Kombine alalım aldıralım ( Cumartesi günleride satılacak )

Re: Kombine alıyoruz!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Arda EZER"

VİP Kombine-750 ytl

.

Eğer geçen sezon gibi olacaksa oldukça ilginç bir fiyat belirlenmiş %275'lik rekor bir zam oranı. Kaldı ki geçen sezon VIP kombinesi olmayan da girdi o tribüne.Cazip hale getirecek birşey yapacaklar mı acaba diyorum ama aklıma da birşey gelmiyor. 750 YTL basketbol kombinesi için ciddi bir rakam şu koşullarda.Pek bir anlam veremedim ben. Temenni ederim hepsi satılır ama pek ummuyorum.

Kutay Çamcı' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":2j4xm9xi][quote="Arda EZER"

VİP Kombine-750 ytl

.

Eğer geçen sezon gibi olacaksa oldukça ilginç bir fiyat belirlenmiş %275'lik rekor bir zam oranı. Kaldı ki geçen sezon VIP kombinesi olmayan da girdi o tribüne.Cazip hale getirecek birşey yapacaklar mı acaba diyorum ama aklıma da birşey gelmiyor. 750 YTL basketbol kombinesi için ciddi bir rakam şu koşullarda.Pek bir anlam veremedim ben. Temenni ederim hepsi satılır ama pek ummuyorum.[/quote:2j4xm9xi]
Kutay selam.

VİP Kombineler en kolay satılacak olanlar, alanlar belli veriyorlar kargoya gönderiyorlar, alanlar birde maça gelse süper olacak.

VİP olan yerler Karşıdan bakınca protokol tribünün sol tarafındaki bölüm.

Valla Şamil abi aramızdaki yaş farkınıda göz önünde bulundurursak ben kombine alsam bile benim ailem her zaman gitmeme izin vermez maçlara.Maddi durumumuz çok şükür var fakat diğer sorunlar benim almamı engelliyor.

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
Valla Şamil abi aramızdaki yaş farkınıda göz önünde bulundurursak ben kombine alsam bile benim ailem her zaman gitmeme izin vermez maçlara.Maddi durumumuz çok şükür var fakat diğer sorunlar benim almamı engelliyor.
Canın sağolsun mehmetcim ders önemli inşallah üniversiteye başlayınca okuldan arkadaşlarınla beraber bi kaç kombine alırsın :) , okuldan arkadaşlarınada kombine aldırırsın olur biter abicim.

Elimizden geldiğince çevremizde, forumlarda, kombine alımını teşvik etmeliyiz.

Önemli!

Kombine fiyatlarından müzdarip olan renkdaşlarım resmi siteye mail atsınlar, bu çok önemli, belki fiyatları biraz daha aşağı çekebiliriz.

Kombineler banada pahalı geldi.Geçen sezon ki bilet fiyatlarına baktığımızda o parayı vermek akıl karı değil.Kombine almayı düşünmüyorum ama her sezon olduğu gibi bütün maçlarda Ayhan Şahenk deki yerimi alıcam.

Kombineler'in ne zaman satışa çıkacağı belli oldu mu ?
VIP dışında tüm koltuklar tek fiyat mı olacak?
Bir de hediye kombine kazanlar yerlerini seçti mi ? Yoksa ilerki bir tarihte mi seçecek onlarda?

Bu konular hakkın da bilgisi olan var ise aydınlatırsa sevinirim.

Resmi olmayan ama kesin bilgilerimize göre pazartesiden itibaren satışa sunulacak kombineler, 250 veya 300 ytl ama kredi kartına 6 taksit, Eyüp abinin tavsiyesiyle resmi siteye mail attık fiyatlar konusunda sürpriz olabilir. Buluşmada Mert Uyguç'a sorduk numaralıdan hak azananlarda 490 kişi başvurmuş, şimdilik bildiklerimiz bunlar.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Bu arada kombine almayı düşünürsen Kutay yarın değil sonraki pazar topluca gidip alma durumumuz var aklında bulunsun hocam.

Teşekkür ederim.Şehir dışında olmazsam katılabilirim.

Keşke tek fiyat olmasa da bir kaç kategori olsa 100 YTL'ye kadar düşse.Malesef geçen sezon ki eksiklikler bu tarz düzenlemeleri zorlaştırıyor.Umarım bu sezon geçen sezonki hatalar tekrarlanmaz.

Geçen sene yaşananlar en aznından benim açımdan kombine şansımın yitmesine sebep oldu.Babama alalım diyince ilk dediği laf.Zaten maçları 1 ytl yapıyorlar sen ne için o kadar para vereceksin...
Yeni transferler dedim destek dedim anlatamadım.İşin kötü yani alacağım burslar eylülde başlasa bile 150 ytl bile etmiyo taksitte kredi kartına olucak.Umarım öğrenci insana bir çare bulunur.En azından pota arkası 150 veya 100 ytl olsun :(

Eren Aydın' Alıntı:
Geçen sene yaşananlar en aznından benim açımdan kombine şansımın yitmesine sebep oldu.Babama alalım diyince ilk dediği laf.Zaten maçları 1 ytl yapıyorlar sen ne için o kadar para vereceksin...
Yeni transferler dedim destek dedim anlatamadım.İşin kötü yani alacağım burslar eylülde başlasa bile 150 ytl bile etmiyo taksitte kredi kartına olucak.Umarım öğrenci insana bir çare bulunur.En azından pota arkası 150 veya 100 ytl olsun :(
Eren resmi siteye mail attık Eyüp abide uğraşıyor sağolsun, inşallah öğrenciler için bişeyler olacak. sende resmi siteye bi mail at istersen gerçekten dikkate alıyolar böyle şeyleri. gssite@galatasaray.org