Liderlik için, 2 de 2 için omuz omuza!

Rakibin bütçesi bizde olsa euro ligde kupa alırız biz oktay hocayla bence oktay hoca kevin duranttan bile iyi bir transfer sonuçta basketbol bir takım oyunu yıldızlarla biryere kadar kendi kendimize nazar degdirecegiz takıma ya maşallah allah nazardan saklasın

Biletimin bugün gelmesi gerekiyordu ama gelmedi :oops:

Biletix sitesinde teslimat bilgisi bölümünde şubeden geldi yazıyor.Kargonun yanlış yere gitme ihtimali var mı?

SAĞ DUYULU OLALIM TAHRİKLERE KAPILMAYALIM. VE UNUTMAYALIM Kİ SAHAYA MÜDAHALE ETMEK İSTEYENLERE BİLE SAĞDUYULU KİŞİLER ENGEL OLSUN.

BU MAÇ TAKIMIMIZ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ VE TARAFTARIN 40 DK SAHA DA KALMASI ŞART. . . !

onlar bizden çok daha iyi durumda.tek bi şartta yenebiliriz; SAVAŞARAK . . . !

Lanet olsun böyle sansa da kadere de 1 aydir iple cekiyordum bugünü son günde yatti ne mac ne de istanbul nasip degilmis sinirden aglayacagim :( :( :(

Salih Coskun' Alıntı:
Lanet olsun böyle sansa da kadere de 1 aydir iple cekiyordum bugünü son günde yatti ne mac ne de istanbul nasip degilmis sinirden aglayacagim :( :( :(
Takma kafana kardeşim bizde iple çekiyorduk ama daha maç başlamadan burnumuzdan getirmeye başladı FENERASYON.Resmen maçı daha oynanmadan fbülker e kazandırmak için elinden geleni yapıyorlar ama başımızda hakkımızı savunan,taraftarını kollayan sağlam bir başkanımız da yok ki boşu boşuna burda yırtıyoruz kendimizi.Gerçekten ne zamandan beri iple çekiyorum bu maçı ama özellikle bugünkü haberlerden sonra tamamen moralim bozuldu.Şu anda içim içimi yiyor ama birşey yapmak ta gelmiyor elimden.Bütün günüm bu sinir kriziyle geçicek heralde...
Ama herşeye rağmen benim ASLANLARIMIZA ve MAHMUTİ'mize güvenim tam, yüzümüzü kara çıkarmayacaklar buna eminim.Sahadaki oyunlarıyla hakkımızı kimsenin gasp etmesine izin vermeyecekler,İpekçi'ye türlü türlü oyunlarla gelen AKBABALARA sahada TOKAT gibi cevap verecekler onlara inancım sonsuz.İyiki varsınız POTANIN ASLANLARI.Sonuç ne olursa olsun sizin canınız sağolsun bu taraftar her zaman arkanızda!...

Furkan Çolak' Alıntı:
[quote="Salih Coskun":1aezyre1]Lanet olsun böyle sansa da kadere de 1 aydir iple cekiyordum bugünü son günde yatti ne mac ne de istanbul nasip degilmis sinirden aglayacagim :( :( :(
Takma kafana kardeşim bizde iple çekiyorduk ama daha maç başlamadan burnumuzdan getirmeye başladı FENERASYON.Resmen maçı daha oynanmadan fbülker e kazandırmak için elinden geleni yapıyorlar ama başımızda hakkımızı savunan,taraftarını kollayan sağlam bir başkanımız da yok ki boşu boşuna burda yırtıyoruz kendimizi.Gerçekten ne zamandan beri iple çekiyorum bu maçı ama özellikle bugünkü haberlerden sonra tamamen moralim bozuldu.Şu anda içim içimi yiyor ama birşey yapmak ta gelmiyor elimden.Bütün günüm bu sinir kriziyle geçicek heralde...
Ama herşeye rağmen benim ASLANLARIMIZA ve MAHMUTİ'mize güvenim tam, yüzümüzü kara çıkarmayacaklar buna eminim.Sahadaki oyunlarıyla hakkımızı kimsenin gasp etmesine izin vermeyecekler,İpekçi'ye türlü türlü oyunlarla gelen AKBABALARA sahada TOKAT gibi cevap verecekler onlara inancım sonsuz.İyiki varsınız POTANIN ASLANLARI.Sonuç ne olursa olsun sizin canınız sağolsun bu taraftar her zaman arkanızda!...[/quote:1aezyre1]

Ne oldu ki yahu?

Murat Cantas' Alıntı:
Yarın salon nun " dopıng yapsana dopıng yapsana azız yıldırım dopıng yapsana" dıye ınletmelıyız!

Bu küfür sayılmaz dimi abi :p
Çok gerginim ya sakinleştirici aldım kas gevşeltici aldım yok olmuyor anca yarın düzelcek gibi :)

geleceğini sanmıyorum ama yinede bağıralım ama küfürsüz ilk kez oktay hoca birşey istedi kırmayalım maçtan 2 saat önce salonda olacağım kapılar açılır mı ?