Lance Allred gonderildi.

kimsenin özürrüyle dalga geçilmez ama aklıma geliyo yaaaaaa

şimdi biz bu lance ı tribüne çağırsak yada bizim takım elele falan desek bu adam napcak gelmicek yada tüm takım geldiğinde bu gidicek falan :kop

ama gene diyorum kimsenin özürüyle dalga geçilmez bn bi hata yaptım :(

tamamdır CEM de dogruladıgına gore GS mize hayırlı ugurlu olsun arkadaslar bu adamın özürünün takımı etkiliceni sanmıyom zaten kendi takımıyla bukadar basarılı olup adını duyurduysa bu engelini asmıs demektir cunku hicbi pivot tek basına oynayamaz mutlaka pas alması lazım , cok ribant aldıgına gore pasta verebiliyo demek , hem asist sayısıda fena degil tabi takımının maclarda attıgı sayı ortalamasına gore bayaa iyi

Ne diyelim Hayırlı olsun
Kör Topal idare ediyoduk zaten bu düzene uyum sağlıcak bi adamın gelmesi sevindirici :p

Şaka bi yana gerçekten istatislikleri iyi boyuda fena diil iyi bi pivota benziyo yani kulak probleminin sorun olcağını sanmıyorum yani bi şekilde halledilirki zaten adam hiç duymuyo diil yani
Bu sene bi iyi yabancı daha aldık iyi yoldayız

Ama bence bi kaç türk oyuncu takviyesi şart

Bide geçen sene tip olarak en eli yüzü düzgün adamlar geldide noldu
Bide diğerlerini deniyelim ;)

ozzy' Alıntı:
Bu istatistikleri TBL de yapsın da isterse tek bacağı olmasın sorun değil. Ayrıca H.Üner i duyamaması avantajı olacak bence :D

Yalnız isimsiz kolejlerde istatistik yapan adamlara aldanmamak lazım genelde mantar çıkarlar. İnşallah faydalı bir oyuncudur.

keske butun oyuncularimizin halil'i duymasina engel olabilsek :D

Şunu da belirtmekte fayda var. Her ne kadar resmi site 3 ABD'linin haberini de duyurmasa da Malik Dixon haberi tbf de yayınlandı yani resmiyete tam kavuşmuş bir haber. Hadley ve Allred haberleri ise tbf de yayınlanmadı. Yani bu oyuncularla tahminen medya deyimiyle prensipte anlaşıldı, el sıkışıldı vs. ama tam resmiyete dökülmedi. Transfer sezonlarında da sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer misali çok ağzımız yandığı için (futbol ağırlıklı) bu 2 ismin haberini tbf'de görmeden, resmi sitede görmeden yada gözlerimizle bir yerlerde görmeden %100 olarak kadromuzda dememekte fayda var bence. Benim çok kullandığım bir laf ama inanarak sölerim cidden, Galatasaray için hayırlısı neyse o olsun.

izlemiyen konuşmasın bundan daha iyi bir 5 numara bulamayız

zaten allerd transferi dün bitti murar murathanoğlu doğruladı

hayırlı olsun bundan iyisini bulabileceğimizi zannetmiyorum

Murat Murathanoğlu bundan birkaç sene öncesine kadar Türkiye'ye gelen bir kısım Amerikalı'ya aracılık yapmıştır...
(Hala da yapıyor olabilir...)

Hatta anlattığı maçlarda bu oyuncuların lehine yorum yaptığı gerekçesiyle pek çok ta tepkiye maruz kalmıştır...

Bu konularda oldukça malumat sahibidir...

ya hiç uzun adam 3 lük atarmı ya adam pota altın domine edecek güçte nerde ne yapacağını biliyor kambalanın oyun stili gibi :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki

Ya sorun bu adamin duyma ozuru (ki bu aslinda basketbolda ciddi bir sorun yaratabilir ama kolej liginde oynamayai basarabiliyorsa, burada da yapar herhalde) degil ama internette 2-3 web sitesine girince bulunabilen bu bilgiye sizce bu oyunucuya talip olan teknik ve idari heyetimiz sahip miydi?

geçen halil hocayla konuşmuştu babam bu hbr çıkmadan önce bitti demişti hoca brzda oyuncuyu anlatmış bnde geçen babama söledim bu habri bna hava atmaya basladı ilk bn öğrendim bu hbri die :D :D

ama hbri öğrendim babam alındı dioda ama yönetime güvwen olurmu bilemem