Los Angeles Lakers

Erdal Avcı' Alıntı:
Tugay sen bira katına dün 2 kat daha çıktın yoksa normal düşünen biri bu Jameer yorumuna katılmaz.
Ayık kafayla gel bir daha yaz.:)

Ben Jamer yorumuna katılıyorum demedim zaten sanırım sen bizim içtiğimizle kafayı buldun Erdal, kokuda çarpar bazen biliyorum. =)

Cavs mağlubiyetinden sonra New York deplasmanına gittik.

New York : 105 - 115 : L.A Lakers

Kobe 27 sayı 6 ribaund

Maçın sonlarında attığı üçlükte meşhur çenesini gördük Kobe'nin. :)

Washington Wizards 103 - 115 L. A. Lakers

ve

Indiana Pacers 96 - 118 L. A. Lakers

Üst üste 2 deplasman galibiyet ile beraber yeni bir galibiyet serisine merhaba dedik...

Philadelphia 91 - 99 L. A. Lakers

Üst üste 3. deplasman galibiyetimizi aldık. 8 maçlık seriden alnımızın akıyla çıkacağız inşallah.

Kobe dün ilk yarıyı 2 sayı maçı ise 24 sayı ile tamamladı...

Deplasman turnemize Boston'da devam ettik diyeceğim ama orası artık deplasman değil de evimiz gibi. :)

Kobe'nin basketi ile 90-89 kazandık.

Maçın hakemleri rezillikti. Takdir haklarını Boston'dan yana kullandı diyeceğim ama bu takdir hakkını geçti özellikle ilk yarının son dakikalarında içeri penetre ederken Kobe'ye çaldığı düdük inanılmazdı.

Her ne olursa olsun kazamayı bildik.

Sonda Perkinsin sanirim (netten izledigim icin emin degilim) verilmeyen stepsi saka gibiydi.Sektirdi yurudu dondu biseyler yapti :D .Ama Kobe Kobe Kobe.Bu adami izledikce icimdeki basketbol oynama hevesi gidiyo_Onun oynadigi basketbolsa bizimki ne oluyo?

Who is Allen ? 8)

1208.jpg

ilginç bir skor evet. çünkü kobenin 44 sayı attığı 16/28 şut yüzdesi ile oynadığı maçta diğer arkadaşlarının yüzdesinin düşük kalması, bpstom maçının yorgunluğunu yaşmaları skoru belirledi..

Kobe'nin bazı şeylerin farkında olarak oynadığını görüyoruz. Fakat diğer oyuncular fiziksel ve zihinsel olarak Boston'da çok yorulmuş gözüktüler. Zaten skor da bunu gösteriyor. Şu deplasmaları şafak sayar gibi sayıyoruz, bir türlü bitmedi..