Kombine alalım aldıralım ( Cumartesi günleride satılacak )

Re: Kombine alıyoruz!

250/6=40 ytl.
Yani aylık 40 ytl hepimiz verebiliriz diye düşünüyorum.

Valla maçlar Ayhan Şahenk'de olduğundan kombine alamaycağım.Apdi İpekçi'de olsaydı bir ihtimal olabilirdi.Ama ben daha öğrenciyim.O kadar para verip,o kadar işkence çekemem.Bahçelievler'den Sarıyer ne kadar yol çok iyi biliyorum.Hem o kadar yol çekip,hemde bu kadar para veremem.

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
Valla maçlar Ayhan Şahenk'de olduğundan kombine alamaycağım.Apdi İpekçi'de olsaydı bir ihtimal olabilirdi.Ama ben daha öğrenciyim.O kadar para verip,o kadar işkence çekemem.Bahçelievler'den Sarıyer ne kadar yol çok iyi biliyorum.Hem o kadar yol çekip,hemde bu kadar para veremem.
GALATASARAY için değmezmi buna Mehmet galatasarayımız için demi katlanmazsın buna.

Şamil abi bu kadro için can feda fakat geçen seneki Ayhan Şahenk'deki rezillikler,bu kadar pahalı kombine fiyatları ve trafik olmadığında bile bizim B.evler'den süren 1 saatlik yolu göz önüne aldığımda ben içimden olmaz diyorum.Birde ben öğrenciyim.Bu sene bir belge almalıyım çünkü geçen sene salmıştım dersleri.Bu senede derslerim daha ağır ve yukarda saydıklarımdan dolayı alasım gelmiyor.

Şunuda hatırlatayım bizler daha yolları bile yapılmamış olimpiyat stadında tarihin en başarısız yıllarında 50 bin ortlamaya oynamış bi takımın taraftarlarıyız anti parantez aklında bulunsun.

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
Şamil abi bu kadro için can feda fakat geçen seneki Ayhan Şahenk'deki rezillikler,bu kadar pahalı kombine fiyatları ve trafik olmadığında bile bizim B.evler'den süren 1 saatlik yolu göz önüne aldığımda ben içimden olmaz diyorum.Birde ben öğrenciyim.Bu sene bir belge almalıyım çünkü geçen sene salmıştım dersleri.Bu senede derslerim daha ağır ve yukarda saydıklarımdan dolayı alasım gelmiyor.
Tabi bunlar ayrı kardeşim okul deyince akan sular durur benim için, tabi madii durumu uygun olmayanlarada bi lafım olamaz. Ama sana küçük bi şey anlatayım ben küçükyalıda oturuyodum geçen sene asvel maçına nasıl geldiğimi anlatayım minübüsle kadıköye yaklasık 35 dakika, vapurla kabataşa 25 dakika, fünikilerle taksime, metroyla 4 levente, 4 leventten dolmuşla salona baya bi zaman alıyo 1 saat gerçekten önemli bi süre değil galatarayımıza herşey feda olsun zamanımızda varsa paramızda.

Tabi büğtün bu çile e5 ve köprü trafiğine girmemek için yoksa 252 ile direk 4 levente gelip orada minübüsle salonoda geçebelirim :)

Ah ulan, 100 lira kombine salon A.İpekçi olacaktı görecektik.

Peki bu sene saha dışı organizasyonlar olacak mı?
Geçen sene kombine alanlar basketbolcular ile yemek yemeler imzalı formalar vs. süper geçmişti hepsi bu senede olacak mı, acaba ? : )

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
Ne kadare fiyatlar?
Eyüp Abinin dediğine göre şu anda 250ytl 6 taksit bir ihtimal öğrenciye 200ytl 6 taksit olabilirmiş...
Ayrıca bu takım için 250ytl az bile hatırlatırım biz bu oyuncuları daha önceki sezonda en fazla bir maçta izleyebiliyorduk şimdi 2 haftada bir izleyebileceğiz.Onu geçtim sırf basketbolda değil bir çok şubede atılım yaptık bu parayı almaya hakları olduğunu düşünüyorum.
Son olarak benden de bir soru;
Yine bayan takımının maçlarını da kapsayan bir kombine olacak değil mi?

Ben Ankara da oturuyorum GS nin Ankaradaki her macına gidiyorum...Yani İstanbulda oturan arkadaşlara inanamıyorum...Oraya doldurursak yani bunu kesin diyorum evimizde 25 macın en az 23 ünü garanti kazanırız...TV den izlerken vallahi üzülüyorum..50 kişiyle maclar kolay gecmez o atmosferi yaşatmalısınız...

Her kafadan bir ses cıkıyor; bu konunun kesin cevabı, kesin acıklaması yok mudur Eyüp Bey?

Sagolsunlar klupten de resmi bir acıklama ya da duyuru gelmiyor.

* 2008-2009 sezonu basketbol kombinelerinin resmi ücreti ne kadardır?
* Bu ücrete hangi kredi kartlarına, kaç taksit yapılacak?

Arda EZER' Alıntı:
Her kafadan bir ses cıkıyor; bu konunun kesin cevabı, kesin acıklaması yok mudur Eyüp Bey?

Sagolsunlar klupten de resmi bir acıklama ya da duyuru gelmiyor.

* 2008-2009 sezonu basketbol kombinelerinin resmi ücreti ne kadardır?
* Bu ücrete hangi kredi kartlarına, kaç taksit yapılacak?
Başkan selam!
Kesin açıklama pazartesi olacak, ama şimdilik söyledikleri aşağıdaki gibi.

VİP Kombine-750 ytl
Normal Kombine-250 ytl
Öğrenci kombinesi(kesin değil)200 ytl

Ayrıca tüm kredi kartlarına 5 veya 6 taksit olacak, bütün bildiğim bu.

Birde önümüzdeki hafta sonu, pazar günü, kombine almak isteyenler topluca gidip kombine alabiliriz, güzel bir organizasyon olur.

eyup abi, kombine almak icin son gun belirlendi mi? aklimdaki plan, diger sorumlu arkadaslarim da kabul ederse tabii, okuldaki ogrenci kulubunden toplanan aidati basketbol kombinelerine baglamak. biliyorsun bizi, gecen sene toplanip geliyorduk her maca, biraz da okulun isminden dolayi yonetimin zorlamasiyla, utanarak soyluyorum belese, ama bu sene adam gibi kombinelerle !! okul ay sonuna dogru aciliyor umarim yetisiriz almak icin.
yatirimlarimin karsiligini aldim, munferit olarak da kombinemi alacagim.

ayrica iddaa sponsor olursa hepinize kombine benden, hehe!! ama soyleyin su liverpool'a adam gibi oynasin.

Semih Cetin' Alıntı:
eyup abi, kombine almak icin son gun belirlendi mi? aklimdaki plan, diger sorumlu arkadaslarim da kabul ederse tabii, okuldaki ogrenci kulubunden toplanan aidati basketbol kombinelerine baglamak. biliyorsun bizi, gecen sene toplanip geliyorduk her maca, biraz da okulun isminden dolayi yonetimin zorlamasiyla, utanarak soyluyorum belese, ama bu sene adam gibi kombinelerle !! okul ay sonuna dogru aciliyor umarim yetisiriz almak icin.
yatirimlarimin karsiligini aldim, munferit olarak da kombinemi alacagim.

ayrica iddaa sponsor olursa hepinize kombine benden, hehe!! ama soyleyin su liverpool'a adam gibi oynasin.
Semih sezon açılana kadar vaktin var merak etme.