Kombine alalım aldıralım ( Cumartesi günleride satılacak )

Re: Kombine alıyoruz!

fiyatlar hakkında bişiler çıtlatsanız güzel olur yaf. geçen seneki gibi olur heralde değil mi? bu sene naklen yayın olayı da sakat, kombine şart oldu artık..

Arkadaşlar!

Bedava girenler, vede parayla girenler diye bir tartışma yapmaya gerek yok!

Bu klübün herkese ihtiyacı var, lütfen polemik yaratmayalım :)

Bence ortada bir tartışma yok sadece gerçeğin tespiti var. Bu gerçek dile getirilse de getirilmese de,getirilEmese de gerçektir.Sadece birilerinin nasıl girdiği değildir mesele bu durumla kombine alanların yerlerine oturamaması arasındaki ilişkidir.Tüm bu olan bitenin geçen sezon kombine alanların bu sezon kombine alıp almama hususundaki kararlarına etkisindir.Kombine alan taraftara verilen sözleri tutmak, onların haklarını korumak da yöneticiliğin şanındandır.

Basketbol severler şubeye sahip çıkmadan içeriye beleş girenler bitmez. Şunu söyleyebilirim ki ben kombinemi alınca içeri beleş girenler olmayacak mı, elbet olacak ama hiç de enayi gibi hissetmem kendimi.
Gücü olabilen alabilen herkes alsın lütfen...

sevgili arkadaşlar bu armaya gönülden bağlı olan sevgili arkadaşlarım

İstanbulda yaşayan ve maddi durumu kombine almaya uygun olan herkesi kombine almaya davet ediyorum

Gün destek günüdür.Gs tarihininin son yıllarda ki en büyük kadrosunu kurduk

Gelin Murat hocamız a kulak verelim Murat hocamızın hayallerini gerçekleştirelim

Parola:A.Şahenk te 2000 kemik taraftar

Ölüm, kalım, hastalık vs... olmadıkça her sene kombinemi ve basketbol formamı alacağım.

Bende yönetimin yaptığı, yapamadığı bir çok şeyden müzdaribim ama içimden kombine almamak gelmiyor.
Sanki kombine almazsam, maçlara gitmezsem, şubeye bir tekmede ben atacakmışım, gibi geliyor, bunun için kombinemi alacağım, bunun için basketbol forması alalım.

DAHA GÜÇLÜ BİR ŞUBE İÇİN KOMBİNE ALALIM ALDIRALIM!

İmkanı olupda kombinesini almayan fenerli olsun dedik abi daha ötesi varmı :) . Çabamızın adı galatasaray, galatasaray biziz, galatasaray bizimdir kimseye kızıp kombinemizi almakdan aslanlarımızı desteklemekden vazgeçmeyiz merak etme abi sen.

Eğri oturup doğru konuşmak gerekiyor.

Kombine maddi olarak hiçbirşey kazandırmaz klübe. Ne kazandırır biliyor musunuz.

Seneye benim 2.000 kombineli taraftarım var diyerek sponsorun karşısına çıkabilir...
Seneye 2.000 kombineli taraftarım var diye yatırım devam edebilir..
Seneye 2.000 kombineli taraftarım var diyerek salon konusunda daha çok uğraş verilebilir.

Şimdi bu işin doğru tarafı; Eğri tarafına gelirsek..

300 ytl e sen taraftarını geçen sene bu kadar üzmüşken gelip kombine alın destek olun diyemezsin. Bir çok farklı olay var kombine alanların muzdarip olduğu. Nedir belki de tek çıkış noktası. En kötü ihtimalle yarından tezi yok öğrenci kombine fiyatı 100 ytl demek kurtarır. Kimse kusura bakmasın aklım almıyor bu politikayı yoksa. Kimse de açıklıyamaz bunu.

Çok mu zor anlamıyorum kombineyi 200 ytl yapıp yanında forma-takvim-düdük vb. gibi insanları basketbola yöneltecek hediyeler vermek. Dünya tarihinde örnekler var bazı uygulamalar var. Bilmiyorsanız lütfen sorun önce ya. En azından bu konularda.

Bir hayalim var.. Kendimize ait salonun kombinelerinin 5 yıllık anlaşmalarla satıldığı ve sezon içerisinde yer bulunamayan.
İşin komiği doğru yollar izlenerek başarılabilecek bir hedef. Ahh ahh.

Ben de kombine alacağım herşeye rağmen ama benim vurgulamak istediğim başka birşey zaten. Nasıl taraftarlar (en azından bir kısmı) kombine almadıkları zaman şubeye tekme atıyormuş hissiyatın da oluyorsa. Yöneticiler de kombine alan taraftarlara verdikleri sözü tutmadıkları zaman bindikleri dalı kesmiş hissiyatında olmalılar. Hatta imkanı olup kombine kartı almayan söylenecek en öte sözcükler kombine alanların haklarını korumayanlar için de söylenmeli.Eminim ki Murat hoca'nın hayalleri arasında basketbol şubesini kalıcı bir kurumsal yapıya kavuşturmak da vardır. Bunun gerçekleşmesi içinde klübün verdiği sözleri tutması,kombine biletlerin arkasında durması gerekir.

Mert Uyguc(abi) gecen senenin aynı fiyatlari ile cıkıcak dedi anlayana .Bilenler bilmeyenlere anlatsın fiyatları:)

200-300 YTL Arası olacak 5-6 taksit olacak, bildiklerim bunlar.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
200-300 YTL Arası olacak 5-6 taksit olacak, b,ld,klerim bunlar.

Herseye tamamda abi bu fiyat cok millet futbola almıyo eskı acık 450 ytl kombinesi 300 liraya basket ıcın cok (suanlık) ayak alıssın diye yaparsin 100 ytl amac taraftar cekmekse böle olmalı diye dusunuyorum maddi yönu dusunmemek lazım o salonda her mac 2500 kısı bulana kadar

Nezaman murat hocanın dedıgı gibi 2000 2500 kemık seyırcı olur takım basaırılı olur ozaman fiyatı yüksek tutarsın bu fiyatlar dogru ise cok gibi geldı bana .

Geçen sezon 150-175-200 idi yanlış hatırlamıyorsam 200-300 olursa nereden baksan % 33-50 arası zam demek. Hiçte az bir zam oranı değil. Kaldı ki geçen sezon nerden kombinen olduğunun yada kombinen olup olmadığının nereye oturup oturamayacağın konusunda bir etkisi olmadığını herkes gördü.Bu durunda basamaklı fiyat uygulanırsa pek bir anlamı olmayacak.Çazip hale getirecek başka birşeyler olsa diyeceğim ama geçen sezon süprizler olacak oyuncularla etkinlik falan denilmişti ama sonucu gördük.

Kutay Çamcı' Alıntı:
Geçen sezon 150-175-200 idi yanlış hatırlamıyorsam 200-300 olursa nereden baksan % 33-50 arası zam demek. Hiçte az bir zam oranı değil. Kaldı ki geçen sezon nerden kombinen olduğunun yada kombinen olup olmadığının nereye oturup oturamayacağın konusunda bir etkisi olmadığını herkes gördü.Bu durunda basamaklı fiyat uygulanırsa pek bir anlamı olmayacak.Çazip hale getirecek başka birşeyler olsa diyeceğim ama geçen sezon süprizler olacak oyuncularla etkinlik falan denilmişti ama sonucu gördük.

Üstüne 1 ytl bilet satıldı nerde kaldı kombinenin espirisi ???

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
200-300 Arası olacak, inşallah öğrencilere indirim olacak, 5-6 taksit olacak.

Hadi ne duruyoruz:)
Benim kombine işi yattı desenize :(

Arkadaşlar kombineler 250 ytl vede 6 taksit olacakmış, son karar böyle oldu, bu şekilde sanırım almamız biraz daha kolay olacak.