Kombine alalım aldıralım ( Cumartesi günleride satılacak )

Re: Kombineler satışta!!!

Yiğit bey neden pota arkasına atıldığımızı ve diğer tribünlerin ne olacağını açıklayacaktır herhalde...

Kombine merkezi numarasını arayıp, herkes şikayetini belirtsin o zaman!

TEL:0212 216 27 50

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Kombine merkezi numarasını arayıp, herkes şikayetini belirtsin o zaman!

TEL:0212 216 27 50
Eyüp bey dediklerimiz anlaşılmıyor galiba , gsbasket org un bir korkusumu var ? yazı yollanırsa yönetimle tersmi düşeceksiniz ?

Cevdet korkumuz falan yok, elimizden bu kadarı geliyor, herkese söyledik, kimse iplemiyor.
Olay budur.

Yazmasam daha mı iyi bilemedim ama başlıktan sonra aklımda tek yanıp sönen olay...

Galatasaray Taraftarı Satışta....

Ee birseyler yapcak mıyız yoksa uyumaya devam mı edeceğiz!.

Savaş kardeşimiz güzel özetlemiş konuyu . Burda bu organizasyonun gücünü bilmesi gerekli yönetimin . Taraftarda ne istiyor bilmeliler

Murat İNAL' Alıntı:
Yazmasam daha mı iyi bilemedim ama başlıktan sonra aklımda tek yanıp sönen olay...

Galatasaray Taraftarı Satışta....

Murat Inal kendi tarzında güzel özetledi gene 8)
Elmayla armudu karıştırmayalım beyler... Yani birbirimize girip amaçtan sapmayalım. Şu anda herkes gergin sebebi de bu forumu takip edenler başta olmak üzere Galatasaray'a gönül verip maçlara gelmek isteyenlere yapılan haksız uygulama... Ben Eyüp Yıldız'ın dediklerinin altına imza atarken sessiz kalalım kısmıyla ilgili yorum yapmadım. Ben hayal kırıklığını güzel anlattı dedim. Geçen seneki sorunları çözeceğimizi umarken, önce fiyatla vurdular sonra gene de farketmez derken bize salonun en ücra köşeleri verildi kısmına katıldım...

Hak verilmez, alınır... Bu mantıkla protestonun her türlüsünü yapalım, ben hazırım. Çağrı merkezi arandığında ne söyleneceği bellidir. Bu yüzden bu eylemlerimizi toplanıp yapmak gerekiyor. Galatasaray taraftarı ikinci sınıf insan muamelesi görüyor... Kartlar liselilere ne şartlarda verildi ve neden onlara pembe koltuk ayrıcalığı tanındı? Bizler barbar insanlarız da onlar efendi taraftarlar mı? Bu ayrım yapıldığı sürece taraftar kulupten uzaklaşır...

Bizler de sessiz kaldığımız kaderimize boyun eğdiğimiz sürece pembe koltuklar başta olmak üzere bir çok şeyi rüyamızda görürüz.

Sayenizde en sevmedigim renk pembe oldu.

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Bu yaşadığımız Kombine alamama olayı hepimizi çok üzdü. Ortada bi haksızlık hatta küçük düşürülme olduğunu düşünenler muhakkak vardır benim gibi, biz elimizden geldiğince bu haksızlığa boyun eğmeyeceğiz. Şimdi bi metin, yazı yada açık mektup ( ne drseniz adına) hazırlandı ve birazdan buraya eklenecek altına imzamızı (ismimizi) koyacağız tabi hak verenler, katılanlar, terside olabilir burası demokratik bi forum hepsine sonsuz saygımız var. Bu girişim yeterli desteği alırsa yeterli çoğunluğa ulaşılırsa belkide yönetici abilerimizden ana sayfaya en başa koyulmasınıda rica edebiliriz ve daha önemlisi bi bu metni (tabi yeterli desteği gördüğü halde) klübümüze göndermeyi düşünüyoruz. Dediğim gibi bizler bilinçli taraftarlarız nasıl iyi gün, kötü gün, yağmur, çamur, parasızlık demeden her türlü zorluğa rağmen hala bu armanın peşinde gidiyosak ve bütün bunlara rağmen ortada haksızlık hatta haksızlıkdan dahada öte bi durum varsa bizde buna karşı tepkimizi koymalıyız diye düşünüyorum.
Herkese saygılar

Bu metni koyun herkes yollasın gerekli yerlere.

Kerem Polat' Alıntı:
Elmayla armudu karıştırmayalım beyler... Yani birbirimize girip amaçtan sapmayalım. Şu anda herkes gergin sebebi de bu forumu takip edenler başta olmak üzere Galatasaray'a gönül verip maçlara gelmek isteyenlere yapılan haksız uygulama... Ben Eyüp Yıldız'ın dediklerinin altına imza atarken sessiz kalalım kısmıyla ilgili yorum yapmadım. Ben hayal kırıklığını güzel anlattı dedim. Geçen seneki sorunları çözeceğimizi umarken, önce fiyatla vurdular sonra gene de farketmez derken bize salonun en ücra köşeleri verildi kısmına katıldım...

Hak verilmez, alınır... Bu mantıkla protestonun her türlüsünü yapalım, ben hazırım. Çağrı merkezi arandığında ne söyleneceği bellidir. Bu yüzden bu eylemlerimizi toplanıp yapmak gerekiyor. Galatasaray taraftarı ikinci sınıf insan muamelesi görüyor... Kartlar liselilere ne şartlarda verildi ve neden onlara pembe koltuk ayrıcalığı tanındı? Bizler barbar insanlarız da onlar efendi taraftarlar mı? Bu ayrım yapıldığı sürece taraftar kulupten uzaklaşır...

Bizler de sessiz kaldığımız kaderimize boyun eğdiğimiz sürece pembe koltuklar başta olmak üzere bir çok şeyi rüyamızda görürüz.

Sonuna kadar katılıyorum. Liselilere tanınan bu ayrıcalık ve önceliği ben kendime yediremiyorum. Geçen sezon yöneticiler taraftar gelmiyor diye yakınırken bizler gittik. Salona gitmeyenler belliydi. Şimdi kendilerine ayrıcalık tanınıyor. Bütün yaz gelecek sezonu beklerken heyecanla şu gördüğümüz muameleye bak..

Eylemi gerçekleştirenlerle, imza törenlerinde Dedehayır oley diye bağıranların, farklı insanlar olduğunun, yönetim kanadına aksettirilmesi gerekir, gerçekten öyleyse eğer.

Yoksa pek ciddiye alınacağını zannetmiyorum yapılmaya çalışılan hareketlerin.

Birkaç gün önce kombine merkezine başvurmuştum pembe koltukları satmanız taktirinde kombine alacağım diye, az önce telefon ettiler, heryer herkese satılık.

Bu konuda çok tepki gösterdik, demekki yerine ulaştı.

Yarın 13 te topluca kombine alalım, diyorum.

Re: Kombine alalım aldıralım

Arkadaşlar!

Yönetim gerekeni yaptı, şimdi bizde boşu boşuna uğraşmadığımızı gösterelim, kombinelerimizi alalım.

Ben yarın 13 te kombinemi almaya gideceğim, herkesi beklerim:)

çok şükür sonunda .......
destek verme zamanı cevdet bey ve şamil bey öncelikle gözünüz aydın davamızın adı galatasaray ise sonuçta omuz omuza olucaz yine...
en yakında zamanda , olmadı salonda görüşmek üzere...

çok sevindiğim haber...belki istanbulda olmadığımdan kombine alamayacam ama tvde izlerken bağıran ve kalabalık tribünler görmek çok hoş olacak.artık tafartar,takım,yönetim kenetlenip şampiyonluk şarkıları söylemek zamanı :p :p