Lig Maçları 5 yıl Spormax'te

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Lig Yayın Hakkı ?

Kurulan böylesi güzel bir kadronun hiçbir maçını kaçırmak olmaz.Eğer digiturk devam edecekse sırf basketbol maçları için bile almak istiyorum.Ama gönül herkesin takip edebilmesi için açık kanalı istiyor tabi.İhale ne zaman bilen varmı dostlar ?

Murat Kosova DigiTürk'e geçmiş.İnşallah Spormax alır.

fcnblog

# Sezon içerisinde oynanacak olan erkek basketbol takımımızın maçları Spormax, kadın basketbol takımımızın maçlarını ise GSTV yayınlayacak

Aslında karasal olduğu için NTV Spor diyen arkadaşalrı anlıyorum. Ama öyle gıcığım ki o kanala. Tez zamanda batarlar inşallah. TMSF ellerinden alır kanalları :)

Şimdi ben Augustus'lu Fowles'le kadroyu izleyemeyecekmiyim ? :( Umarım Dsmart(sports tv) yayınlar ne diyeyim.Dsmart'a da hiç güvenmiyorum çünkü geçen sene abuk subuk takımları Galatasaray'dan çok göstermişlerdi.(fb zaten her hafta bankoydu).

Noldu simdi kesin olarak Spormax mi yayinliyor erkek takimimizin maclarini?

Mustafa Yanar' Alıntı:
Şimdi ben Augustus'lu Fowles'le kadroyu izleyemeyecekmiyim ? :( Umarım Dsmart(sports tv) yayınlar ne diyeyim.Dsmart'a da hiç güvenmiyorum çünkü geçen sene abuk subuk takımları Galatasaray'dan çok göstermişlerdi.(fb zaten her hafta bankoydu).

Yapma kardeşim ya ne DSmart'ı , fıtık ettiler UEFA'yı aldıklarından beri.Allahtan dış saha maçlarını şifresiz kanal veriyor da izleyebiliyoruz.Dsmart'tansa Ntvspor'u tercih ederim.Hoş GS Tv yayınlasa çok daha iyi olur.

Bayan takımın maçlarını bu senede izleyemeyeceğim :oops:

TRTspor kanalı kuruldu TRT 3 ile ortak yayın yapıyor şimdilik. Yeni yayın döneminde tek başına devam eder büyük ihtimal. Doğal olarak Meclis Tv, TRT Türk ya da TRT Haber gibi iki nerdeyse aynı çizgide yayın yapan kanallardan birinde olur. Murat Kosova hamlesiyle TRT bsketbola biraz daha ilgi gösterebilir ama iş ihaleye gelince arkalarında devlet olmazsa TRT alamaz. Doğuş grubununda gücü yetmez, D.smart zaten almasın bir zahmet, iş gene Digitürk'te bitiyor.

Dün Ertuğrul Sağlam, Volkan Şen dahil hemen herkes ortak fikirdeydi Volkan'ın pozisyonu sarı karttı ve dolayısı ile kırmızı kart. Ama koca ülkede sadece bir yorumcu sarı kart değil dedi. O da Lig Tv'nin hakem yorumcusu Marcus Merk. Neden Toroğlu'larının olmadığını Marcus'lara oraların bırakıldığını medyadakilerin staddan uaklaştırıldığını yanlıöhaber anlayışının getirldiğini çok net anlıyor olmanız lazım. Lİg TV satılık onursuz bir kurumdur. TFF ile birlikte işlerine göre durumu hazırlıyorlar. Sİze söyliyeyim haftaya 3 büyüklerde maçlarını kazanacak büyük ihtimalle. Çünkü durum böyle gderse 3 büyüklerin ligden düşmesi decoderlerin kaba etlerinde patlamasına neden olur. Bu yüzden önümüzdeki hafta oynanacak maçlardaki hakem hatalarına hazırlıklı olun..

Sühan Cem' Alıntı:
Dün Ertuğrul Sağlam, Volkan Şen dahil hemen herkes ortak fikirdeydi Volkan'ın pozisyonu sarı karttı ve dolayısı ile kırmızı kart. Ama koca ülkede sadece bir yorumcu sarı kart değil dedi. O da Lig Tv'nin hakem yorumcusu Marcus Merk. Neden Toroğlu'larının olmadığını Marcus'lara oraların bırakıldığını medyadakilerin staddan uaklaştırıldığını yanlıöhaber anlayışının getirldiğini çok net anlıyor olmanız lazım. Lİg TV satılık onursuz bir kurumdur. TFF ile birlikte işlerine göre durumu hazırlıyorlar. Sİze söyliyeyim haftaya 3 büyüklerde maçlarını kazanacak büyük ihtimalle. Çünkü durum böyle gderse 3 büyüklerin ligden düşmesi decoderlerin kaba etlerinde patlamasına neden olur. Bu yüzden önümüzdeki hafta oynanacak maçlardaki hakem hatalarına hazırlıklı olun..
Sühan abi sanırım yine yanlış yere yazdın :)

evet ya ligtv diye düşündüm yayını onlar aldığı için onalara sinirimi göstermek istedim. Bir yönden doğru başlık sayılabilir yani..