Liderlik için, 2 de 2 için omuz omuza!

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Ha benim aldığım bilgiler yukarda inanıp inanmamak sizlerin elinde.
Size güvenebilirmiyim bilmiyorum ama, rakamlar doğruysa süper :):):):)

Eser Atalay' Alıntı:
Çarşamba akşamı fener maçları kazanmasını sağlayan savunmasını aynen uygulamaya çalışacak nedir bu önde kısaların deli gibi baskısı ayrıca topu hangi pozisyonda adam alırsa alsın 3 sayı çizgisi dışında topa müdahele bahanesiyle buruna giren bir adam
Bizim yapmamız gerek özellikle ömer ve kinsey ama genelde tüm pres denemelerinde defansda avazımız çıktığı kadar bağırmak,basketbolda faul standartlarının ne kadar değişken olduğunu hepimiz biliyoruz bunu belirleyen faktörlerden biride taraftardır hakemler üzerinde kuracağımız baskıdır fenerbahçe ye istediği savunma sertliğini uygulayamamasını sağlmalaıyız özelde de ömer kinsey ve ukic gibi kısalar ve mirsad gibi saatli bombaları faul sorununa sokmalıyız ,hakem iki defa çalmasa üçüncü feryadda olmayan faulü çalmak zorunda kalacaktır gayri ihtiyari öttürcektir o düdüğü

vay vay vay.. efsane geri dönüyor demek..
eser atalay, bu tribün seninle daha güçlü : ))
eser bile geliyorsa bu maç dolar, artık ben de ikna oldum..

Sayın Yıldız bugüne kadar insanların güvenini sarsacak bir şey yaptığımı düşünmüyorum, özelliklede bu forumda. İnanıp inanmamak nasıl sizin tasarrafunuzda olan bir şey ise güvenip güvenmemek de sizin bileceğiniz iş.

Sayın Yıldız bugüne kadar insanların güvenini sarsacak bir şey yaptığımı düşünmüyorum, özelliklede bu forumda. İnanıp inanmamak nasıl sizin tasarrafunuzda olan bir şey ise güvenip güvenmemek de sizin bileceğiniz iş.
İyi o zaman güveneyim :)

Bornova maçında 3800 biletli (tabi kombinelilerde dahil) insan varmış hani bu 3874 gibi bi rakam ama yuvarlıyorum işte. KOMBİNİLERİN BARKODU OKUTULMUYOR AMA GİRİŞTE İSİMLERİ YAZILDIĞI İÇİN TÜM KOMBİNELİLER DEĞİLDE KAÇ KOMBİNELİ İNSAN GİRMİŞSE O KADAR DAHİL EDİLİYOR SAYIYA.

Kimseye itafen bir şey yazmadım aldığım bilgileri payşaltım gelen her cevabı silerim.

Kombine dışındaki biletlerinde barkodu okunmuyormuş bu durumda verilen sayılar, Satılan(yada basılan bilet)+Saha içi tribün (kombine+saha içi bilet+saha içi bilet).

Saha içi dışındaki yerlerdeki taraftar sayısı basılan biletten daha az yada daha çok olabilir.

Pek haddime değil konumum itibariyle fakat öyle ya da böyle o salonun o gün dolacağı gün gibi aşikar.. Durum böyleyken derbiye yoğunlaşmak daha iyi olur sanırım; şahsen iki sayfa önceki mesajları, maç başlığındaki mesajları okuduğum vakit içim kıpır kıpır oluyor,günler geçmek bilmiyor alacağımız galibiyeti düşündüğümde.

TARAFTARINLA BİRLİKTE SAVAŞ!!!

birde şu yeni beste var yüregimizde büyük aşkınla onudaa bütün tiribün söylemeli yeni bir sinerji yaratabilir bu maçta tabiki sadece hücumlarda savunmaada ıslık olaacak

Hüseyin Ünlü' Alıntı:
birde şu yeni beste var yüregimizde büyük aşkınla onudaa bütün tiribün söylemeli yeni bir sinerji yaratabilir bu maçta tabiki sadece hücumlarda savunmaada ıslık olaacak
beste gerçekten çok güzel ama kimse ezbere bilmiyodur ki :(
Keşke herkese maçtan önce bi kağıt verseler ezberlense çok güzel olur gerçekten

bir kağıta yazılıp çoğaltabiliriz bence de iyi sinerji olur önemli olan sadece ilk periyotta değil 40 dakika savunmada ıslık çalmamız inanın çok etkiliyor herkesin atkılarla gelmesi lazım bence ..

Fenerbahçe yine maçtan önce yaptı hamlesini u17 maçındaki olaylar sonrası tehditvari açıklamalarıyla..
Sağduyu arkadaşlar,lütfen tahriklere aldırmayalım şampiyonluğa giden yolda kazasız,cezasız atlatalım şu maçı..
Doping olaylarınında üstünü kapatma çabası bunlar dopingide asla unutmadan haykıralım yüzlerine !

İsteyen ezberler besteyi. Maçta girilir beste 2-3 tekrardan sonra anlaşılır zaten sözleri.

iki kere dinlense ezberlenir ama daha hiç bu kadar taraftar önünde söylenmedi toplu birkaç tekrardan sonra olur

Yüreğimizde büyük aşkınla
Koştuk senin için statlara
Haykırıyoruz sevdamızı
Her nefeste daha fazla
Zaferler senin ruhunda var
Haydi bastır Galatasaray

Hüseyin Ünlü' Alıntı:
iki kere dinlense ezberlenir ama daha hiç bu kadar taraftar önünde söylenmedi toplu birkaç tekrardan sonra olur

Yüreğimizde büyük aşkınla
Haykırıyoruz sevdamızı
Her nefeste daha fazla
Zaferler senin ruhunda var
Haydi bastır Galatasaray

Statlara değilde Salonlara

Vallaha biz Bornova maçından sonra kızlarımızın maçında besteyi ezberletmek için çok uğraştık ama bir türlü tam koordineli bir şekilde söyleyemedik bu besteyi.Bende çok beğendim bu bestemizi ama bence bu maçta çok uğraşmayalım bu besteyi ezberletmek için.Bu maçta kısa ve herhangi bi duygusallık barındırmayan(slow olmayan) tezahuratlarla rakibi baskı altına almalıyız.Örneğin;Bu sene baskette tarih yazalım diye başlayan tezahurat,3'lü,fb maçlarının klasiği fenerbahçe köpeğine diye başladığımız tezahurat :p vb. örnekleri çoğaltabiliriz.Slow tezahuratlar bu maçlara hiç gitmiyor bence.

Özellikle şiddetini artırdığı anda bu sene baskette tarih yazalım çok etkili oluyo bence.Bunun yanı sıra bizim basketbol taraftarımızın tribün kültürü gayet iyi zaten hücumda tezahurat,savunmada ıslık ile..Bu maçta herkesin belirttiği gibi en ufak pozisyona tepki vermeliyiz faul olmayan pozisyonlarda bile..Aksi takdirde ev sahibi avantajımızı tam anlamıyla kullanamayız.Ancak bu konuda taraftara güvenim tam..Atmosfer muhteşem olacak.Sabırsızlanıyoruz...

Ayrıca bu maçta ooo oooo dopinçi fenerbahçe'yi de duymak isteriz.

Tamam her karara tepki vermeliyiz ama bi olaya tepkimiz 2 ıslıkla bitmemeli.Yahu 2 saniye ıslık çalsak,hakeme tepki göstersek ne olcak bu şekilde mi baskı altına alacağız.Bizim taraftarın en büyük eksiği bence tepkiyi kısa kesmesi.Öyle olunca da gösterilen tepkinin de bir anlamı kalmıyor.