Los Angeles Lakers

Anıl Mehmet Yıldırım' Alıntı:
Kalite olarak şu hesap zor değil galiba.

Ray Allen + Paul Pierce + Rajon Rondo = Kobe Bryant ;)
Bu muydu yani sen oturdun 48 dakika maç izledin. O maçtan çıkardığın sonuç bu mu? Sınavda yazsan sana 1 puan bile vermem

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Anıl Mehmet Yıldırım":1a2oi4lq]Kalite olarak şu hesap zor değil galiba.

Bu muydu yani sen oturdun 48 dakika maç izledin. O maçtan çıkardığın sonuç bu mu? Sınavda yazsan sana 1 puan bile vermem[/quote:1a2oi4lq]

Emin, sende iyice hoca oldun hee. :) Geçen gün de Doğan'a Sanctis hakkında bana sakın bu gibi şeylerle gelme falan dedin, geleceğin parlak senin kardeşim. :)

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Anıl Mehmet Yıldırım":2guhhxnw]Kalite olarak şu hesap zor değil galiba.

Bu muydu yani sen oturdun 48 dakika maç izledin. O maçtan çıkardığın sonuç bu mu? Sınavda yazsan sana 1 puan bile vermem[/quote:2guhhxnw]
Valla puan için yazmadım zaten benim görüşüm bu :).

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Anıl Mehmet Yıldırım":3glqxo7w]Kalite olarak şu hesap zor değil galiba.

Bu muydu yani sen oturdun 48 dakika maç izledin. O maçtan çıkardığın sonuç bu mu? Sınavda yazsan sana 1 puan bile vermem[/quote:3glqxo7w]

Ya adam tam anlamıyla,kapsamlı,doğru bir cevap yazmış sen hala 1 puan vermem diyorsun.Notun da baya kıtmış he :) ...

Notum da kıttır tamam ama bunu gerçek basketbol mantığıyla düşünürsek kime sorarsak soralım asla Mehmet'in verdiği yanıtı onaylamaz.

Mehmet'in mantığına göre bende bir fikir yürütürsem verilen 3 oyuncu tam bir Kobe değil. En azından toplamları az farkla Kobe'den daha iyidir ama malum 3 oyuncu eşittir Kobe demek hem fanatikliğe kaçar hem de malum 3 oyuncuya hakaret olur.

tavsiye ederim çok güzel kitaptır. ilkini bende okumadım oda chicago bulls daki jordan'lı günlerini jordan'ın bırakışını ve chicago dan öncesini anlatıyormuş..

Varsın Denver bizi sezon içinde her maçta yensin. İsterse 20 maç oynayıp yensin. Nasıl olsa play-off'larda sonuç değişmeyecek. Onları süpürüp yolumuza devam edeceğiz. :)

Bu arada kendi takımlarının başarısızlıklarını başka takımların galibiyetleri ile örtbas etmeye çalışan arkadaşlar geçen pazar gününden beri 1 haftadır NBA'i ilgi alanlarından çıkarmışlar sanırım.

Kobe.. Geçici hafıza kaybı yapabilir, beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. =)

Staples Center da Lakers a karşı 13 sayı fark hemde Melo suz... :) Bu sene geçen senekinden çok farklı olacak...Geçen sene konferans finalinde nasıl elendiğimizi herkes biliyor zaten...Kendi hatalarımızın kurbanı olmuştuk...

Batının kralı DENVER dır... :)

Hüseyin Karaçil' Alıntı:
Staples Center da Lakers a karşı 13 sayı fark hemde Melo suz... :) Bu sene geçen senekinden çok farklı olacak...Geçen sene konferans finalinde nasıl elendiğimizi herkes biliyor zaten...Kendi hatalarımızın kurbanı olmuştuk...

Batının kralı DENVER dır... :)

Biz NBA'in kralıysak siz nasıl batının kralı oluyorsunuz ? ;)

Geçen sene finalden akıllanmadınız iyi bir basketbol dersi daha istiyorsunuz sanırım... Gelin finalde karşımıza, tabi gelebilirseniz.

Basketbol dersi!
Geçen sezonki final serisinde sırf topu oyuna sokmayı beceremediğimizden 2 maç vermiştik.Lakers ın bize verdiği ders olsa olsa top oyuna böyle sokulur dersidir...
Neyse Mayıs ta Batı finalinde görüşürüz...