Lig Maçları 5 yıl Spormax'te

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Lig Yayın Hakkı ?

Digitürk,Spormax aynen devam!
Yayında aksaklık olmuyor,tribünleride Ntvden daha fazla gösteriyorlar..
Skytürk gibi bir opsiyonuda var Ntvnin yanlı tutumunu biliyoruz..
Tüm oklar Digitürkü gösteriyor benim açımdan umarım yeniden alırlar..

Ben gayet memnunum Spormax'ten ama izleyemeyen renkdaşlarımız olduğu için Ntv'nin almasını istiyorum. D-Smart aldıysa yandık demektir...

Ben de her ne kadar Dogan grubunu sevmesem de, onlarin kazanmasini istiyorum. Aksi taktirde maclari izleyemeyecegim cünkü. Digiturk yok, NTV Spor Avrupadan yayin yapmiyor, tek sansim Dogan grubunun almasi. TRT'yi ihtimaller arasinda görmüyorum acikcasi.

Doğan SAĞLAM' Alıntı:
[quote="Bayram Kurtulmuş":31gfgd7l]Doğuş grubu inşallah alır,maçları ntvspor'da izlemek istiyorum

Bayram,

Karıştırdın sanırım Doğuş Grubu= Digitürk oluyor

NTV Spor ise Doğan Grubu.[/quote:31gfgd7l]
Sen karistirdin galiba :)
Dogan yani Aydin Dogan = D-Smart
Dogus= NTV

Doğan sen karıştırdın kardeşim...

Doğan grubu : D spor

Doğuş Grubu - Ntv Ntv Spor

Karamehmet'in grubunun ismini bilmiyorum.O da Show Tv Sky Türk DigiTürk işte :)

en kötüsü doğan grubu d smart olur. İnşallah ntv veya trt alır geçen trt nin de hevesli olduğunu yazmıştı gazete ...

Hüseyin Çıtak' Alıntı:

Çukurova Grubu..

Hüseyin Çıtak' Alıntı:

Doğru yahu onlar Çukurova Grubu sanırım.

Kusra bakma Bayram ;)

Digiturk dışında bir kurumun alacağını sanmıyorum, ihtimalde vermiyorum. Hele ki ufukta GS ve Fb'nin iddialı takımalrla lige başlamak gibi bir durumu varsa

Sühan Cem' Alıntı:
Digiturk dışında bir kurumun alacağını sanmıyorum, ihtimalde vermiyorum. Hele ki ufukta GS ve Fb'nin iddialı takımalrla lige başlamak gibi bir durumu varsa

Yine rekabet olsada fiyat tavan yapsa :p

Ailemin işlerinden ötürü olsa gerek ihale takip etmek kadar eğlendiğim çok az şey var :p

musa açar' Alıntı:
en kötüsü doğan grubu d smart olur. İnşallah ntv veya trt alır geçen trt nin de hevesli olduğunu yazmıştı gazete ...

trt ilk önce aldığı ispanya liginin maçlarının doğru düzgün yayını yapsın ondan sonra gitsin alsın lig ihalesini. maç saatı geliyor trt 3ü bir açıyorsun tbmm tv yayında.bizim ligi alsa çokta farklı olmaz yayın politikası trtnin

Pınar Filiz' Alıntı:
[quote="musa açar":ptaj07jw]en kötüsü doğan grubu d smart olur. İnşallah ntv veya trt alır geçen trt nin de hevesli olduğunu yazmıştı gazete ...

trt ilk önce aldığı ispanya liginin maçlarının doğru düzgün yayını yapsın ondan sonra gitsin alsın lig ihalesini. maç saatı geliyor trt 3ü bir açıyorsun tbmm tv yayında.bizim ligi alsa çokta farklı olmaz yayın politikası trtnin[/quote:ptaj07jw]

Aynen katılıyorum doğru dürüst bir ispanya lig maçını izleyemedim.Final maçlarını bile veremediler doğru dürüst :p Spormax'in yayınları güzel fakat maç saatlerinin kötü olmasına neden oluyorlar.Ntvspor iyi olabilir.

Çağlar Şentürk' Alıntı:
Trt'nin Spor kanalı açma projesi var.Eğer bu gerçekleşecekse ne yapar eder bu yayınları alırlar.
Murat Murathanoğlu-Yiğiter Uluğ ikilisi maçları gayet iyi anlatıyor.Bence alırlarsa iyi olur.

Valla dediğin doğru ulusa sesleniş meclis tv derken maçları mundar ederse yazık olur ama gazetedeki haberde açılması planlanan spor kanalı olduğunu söylüyordu onun için heveslilermiş zaten . Bir sürü trt ye getirisi olması zor olan kanal açtılar masraf yapıp. Bence spor kanalı da açarlar

TRT Spor aylardır konuşulan bir şey ve sonunda da açılacak. TRT devlet kurumu olduğu için kanal açmada bir sorun olmaz, sadece teknik alt yapı ile uğraşıyorlar diye biliyorum ben.

Ayrıca Digitürk'ün alacağını da düşünüyorum, bu saatten sonra bırakmaz gibi. Artık büyük paralar dönüyor, o yüzden yine Digitürk alır muhtemelen.

ben hala spormaxte sanıyordum 2yıl için 13milyon dolar vermişti 2yıl ne çabuk geçti ya :) bu ihalede bence patlama olacaktır keşke tüm maçlar yayınlansa 2 3 kanal ortak alsın hepsi haftada 2 3 maç :)

ihale ne zaman acaba?