Neler yeni

Los Angeles Lakers

LA Lakers, Anthony Davis ve Solomon Hill için New Orleans Pelicans'a; Lonzo Ball, Kyle Kuzma, Brandon Ingram, Rajon Rondo, Lance Stephenson, Michael Beasley ve 2 tane 1. tur draft hakkı teklif etti.

(via@sportandoTürkiye)

Çok saçma hamle olur.
Bütün takımı vermişler.
Kuzma ve Ball kalmalı...

Lakers, Ivica Zubac ve Michael Beasley'i Mike Muscala için Clippers'a gönderdi!

Los Angeles Lakers için Carmelo Anthony, an itibarıyla ciddi bir aday. (@BA_Turner)

Ne yapmak istiyor bu Magic Johnson?

Lakers ne yapmak istediğini kendi de bilmiyor sanırım. Hem Davis'i alamadı hem de kendi oyuncularının özgüvenlerini yerle bir etti bu hamleyle. Şimdi hepsi düşünüyordur bütün takım olarak bir Davis etmiyoruz diye. Ve hepsi kendini anında vazgeçilecek oyuncu konumunda görüyorlar. Lakers Davis'i büyük ihtimal alabilir ama şu süreci çok kötü yönettiler.

Web sitesi
www.twitter.com
Magic ve Lebron takas sürecini gerçekten kötü yönetti. Bizim Modeste transferi gibi oldu. Lebron gelir gelmez bütün gençleri arkasına toplamıştı. Şu dedikodulardan sonra takımdaki durum ne hale gelecek merak konusu. NBA'in en önemli ve sözü geçen oyuncusu olsan da günümüzde bütün oyuncular ben merkezli. Ben merkezli olmasa da kolay değil. Gençler üstüne kurulan bir takım olarak görünürken bir anda kendini takas dedikodusu içinde bulmak moral bozar. Önümüzdeki süreci merak ediyorum.

Ayrıca Zubac gibi bir oyuncunun takaslanması ve üstüne bitmiş bir Carmelo alınması skandalın da daniskası.

Ama ne olursa olsun Boston'ı deplasmanda böyle yenmek paha biçilemez :).

Şu an konu'yu görüntüleyenler: (Kayıtlı: 1, Misafir: 0)