Kombinelerde İndirim ve taksit olursa alacaklar isim yazsın.

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re:

Hakan Cebir' Alıntı:
Bİ MAÇA GİTMEK İÇİN O KADAR PARA BAYILMAM PARAYI ÇÖPTEN Mİ BULUYORUZ
:shock: :shock: ya bırakın arkadaşlar böyle bir zihniyete sahip bir insanın maça gelmemesi daha hayırlı olur yazıklar olsun senin gibi taraftara diyeceğim ancak sana taraftar dersem yağmur,çamur demeden para,pul düşünmdeden galatasarayımızın yanında olan insanlara hakaret etmiş olurum!!!

talep olursa görüşebiliriz nasıl bir yanıtsa..Neye kasıyorlar kendılerını bu kadar anlasılır gıb degıl yanı.sankı ortada cok buyuk bır sorumlulugun altına gırme & ters bır durumda zor durumda kalma gibi bir durum sozkonusu..

neyse o boyutunu bır kenara bırakalım..fiyat cok uçuk değil kanımca keza bu tarıhe kadar almış olan insanlara da haksızlık olmaması ıcın taksıtlendırme yapılması sanırım yeterlı olur ilginin biraz daha artması için.

Re:

CengizYavuz' Alıntı:
talep olursa görüşebiliriz nasıl bir yanıtsa..Neye kasıyorlar kendılerını bu kadar anlasılır gıb degıl yanı.sankı ortada cok buyuk bır sorumlulugun altına gırme & ters bır durumda zor durumda kalma gibi bir durum sozkonusu..

neyse o boyutunu bır kenara bırakalım..fiyat cok uçuk değil kanımca keza bu tarıhe kadar almış olan insanlara da haksızlık olmaması ıcın taksıtlendırme yapılması sanırım yeterlı olur ilginin biraz daha artması için.
Valla Eyüp abi bu işi önemsiyor ve bu kombine taksit işinide bizzat kendi görüştü yetkili ile.Yanındaydım umarım insanların çabası boşa gitmez ...

Re: Re:

Turgut Sahin' Alıntı:
[quote="Hakan Cebir":36b89]Bİ MAÇA GİTMEK İÇİN O KADAR PARA BAYILMAM PARAYI ÇÖPTEN Mİ BULUYORUZ
Yorumsuz!!![/quote:36b89]
Aslında yorumlu ama neyse.

Ben de henüz almadım kombineyi.Malum yaz ayında benim yaşımdaki bir öğrenci için 175 lirayı bir arada görmek zor oluyor.(futbol maçı,gezmesi tozması,alemi :) )Ay sonuna kadar mutlaka alırım kombineyi.Taksitlendirme olursa çok güzel olur,ben de faydalanırım.Okul sebebiyle baya bir maç kaçırsam da gelebildiğim kadar gelirim.
Bana göre kombine pahalı değil.Sırf Efes,FB Ülker,Telekom,Girona,Hemofarm maçlarını bir metre mesafeden izlemek için verilebilir o meblağ.Ayrıca Bayan basket takımımız da yıllardır özlediğimiz eski günlerine geri dönüyor.Fırsatı olan için kaçmaz bu sezon.Özellikle üniye gidenlere imreniyorum. :)

Beyler; sacma sapan bir mesaja kafayı takıp da ona yorumlar yazmak bu konuyu amacından saptırıyor. Lütfen konu ile ilgili mesajlar yazınız.

Tabi konunun ilk mesajı bilgilendirmekten uzak olunca siz de haklısınız. Kolaylık deniyor ama nedir kolaylık belli degil. Bunda Eyüp' ün de sucu yok tabi, subeden acıklayıcı bir bilgi gelmedikten sonra ....
Onlar da ne yapmak istediklerini bilmiyorlar .....

Arkadaslar; sonucta olay sudur. Sube ne yapmak istedigini v.b. bilmiyor olabilir ama evvelce 175 YTL' ye peşin ya da kredi kartı tek cekim olarak satılan kombineler için; kredi kartına en az 3 taksit ve toplamda da 120-130 YTL civarında bir satış politikası izlenmesi düşünülüyor.

Sizlerden istenen de; bu sonuc dahilinde üzerinize düşeni yapmanız ve kombinelere ilgi göstermeniz. Lütfen bu konu hakkında yorum yapınız ve bu ücretlendirmede karara varılırsa; yazdıklarınızın da arkasında durunuz.

Tesekkurler.

Aslında alacak olanlar isim yazsın dedik ama herkes yorum yapmış...

Re:

Arda EZER' Alıntı:
Beyler; sacma sapan bir mesaja kafayı takıp da ona yorumlar yazmak bu konuyu amacından saptırıyor. Lütfen konu ile ilgili mesajlar yazınız.

Tabi konunun ilk mesajı bilgilendirmekten uzak olunca siz de haklısınız. Kolaylık deniyor ama nedir kolaylık belli degil. Bunda Eyüp' ün de sucu yok tabi, subeden acıklayıcı bir bilgi gelmedikten sonra ....

Arkadaslar; sonucta olay sudur. Sube ne yapmak istedigini v.b. bilmiyor olabilir ama evvelce 175 YTL' ye peşin ya da kredi kartı tek cekim olarak satılan kombineler için; kredi kartına en az 3 taksit ve toplamda da 120-130 YTL civarında bir satış politikası izlenmesi düşünülüyor.

Sizlerden istenen de; bu sonuc dahilinde üzerinize düşeni yapmanız ve kombinelere ilgi göstermeniz. Lütfen bu konu hakkında yorum yapınız ve bu ücretlendirmede karara varılırsa; yazdıklarınızın da arkasında durunuz.

Tesekkurler.
Peki bole 1 sey olursa bizim odedigimiz fark ne olucak 1 fikri olan var mi
Arti degerli site adminleri bole salak sacma mesajlaria silin yahu forumda yillardir gormedigimiz dengesiz yazilari hayretle okuyorum ...

Re: Re:

Fırat UZUN' Alıntı:
[quote="Arda EZER":6c96f]Beyler; sacma sapan bir mesaja kafayı takıp da ona yorumlar yazmak bu konuyu amacından saptırıyor. Lütfen konu ile ilgili mesajlar yazınız.

Tesekkurler.
Peki bole 1 sey olursa bizim odedigimiz fark ne olucak 1 fikri olan var mi
Arti degerli site adminleri bole salak sacma mesajlaria silin yahu forumda yillardir gormedigimiz dengesiz yazilari hayretle okuyorum ...[/quote:6c96f]Fırat selam.
Sen bahtsız bedevisin kardeşim yağmurlu havada sana kaya düşer....
Şaka bir yana bu sadece öğrenciler için olacak oda 30-40 kişi civarı talep olursa, oda şimdilik yok bilmiyorum artık gerisini 8) 8)

Taksitlendirme olursa çok sevinirim , gerçi her halukarda alıcam ama (aman duymasın yöneticiler belki vazgeçerler), benim adımı yazabilirsiniz.
Ayrıca bilet satışı saatleri nedir arkadaşlar???

Her hangi 1 indirim ya da taksitlendirme olayı olursa grup olarak kart alacak olanlarımızın sayısı kesinlikle artacaktır..