Kübra Siyahdemir

Migrosun başarılı oyuncusuyla 3 seneliğine anlaştık. Bir süre önce söylemiştik zaten olabileceğini.

Umarım Galatasaray forması altında başarılı olur.

2 kişisel not var.

1- O kadar laf ettim 2 senedir maçlarda ilginç oldu şimdi :)

2- Takım güzeller takımı oldu. Maçlara ekstra güvenlik gerekicek.

Re: Hoşgeldin Kübra SİYAHDEMİR

kubra.gif

Kübra SİYAHDEMİR
21.06.1986 İzmit doğumlu. Basketbola 1996 yılında Ortaokul 2.sınıftayken başladı.
Oynadığı takımlar : Brisa - Migros
Oynadığı pozisyon : Forvet
Millilik derecesi : 3 kez Genç Milli ? 1 kez Ümit Milli
Hobileri : Alışveriş yapmak, Seyahet etmek, arkadaşlarıyla vakit geçirmek.
Fobileri : Karanlık, yalnızlık ve böcekler.
Eğitim durumu : Lise mezunu

Hüseyin Karaçil' Alıntı:
kubra.gif

Kübra SİYAHDEMİR
21.06.1986 İzmit doğumlu. Basketbola 1996 yılında Ortaokul 2.sınıftayken başladı.
Yok artık o da benim gibi 21 Haziran da doğmuş. Yoksa bu bir işaret mi ? :D

Başarılar.

Şu bayanlar bölümüne gelince içimde bir ferahlama oluyor her seferinde :).Takımımıza hayırlı olsun.Yabancılarda geldiği zaman tam olucak herşey :)

ya şoktayım bayan basketboldaki kadromuza bakar mısınız 4yabancı dışındaki türk rotasyonuna bakın: ışıl,esra,tuğba,yasemen,beril,kübra,yasemin,bahar valaha süper bu sefer şampiyonluk gerçekten allah bi sakatlık vermezse bizim bide kontratları uzun yapamya başlamamız güzel 3yıllık filan esra ve ışılı tutmamız kadroda yasemin horasanla 2yıllık gerçi bahar ve tuğbayı bilmiyorum kaç yıllık ???

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Hüseyin Karaçil":dk3bn5wx]
kubra.gif

Kübra SİYAHDEMİR
Yok artık o da benim gibi 21 Haziran da doğmuş. Yoksa bu bir işaret mi ? :D

Başarılar.[/quote:dk3bn5wx]

Beraber kutlarız artık doğumgünlerinizi:)
Hayırlı olması dileğiyle.Son derece iyi bir yerli kadrosu kurduk.Kontratlarda uzun süreli bu sene olmasa bile seneye büyük başarılar gelicektir

Kübra çok yetenekli iyi şutu olan ilerdede dahada verim verebilecek bir oyuncu yerli oyuncularımıza bakıpta gururlanmayan yoktur herhalde.

Hoşgeldin Kübra!

aramıza hoşgeldin kübra umarım çok başarılı olursun.Bu arada şebnemin durumu hakkında bilgisi olan biri bana pm atabilirmi lütfen ?

Bayan takımında yapılan transferleri sıradan karşılamaya başladım. Bir taraftar olarak beğenmedim bu davranışımı ama...

Hoşgeldin Kübra. Umarım bu sezon tüm kupaları havaya kaldırırken Kübra´nın da bu kupalardaki katkısını es geçmemek gerek diyebiliriz.

İnşallah takımımıza hayırlı olur iyi bir bench oyuncusu olur bence fazla bir izlemişliğim yok ama istatistiklerine baktım ilk 6 7 maç çok iyi sonra sakatlanmış düzeldiğinde son haftalarda yine iyi işler yapmış inşallah bizde de aynısını sürekli yapar ve sakatlanmadan iyi oynar bu arada forumda bir arkadaşta yazmıştı sophia,chantelle anderson ve şebnem in durumu nedir acaba bilgisi olan varsa (ahmet inal ) foruma yazsın