kişi 2 yıllık Ayhan Şahenk ızdırabından sonra kesinlikle kombinesini alır. Unutmamak lazım ki esas bana ne dediğimizde küçülürüz..

O zaman banane demeyeceğiz!

Kombinelerimizi uygun fiyata hatta taksitle alacağız, seyirci ortalamamızı yukarı çekeceğiz!

2 senedir alıyorum kombine, açıkçası bu sene de bir yanım al bir yanım alma diyor.
Yapılacak transferlere göre olayı ne kadar ciddiye aldıkları görünce kararımı vericem.

Can bu sezonda al dostum, hatta almaktan hiç vazgeçme lütfen!

Biz bu armaya hep sahip çıkacağız, ayrıca bu sezon bu fiyatlarla vede a.ipekçi'de olursa herkesle iddaaya girerim saha içi koltukların hepsi bitecek!

Kesinlikle almıyorum. Saha içi olması yada parasından dolayı değil. Zihniyet gidecek önce sonra kombine alacağım.

kombine alabilmek için yaz tatilinde çalışacam galiba olmadı yaparım bir idda kuponu alırım kombineyi :p , tabi abdi ipekçide olursa.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Kesinlikle almıyorum. Saha içi olması yada parasından dolayı değil. Zihniyet gidecek önce sonra kombine alacağım.
Bence yanlış yapıyorsun!

Biz kombineyi zihniyet için almıyoruz, taraftar olmanın gereği alıyoruz!

Senin ismini sildim kerem, ok!

Ben yanlış yaptığımı düşünmüyorum abi. Kimseye prim vermemeliyiz. Sonra sene sonunda ne desek birşey ifade etmez.

Basketboldan bahsediyoruz, yani üvey evlattan!

Onlar varsa biz yokuz diyemeyiz, bizim tavrımız kombine alıp salonları doldurarak olacak!

Doğruyu alkışlayacağız, yanlışı yuhalayacağız!

Dünyanın en rezil kadrosunu bile kursalar o kombineyi alacağım, aldırtmaya çalışacağım!

Şuna inanıyorumki önce biz şubeye sahip çıkacağız, sonra onlara sahip çıktırtacağız!

Son sözüm bu, ben bu topicte sadece bunun için mücadele edeceğim, lütfen buna omuz verin!

Gönüllü bir kombine satış ekibi kuralım, şubemize sahip çıkalım!

Ayhan Şahenk'e 10 dakikalık mesafede olsam da eğer böyle birşey yapılacaksa kombinemi alırım.

Beni de yaz Eyüp Abi...

Epeydir foruma yazamıyordum ama görünce dayanamadım.

Kombine bu fiyattan satılacak ve taraftar "saha içi koltuklara" mı oturacak??

Hani dandik lise salonunun portatif pembe koltuklarında bile polisle papaz olan taraftar :)))

Gece gece gülesim yoktu...

Burak Barut' Alıntı:
Eyüp Abini çabanı anlıyorum, sevgini saygıyla karşılıyorum ancak bu armayı taşıyanlar senin çabanı haketmiyorlar, takımı küçültmeye sokacak kadar küçük kafaların olduğu bir ortam.
Fb maçını bir bakın, başarılı bir takım kurarsanız o kombineleri 1 milyara da satarsınız kimse kazanmak için sevmedik demesin.
Eğer öyle olsaydı 94783949 sene bu takımın başında 1 hoca kalırdı aynı şekilde futbol takımınında başında.

14 senelik şampiyonlukta Florya bile basılmış abi okuduğum kaynaklarda gördüm.
Başarıya açız ve başarı da istiyoruz...

O yüzden bu sene takımı nadasa bırakanlar takıma sahip çıkmadıkça biz milyonlarca kişi gelsekte ne fayda.
Katılmamak elde değil...

Eyüp kardeşim, beni de yaz. Biz Galatasarayı sevdik, Ahmet, Polat, Yiğit' ten önce de sonra da.

Yalnız beni üzen hepimizin yönetimin küçülme karararını kabullenmiş olmamız, belki burada yazıp çiziyoruz ama bunu daha etkili bir şekilde yapmalıyız, bu forumu yönetim mutlaka takip ediyor, ama forum üyeleri dışındaki taraftarında basketbolda yaşadığımız bu kabul edilemez karardan haberder olmalı, gerekirse toplanalım kulüp binasına yürüyelim, yönetimden kararı değiştirmesini isteyelim herkes sesimizi duysun, günler çabuk geçiyor bu seneyi de kaybetmeyelim. Hele ki dün akşam ki maçı, rakipleri gördükten sonra biz çok daha iyi olmalıyız. Çünkü biz en büyüğüz