Lance Allred gonderildi.

o zaman babam geldiğinde öpücem :ehue

babamın doğru sölediğine emindimde şimdi gs oyuncu alıyo yani heran aksilik çıkabilir die düşündüm ;) :atki :ehue :hi :muhaha :kop :D :eek:key

Artık resmileşti iş rahat rahat konuşalım :)
Halil hoca milliyete küçük bir cihazla sorunu hallolduğundan ve idmanlarda hiç bir sorun olmadığından bahsetmiş. Aynı haberde bizim daha önce söylediğimiz edebi yönünden de bahsedilmiş.

Daha önce başka hangi oyuncular topicinde bahsetmiştim Allred'i isteyen varmış ama reddetmiş diye. Karşıyaka try out a çağırmış ama Lance bu teklifi reddetmiş. Artık olay resmiyete kavuştuğuna göre de Lance takımımıza hayırlı uğurlu olsun.

Giydirmeyeyim diyorum, saydırmayayım diyeyim ama olmuyor. Hall Üner " opera sanatçısı almadık" buyuermuş. Eee Ferreira pavarottinin torunuydu da bizim mi haberimiz yoktu.

Not: transfere karşı değilim, bence de hocayı duymaması iyi olur

Dün aksam saat 20.00 de ligtv ana haberde gs basket takımı ile ilgili haber yapmışlar.
3-4 dakikalık bir haberdi. halil,burak,şemsettin ve gökhan ile röp. yaptılar. konu tabiki Lance di. hepsi de duyma engeli ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmadığı söyledi. 3 gündür beraber idman yapıyorlarmış. tam hatırlamıyorum ama şemsettin veya gökhan dan bir ile halil lance nin çok iyi oyuncu olduğu söyledi. ayrıca diğer 2 arapda idmandaydı.

aynı haberi bende seyrettim usteluk burak bu oyuncunun malzemecıden bıle daha ıyı duydugunu malzemecının seslenınce suratlarına bakmadıgı soyledı:)
adama hakkında her yerde haber var yaw abı kıtap yazıyomus
galatasarayımızn 10 yılı dıye oda kıtap yazmasın

ee tribüne nasıl çağırıcaz :) neyse umarım faydalı olur.Eminim yardımlaşma duyuları üst düzeyde gelişmiştir.Dolayısıyla savunmasıda iyidir.Tabi bu sadece tahmin.

ne olurki

adam istatisikleri super bence duyma sorunu okadar abartılmasına gerek yok adam 17 sayı 12 ribaundla oynamış daha ne olsun hemde duyma cıhazı kulanarak bu sorun biraz daha azaltılabilir

slm

Adamın istatislikleri gercekten çok güzel,lig tvde seyrettiğimde takım arkadaşlarıda çok yararlı olacağını ve çok iyi transfer olduğunu söylediler(neredeyse son 2 senedir bir yabancı hakkında türk oyuncular bu kadar iyi konusuyodu buna cok sevindim)...

Not:Geçen sene esteban gibi bence pota altını domine edecek ve basarılı bi transfer yapıp adamı 4.haftada dil bilmiyo diye geri gönderen teknik heyeti anlamak mümkün değil...e be kardeşim o zaman adamla sözleşme imzalarken veya idmanlarda tarzancamı konuştunuz??? veya hiçmi o ana kadar dil problem olmadi veya sormadınız mı ingilizce bilmiyomusun diye...Şimdide işitme engelli oyuncu transferi,bu hatalardan sonra zihinsel engelli sporcu transfer etmediğimize seviniyorum...Halil üneri duymaması bence inanılmaz bir avantajı olur bu adamın duyarsa mazallah adamı dışardan oynatır durmadan 3lüğe sevkeder...Hadi allred türk oyunculardan duydum iyisin umarım bu devam eder aslan olma yolunda başarılar sana...

Adamın ABD'deki istatistikleri çok iyi ama önemli olan Galatasaray'daki istatistikleri. Ayrıca Brian Boddicker'ın yerini doldurabilirse çok iyi ama Boddicker'dan iyi çıkmazsa yandık...

Yahu konuşmayayım diyorum olmuoyr, kontrat imzalayıp yıl başlamadan göndermek ne oluyor? Bu adamı deneyip almadın mı? Kafan mı çalışmıyor da denediğin adamın ne olduğunu anlamıyorsun? Tövbe estafurullah, kimler tarafından yönetiliyoruz .

bu arada topic'in adını degistirmek de gerekiyor.
Lance Allred galatasarayda (no more) :D