Liderlik için, 2 de 2 için omuz omuza!

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
asdoh.png

adsztgf.png

Şimdi yaptığım bu deneysel çalışmaya göre şun için 3,5 saatte minumum 300 bilet satılmış çünkü benim listemde olan 118 ve 205 numaralı bloklarda da biletler tükenmiş durumda.

Besteyi yapana saygısızlık etmek istemiyorum ama takımı gaza getirici birçok bestemiz varken ninni tadında bestelere ihtiyaç olmadığını düşünüyorum.

Takımlar ısınırken, fenerbahçe köpeğine, bu sene baskette tarih yazalım besteleriyle gözlerini korkuturuz.

Maç başı salonu yerinden oynatan bir üçlü.

Maç içinde yüksek tempolu besteler.

Maç sonu zaten belli. Kaldırsın kaldırsın parmak kaldırsın....

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
[quote="Şamil Turançiftçi":10fm2e3u]
asdoh.png

adsztgf.png

Şimdi yaptığım bu deneysel çalışmaya göre şun için 3,5 saatte minumum 300 bilet satılmış çünkü benim listemde olan 118 ve 205 numaralı bloklarda da biletler tükenmiş durumda.[/quote:10fm2e3u]
Şamil, kendimi seçimlerde gibi hissettim, açılan sandık sayısı şu, toplam oy sayısı şu gibi oldu :):):):)
Şaka bir yana, o 2 blok bir anda bitti, ama sadece insanlar o 2 bloktanmı aldı?
500 civarı satıldı, insanlar iyice gaza geldi:)

Eyüp Yıldız' Alıntı:
Şimdi yaptığım bu deneysel çalışmaya göre şun için 3,5 saatte minumum 300 bilet satılmış çünkü benim listemde olan 118 ve 205 numaralı bloklarda da biletler tükenmiş durumda.
Şamil, kendimi seçimlerde gibi hissettim, açılan sandık sayısı şu, toplam oy sayısı şu gibi oldu :):):):)
Şaka bir yana, o 2 blok bir anda bitti, ama sadece insanlar o 2 bloktanmı aldı?
500 civarı satıldı, insanlar iyice gaza geldi:)[/quote]
maç güne kadar satılır bu biletler sen merak etme. :)

Tribünlerin doluluğunu değil de, işlevselliğini konuşsak en azından daha iyi olur sanırım.. Şunun şurasında 3 gün kaldı maça, havaya girelim biraz.

[youtube:nljxjfnu]http://www.youtube.com/watch?v=OmQ-nphPUzg&feature=related[/youtube:nljxjfnu]

Ömer Faruk Ünalan' Alıntı:
Tribünlerin doluluğunu değil de, işlevselliğini konuşsak en azından daha iyi olur sanırım.. Şunun şurasında 3 gün kaldı maça, havaya girelim biraz.

[youtube:2ney5tge]http://www.youtube.com/watch?v=OmQ-nphPUzg&feature=related[/youtube:2ney5tge]

bu görüntü hangi maçtan?

Biletix den msj geldi simdi yaşanacak yogunluktan dolayı biletlerinizi en gec yarına kadar alın diye valla sımdıden basladı heyecan en az 10 bin kısı olmalı dıye beklıyorum.

Arkadaşlar son 2000 bilet, maç gününe bilet kalmayacak kısaca....

Eyüp Yıldız' Alıntı:
Arkadaşlar son 2000 bilet, maç gününe bilet kalmayacak kısaca....

evet bencede maç gününe kalmaz bilet ben daha önce bitecegini tahmin ediyordum ama yinede iyi sonuçta 1200 kişilik bir salon ahmet cömert ayhan şahenk gibi degil