Kombine alacaklar listesi!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Kimler alır?

Şamil alma, sorun değil:)

Bizler alacağız hemde hepsini bitireceğiz:)

1-Önder Çiçekoğlu
2-Cevdet Akay
3-Kerem Porazan
4-Murat Cantaş
5-Erdem Gürtepe
6-Ethem Gürtepe
7-Savaş Eskigülek
8-Şamil Turançiftçi
9-Eyüp Yıldız
10-Kerem Polat
11-Barış Gürek
12-Volkan Kızıltaş
13-Mithat Duran
14-Ünsal
15-Çağlar Şentürk
16-Kemal Çetin
17-Gazanfer Tosun
18-Yunus Taylan
19-Kutay Çamcı
20-Zihni Öztürk
21-Zihni abinin eşi:)

Ahmed Salih' Alıntı:
Galatasaray, misyonu, tarihi ve kendine has kültürel yapısıyla içinde bulundurduğu kişilerin fevkinde bir kurumdur ama, unutulmamalıdır ki, bu kurumu da kişiler oluşturur.

Eğer bu şubedeki kişiler bulundukları makamın gerektirdiği şekilde hareket etmiyorsa, şubeyi layıkıyla temsil edemiyorsa ve Galatasaray markasına zarar veriyorsa bu kişilerin bulunduğu bir ortamı desteklemek dolaylı da olsa Galatasaray'a zarar verir.

Bu oluşuma sağlam ve tutarlı bir tepki verilmedikçe Galatasaray markası basketbolda sıradan kalmaya devam edecektir. Bir gün tepki göster, ikinci gün hiçbirşey olmamış gibi devam et... Nereye kadar?! Artık birşeylerin kökten değişmesi için bu oluşuma belli bir tavır alınmalıdır. Aksi halde bu döngüyle bir yere varılmaz.

Bu sezon maçlara gelecek ortalama kişi sayısı maalesef en iyi ihtimalle 150-200 arası olacaktır. Her maçtan sonra "taraftarımız neden maçlara gelmiyor?" diye alay eder gibi soru sormadan evvel bazı şeyleri gözden geçirsinler.

Sevgili Murat İnal salonla alakalı ironik bir konu açmıştı. Maalesef o ironik konu içinde bulunduğumumuz şartlar hasebiyle gerçekçi bir temele dayandıralabilir. Yani Galatasaray şu sıra Abdi İpekçi'de değil, Hacı Ömer Sabancı GSL S.S.'de oynasa ancak salonu doldurabilir. Durum bu kadar vahim!..

Evvela istifa edeceğini beyan eden idareciler sözlerinde dursun, istifa etsin. Taraftarı "her verdiklerini yiyen" bir grup olarak görmesinler. Taraftarları bu camianın bölünmez bir parçası olduğunu kabul etsinler. Sırf bu yönetim zihniyeti sebebiyle yıllardır Galatasaray çok taraftarını salonlardan kaybetti. Bu ayrımcılık sürerse Galatasaray basketbol şubesi hepten küçülecek.

Bu oluşuma tepki gösteren ve tavır alan herkese şükran sunuyorum ve teşekkür ediyorum...
Salih beyle aynı şeyleri düşünüyoruz. Başımızdakiler gidecek ve işi bilenler gelecek. Yeter artık taraftarı sömürdükleri.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
1-Önder Çiçekoğlu
2-Cevdet Akay
3-Kerem Porazan
4-Murat Cantaş
5-Erdem Gürtepe
6-Ethem Gürtepe
7-Savaş Eskigülek
8-Şamil Turançiftçi
9-Eyüp Yıldız
10-Kerem Polat
11-Barış Gürek
12-Volkan Kızıltaş
13-Mithat Duran
14-Ünsal
15-Çağlar Şentürk
16-Kemal Çetin
17-Gazanfer Tosun
18-Yunus Taylan
19-Kutay Çamcı
20-Zihni Öztürk
21-Zihni abinin eşi:)

Hala beni tek olarak yazıyorsun Eyüp ayıp yahu iki kişiyiz dedikya!!!

Yalnız Eyüp Abi burda dikkat etmemiz gereken bişey var.Bu forumda zaten topu topu kaç İstanbul'lu var buna dikkat etmek lazım.Bahsettiğimiz 1000küsür kişileri forumda yakalayamayız.Forumdan 250 kişilik bir rakam yakalasak 1000 kombine satılır gibi tahminimce.Galatasaray'a gönül vermiş bazı abilierimizin de tepki koymasını ve kombine almamasını anlayamıyorum gerçekten.Değerli abilerim,sizin almayacağınız 20-25 kombine yönetime tepki açısından o kadar etkili olmaz-ki biz o salonu her zaman doldurmaya çalışıcaz,kendi adıma her geldiğim maça 3-4 arkadaşımı getirmeyi düşünüyorum-ama sizin alacağınız 20-25 kombine çok etkili olur.Sizin yazdıklarınızı gören genç arkadaşlarımızın da şevki kırılıyor.Lütfen kararınızdan vazgeçmediğiniz sürece bu konuya yazmayın,bizlerin de şevkini kırmayın.Lütfen bitirelim şu kombineleri.

Saygılar...

eyüp son zamanlarda basket konusunda fikirlerimiz ayrı düşsede yine bazı kendi doğrularımı paylaşmak isterim.

şu başlıklarda senin adın geçmese inan muhalefetin kralını yapardım ;) ama sadece yorum yapıcam olan dostluğumuz ve arkadaşlığımızdan dolayı.

şimdi kimler alır demişsin ama niye alalım diye adama bir sorarlar.

evet alırız eyüp kralını alırız gelmiyecek insanlar için bile alırız bazı sevgiler değerler aşklar armalar için herşey yaparız hatta dediğin gibi perdeleri yine kaldırırız ama,

bu zihniyet devam ettiği sürece 2 sene önce yükselmeye başlayan geçen sene düşmeye başlayan hava sene başlamadan hiç yükselişe geçmeyecek gibi.

eyüp ben bu sezonuda görebiliyorum.

yine fener maçına gelecek tarftraımız olacak ,elinde biralarla sokaklarda caddelerde opera yapacak,maçlarda mirsada,nevriyeye,semihe,rasime sövmeye gelen insnalar olacak,
takım yine güçlü olmıyacak şimdiden okan çevik en küçük halka gibi meydana atıldı ,takımda geçen seneden kalma yerli rotasyondan kimse ama kimse yok,tufan belirsiz hüseyin bir sene yaşlanacak kondisyon olarak,
yabancılar uzun soluklu ve zamansız olcakları için verim yine sıfır olacak,millet solomanla,mrsiçle özdeşleşirken biz ne idüğü belirsiz oyuncular alacağız,

ne kadar yazsamda maç seçmeden yine takımımın yanında olacağım branş ayırmadan .

galatasarayın olduğu heryerde hiçbir küçülme olmazken şimdiden bu kelimeyi sıkılmadan söyleyenlere insanlara tepki protesto vermek varken şimdiden onlara kombineyle destek olmaz hiç doğru olmaz kanımca.

eyüp bu tarftara 10 bin tane bedavada kombine verseler ,içerde çayı de bedava yapsalar

bu zihniyetle bu yönetimle bu insanlar yine orda sadece 500 kişilik değişken zamanlardaki taraftarlar olcaktır.

şimdiden kimse kimseyi kandırmasın .

galatasaray erkek basketbol takımı telekomla birleşmediği süre içerisnde asla şampiyon olamaz,bu ligde kurallar böyle.efes fülker telekom parasıyla akıllı yönetimleriyle ayakta basketbolun krallarıdır .bir maç yenmekle havaya girilmiyor.fener maçlarınıda sadece tafaftarın aşırı hırsı aldırıyor yoksa oyuncular zannetmesinki maçı onlar kazanıyor .
galatasaray beşiktaş karşıyaka bu 3 takımın idman takımı olur sadece.

herşeye rağmen her zamanki gibi GALATASARAYIMIN olduğu yerde olucam .

Cevdet Akay' Alıntı:
Ahmet Önder kardeş , Allahtan muhalefet yapmamışsın :)

şimdi eyüp bana bira ısmarlamaz diye az yazdım 8)

belki takım kötüyken en çok üzülenlerdendir ama herzaman sevgi göstermek bazı yanlışları sevgi adı altında görmemek ,pas geçmek olmaz.

yazıma yorum yapmadın ayrıca ;)

Cevdet Akay' Alıntı:
İlk sayfada yorumum var kardeşim :) bu arada msn niye kapalı ? :)

ilk sayfada aslında olayı bitirmişsin ;) ama iş yerinde olduğumdan dolayı iletilerin çoğunu okuyamıyorum veya hızlı geçtiğim konular oluyor.

msn iş yerinde açmıyorum prensip icabı ;)

Bende alıcam Abdi İpek çide olursak

3 sene üst üste şampiyon olsak 5000 kombine satardık heralde.Önemli olan zor zamanlarda kombine alıp farkımızı göstermek takıma sahip çıkmak Galatasaray taraftarının büyüklüğünü göstermek . Büyüklük budur takıma sahip çıkmak budur.

mehmettuncer' Alıntı:
3 sene üst üste şampiyon olsak 5000 kombine satardık heralde.Önemli olan zor zamanlarda kombine alıp farkımızı göstermek takıma sahip çıkmak Galatasaray taraftarının büyüklüğünü göstermek . Büyüklük budur takıma sahip çıkmak budur.

Takıma sahip çıkmak bu değildir.

Şube Liselilerin oyuncağı olduğunda ortak tepki koyup, gerekirse salonun önünden geçmemektir.

Hep destek tam destek mavallarıyla kendimizi kandırırız. Bu kafada devam edilirse semer vuran çok olur.

Dediydi dersiniz...

Kombine alanları çok taktir etsem de küçülme politikasına karşı sert bir tavır koymamız gerektiğine inanıyorum ;) Anlasın bu zihniyet taraftarın gücünü ve şubenin sahipsiz olmadığını

Rakibimiz şampiyonluklara alışmışken bizde orta sıralarda mücadele edeceğiz. vallahi artık sogudum Galatasaray basket takımından. Destek yok bu sene, destek yok. Bizim fenerbahçe´den neyimiz eksik, adamlar sırtını dayamış ülker´e. bizimkiler doğru düzgün sponsor bulamıyor.

Bu kombineyi alanlar tepki gösterdiklerini ve etkisini göreceklerini inararrak alıyorlarsa çok beklerler ,daha bu adamlar size sattıklara koltuklara oturtturmadılar,ha biz dava adamıyız 10 milyar olsun merdivende oturayım maksat hayatıma renk katmak diyorsanız lafım yok o yaşam biçiminiz karışamam ama bu yönetimin bu tip şeyleri taktığını falan düşünmeyin gitgide yurdumun romantik solcularına dönüyoruz:=)

Eser Atalay' Alıntı:
Bu kombineyi alanlar tepki gösterdiklerini ve etkisini göreceklerini inararrak alıyorlarsa çok beklerler ,daha bu adamlar size sattıklara koltuklara oturtturmadılar,ha biz dava adamıyız 10 milyar olsun merdivende oturayım maksat hayatıma renk katmak diyorsanız lafım yok o yaşam biçiminiz karışamam ama bu yönetimin bu tip şeyleri taktığını falan düşünmeyin gitgide yurdumun romantik solcularına dönüyoruz:=)

Bu yazıya imza atmak gerek.

Kombine alarak takıma destek falan verdiğinizi sanıyorsanız, büyük bir yanılgı içerisindesiniz.

Kombinelerden gelecek 3 kuruş ile kalkınmaz bu takım.

Tepki vermek, gerekirse salonun önünden geçmemek gerek.