Maçlarımız Ahmet Cömertte

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
bence mükemmel oldu AHMET cÖMERT İN SICAK ATMOSFERİNDE OYNAYACAĞIMIZ MAÇLARDA büyük ihtimalle çoğundan galip ayrılırız ve üst sıralara hızla tırmanırız.Haydi arkadaşlar Ahmet Cömert e yol alalım

Bugünkü maçtada gözüktükü,bu salonda taraftarın desteği ile birçok maçı döndürüp kazanabiliriz.Çok sayıda olmamasına rağmen,desteğini çok iyi veren taraftarımızın oluşturmuş olduğu atmosfer ile geride götürdüğümüz maçı kazandık.Bundan sonra, daha çok destek ile Ahmet Cömert'i doldurmamız gerekiyor.

Az kisiylede olsa müthis bir baskı kuruldu bugün.Özellikle takımın momentumunun arttıgı dakikalarda zirveye ulastı bu baskı. Ahmet Cömertin full halini cok özledim gercekten. Maç kazanmaya devam edersek önümüzdeki haftalarda yasayabiliriz tekrar...

Önder' Alıntı:
Az kisiylede olsa müthis bir baskı kuruldu bugün.Özellikle takımın momentumunun arttıgı dakikalarda zirveye ulastı bu baskı. Ahmet Cömertin full halini cok özledim gercekten. Maç kazanmaya devam edersek önümüzdeki haftalarda yasayabiliriz tekrar...

Bu aksamki Tekel maçını Abdi İpekçi' de olsa kazanamazdık !

Trabzon macinin skorunun da etkeni var miydi taraftarin cosmasinda yoksa yaniliyormuyum, izlerken öyle geldi biraz=)

ARdaQue' Alıntı:
Önder' Alıntı:

Bu aksamki Tekel maçını Abdi İpekçi' de olsa kazanamazdık !
arda abi seyirci baskısıyla kazandik maçı sende doğru diosun eyer abdipekçedi oynasaydık kazanamazdı tabii,

ahmet cömert mükemmel hakkaten...geçen sene pankart asma hesabı giriyorduk basketçilerle antrenman yapıyorduk...koch la dost olmuştuk...50 kişi bağırdımı yıkılıyor ortalık...hele top rakipteykene yapılan ıslıklar çok mükemmel oluyor...