Kombine alalım aldıralım ( Cumartesi günleride satılacak )

G

Guest

Misafir
Arkadaşlar geçen sezon başlattığımız kombine alma organizasyonuna bu senede devam edeceğiz, basket takımlarımızın, maddi manevi her koşulda, her zaman yanında olduğumuzu göstereceğiz.

Klübümüzün son yıllarda basketbolda attığı olumlu adımların, kalıcı olmasını istiyorsak, her geçen sene daha güçlü bir takım görmek istiyorsak, bizde elimizi daha fazla taşın altına koymalıyız!

Geçen sene kombine alanlar, bir çok konuda mağdur edildi, evet yerlerimize polis oturdu, ama biz müşteri değiliz, veya Galatasaray bir şirket değil, bu olumsuzlukları unutarak meseleye idealist bakmamız gerektiğini düşünüyorum!

Alacağımız kombinelerden elde edilen gelir ile belki klübün çok küçük bir ihtiyacı karşılanacak ama biz GS ye destek olmanın gururunu yaşarken, yöneticilerimiz basket şubemizin geleceğine daha büyük umutlarla bakacaklar.

Bu sene klübümüz, zaten düşük olan kombine fiyatlarına, ayrıca öğrencilere indirim ve taksit kolaylığı getirecekler, basket takımımıza değer veren bütün kardeşlerimin, biraz dışını sıkarak bu kombineleri alabileceğine inanıyorum!

Kombine almak, forma almak, taraftarlığın şanındandır, gelin bu sene bunu hep birlikte yapalım!

KOMBİNELER PAZARTESİ GÜNÜ SATIŞTA!

HEP BERABER KOMBİNE ALMAYA!

Re: Kombine alıyoruz!

Dediğin gibi abi kombine almak taraftarlığın şanındandır bizde kombinemizi alacağız inşallah elimizden geldiği kadar şubemize sahip çıkcaz. Eyüp abicim hep beraber gidelim kombine almaya inşallah insanlar görsün gsbasket nasıl sahip çıkıyor takımına asla yalnız değiller allahın izniyle.

ŞAmil ağzından bal damlıyor, kombineler satışa çıksın, onu takip eden ilk pazar topluca gidip kombine alacağız.

Durumu olupta almayanda fenerli olsun:)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
ŞAmil ağzından bal damlıyor, kombineler satışa çıksın, onu takip eden ilk pazar topluca gidip kombine alacağız.

Çok ağır konuştun abi, artık yiyosa almasınlar durumu olanlar :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:

Eyüp abi durumu olmayıpta alamayan insan olarak hayatına devam edebilir mi ? :p biletler geçen seneki gibi 5 ytl olursa bütün maçlara gelebilirim ama fazlası zor :(

Almayanlara lafım yok, sadece şaka benimki, ama hepimiz almaya gayret etmeliyiz, geçen sene 400 civarı kombineyi bu site üzerinden bizler aldık.

Bu sene taksit olayıda olacak inşallah çok daha fazla kombine satılmasını sağlayacağız.

200-300 Arası olacak, inşallah öğrencilere indirim olacak, 5-6 taksit olacak.

Hadi ne duruyoruz:)

Zamma engel olmaya çalışıyoruz, en azından öğrencilere bir şeyler yapılması babında.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Zamma engel olmaya çalışıyoruz, en azından öğrencilere bir şeyler yapılması babında.

Eyüp abi benim tepkim tam olarak zam yapılmasına değil aslında.Geçen sene dendi ki normla maç biletleri 10 YTL,derbiler ve Avrupa Maçları 15 YTL olacak.Bedava giriş kesinlikle olmayacak.Sonra biletler 5 YTL'ye düştü,hadi buna da tamam.Sonra 1 YTL olduğu maçlar oldu,üstelik bedava giriş de vardı.Bu durumda devlet memuru bir ailenin İstanbul'da okuyan çocuğu olarak kombine alan ben,enayi yerine konmuş olmadım mı?

Atıyorum kombine 250 YTL olursa maç biletleri ne kadara satılacak da kombine almak daha avantajlı olacak?Bunun açıklamasını yapabilir mi kulüp?

Kısacası basketbol taraftarının arttırılmaya çalışıldığı şu dönemde,idari olarak daha akılcı kararlar alınması gerekmiyor mu?Bir taraftan kombine yanında eşantiyon verilerek değeri düşükmüş gibi gösterilen kombineler varken,kombine alanların arasında azımsanmayacak sayıda öğrenci ya da dar gelirli insan varken,kulübün ufak hesaplara girmesinin sebebi nedir?Benim üzüntüm bundan kaynaklanıyor.

Emre!

Bu sene maç biletleri fiks 5 ytl olacak, bayan, erkek, llig maçları, play offlar birde avrupa maçları eklersen, kombine almak avantajlı.

Keşke A.İpekçi'de oynayıp, 100 ytl'den 5 taksit kombine satılsaydı, neler oluyordu görseydik!

250 liradan 1000 kombine satılsa kabaca 250000 lira eder ki buda takımın maaşına denk geliyor yani burda iş biraz maddi değil ,duruşla ilgili taraftar gidip kombinesini alacak(alabilecek olan) yönetimde 2, 3 liranın muhabbetini yapmayacak fiyatları en aşşağı seviyede tutacak ki herkes maça gelsin bedava değil ama 5 lirayı geçmemeli maçlar, kombinede 200 ü geçmemeli.(kombine alan adam kar etmek için almasın,hayal kırıklığına uğrayabilir yani oturup hesaplamasın kaç maça giderim toplayıp çıkarmasın)

Eser Atalay ben çıkardım,hayal kırkılığını net bir şekilde görebiliriz.

Şöyle bir hesaplamaya çalıştım.Sanırım toplamda 45 maç falan yaptık içeride geçen sene.Hadi bu sene erkekler de daha fazla maç olsun 52-53 maç falan yapalım.265 YTL falan eder.Benim de tepkim buna işte.Geçen seneden beri kombine alanlar yerlerine oturamıyorlar,fiyat konusunda mağdur oluyorlar ve bu sıkıntıların aşılması için adım atılacağına zam yapılması planlanıyor.

Eser Atalay' Alıntı:
250 liradan 1000 kombine satılsa kabaca 250000 lira eder ki buda takımın maaşına denk geliyor yani burda iş biraz maddi değil ,duruşla ilgili taraftar gidip kombinesini alacak(alabilecek olan) yönetimde 2, 3 liranın muhabbetini yapmayacak fiyatları en aşşağı seviyede tutacak ki herkes maça gelsin bedava değil ama 5 lirayı geçmemeli maçlar, kombinede 200 ü geçmemeli.(kombine alan adam kar etmek için almasın,hayal kırıklığına uğrayabilir yani oturup hesaplamasın kaç maça giderim toplayıp çıkarmasın)
Basketbol kombinesi almak kar etmekten ziyade daha büyük anlamlar ifade ediyor benim için.

Bir aksilik olmazsa, her sezon, basketbol kombinesi ve basketbol formamızı her zaman alacağım, huzurla uyuyabilmek adına.

Bana gerçekten huzur veriyor bunları yapmak!

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
Eser Atalay ben çıkardım,hayal kırkılığını net bir şekilde görebiliriz.

Şöyle bir hesaplamaya çalıştım.Sanırım toplamda 45 maç falan yaptık içeride geçen sene.Hadi bu sene erkekler de daha fazla maç olsun 52-53 maç falan yapalım.265 YTL falan eder.Benim de tepkim buna işte.Geçen seneden beri kombine alanlar yerlerine oturamıyorlar,fiyat konusunda mağdur oluyorlar ve bu sıkıntıların aşılması için adım atılacağına zam yapılması planlanıyor.
haklısın klübümüz taraftarını düşünen bi klüp değil bu bir gerçek :(

Bizler taraftarız klübün muhasebecisi değiliz ama bazı gerçekler var guroviç gibi ziziç gibi önemli isimler önemli paralara transfer edildi, tabiki alacağımız kömbineler bu transferi karşılamaz ama biz aldığımız kombinelerle hocamızın sporcularımızın arkasında olduğumuzu göstereceğiz bizim ilgimizi gören yöneticiler seneye basketbola dahada fazla yatırım yapacaklar inanın, Emre kardeşimin de hassasiyetlerini anlıyorum bende geçen sene kombinem olmasına rağmen bi çok maça yandan girdim biletsiz, işte Eyüp abinin dediği gibi kombine alınca insan kendini rahat hissediyor bazı durumlarda bişeyler deme hakkını kendinde görüyor, maçlara bedava girenler her zaman olacaklardır hatta klüpden aldıkları biletleri satıp para kazananlarda bu devran böyle ama biz eğer gerçek galatasaraylı arma sevdalılarıysak bizimde üzerimize düşen bu yani kambine almak ( durumu olmayan arkadaşalara hiç bi şekilde lafım olamaz yanlış anlaşılmak istemem)