Maçlarımız Ayhan Şahenk'te

Basketbol Maçlarımız Ayhan Şahenk'te Oynanacak

Galatasaray Cafe Crown Erkek Basketbol Takımı, bu sezon iç saha maçlarını Ayhan Şahenk Spor Salonu'nda oynayacak.

Galatasaray Cafe Crown İdari Menajeri Recep Şen, taraftarlarımıza daha nezih ve kaliteli bir ortamda maç izlettirebilmek için Ayhan Şahenk Spor Salonu'nu seçtiklerini söyledi. Recep Şen, küçük ebatlı olan bu salonda seyircimizin takımımızı daha iyi motive edebileceğini vurguladı.

1995 yılında yapılan ve Darüşşafaka Lisesi Kampüsü içinde bulunan Ayhan Şahenk Spor Salonu, 3500 kişilik tribün ve 350 araçlık otopark kapasitesine sahip.

Valla helal olsun kulup gercekten ba takımın başarılı olması icin elinden geleni yapıyor AYHAN ŞAHENK te oynamak cok güzel olcakkk cok iyi bir ortamm ve kapasitesi 3.500 kişiyşe biz orayı her mac doldurmalıyız bu artık boynumuzun borcu oldu HADİ ASLANLAR 5. HAFTAYLA BİRLİKTE DOLDURALIM SALONU VE OTURUP SEYREDELİM GALATASARATIMIZIN ŞAMPİYONLUGA GİDFEN YOLDAKİ SOVUNU ve bagıralım sesimiz kısılana kadar bu takıma sahip cıkalım son yıllarda kurulan en iyi kadro bu takıma sahip cıkmazsak orayı doldurmazsak o en buyuk taraftar olan galatasaray taraftarına yakısır mı hadi beylerrr biz dolduralım takım kazansın... :atki :atki :atki :atki

Artık sampıyon olamamak ıcın bı neden goruyor musn ben gormuyorm ...
Hadı aslanlar Hadı taraftarlar sımdı sıra bızde

Vallaha Murat Hoca'nın istediği şeyler - bizim basın aracılığıyla duyduğumuz kısmı- olmaya devam ediyor.İstanbul'da ikamet etmediğim ve salonlar hakkında pek bilgim olmadığı için bu konuda teknik yorum yapmam.
Ancak bu sene Efes şampiyonluğa yakın görünüyor.Bir de şu var yakın geçmişimize baktığımızda bu seneki atılım hiç yadırganamaz.Düşünsenize bizim takımımız , daha iki sene önce play-out'tan dönen takımımız, bu sene şampiyonluk adayları arasında.Ama sadece aday , şampiyonluğun zor olduğu ama ulaşılamayacak bir konumda olmadığı da aşikar.Bu gelişmeler beni çok mutlu ediyor...Bu takımı gördükten sonra,idari anlamda da biraz üstüne düşüldüğünü gördükten sonra,ben neden İstanbul'da değilim dediğim oluyor sık sık. :)

Gerald Fitch transferiyle birlikte en sağlam adımımız oldu Ayhan Şahenk.Bir hafta önceye kadar "hedefimiz ilk 4 eğer girersek bu sezonki beklentilerimiz karşılanmış olur" derken final hatta şampiyonluk telafuz edilmeye başlandı bu iki hamlenin ardından.
Darrüşşafaka yıllardır kimseyi yakınından geçirmediği salonunu bize açtığına göre verdiğimiz meblağ yüksek demektir.
Salona ulaşım alternatifleri bu konuya hakim bir kullanıcı tarafından yazılsa çok güzel olur.

Ayhen Şahenk maslaktadır arkadaşlar yani ulaşımı cok kolay beşiktaştan bir minibüsle gidiliyor ayrıca otobusle de rahat gidilir pek trafik olmaz oralarda mecideyeköyden veya taksimden de metrola 4.levente delirsiniz yada levente ordan beşiktaştan kalakn minibüslere biniersiniz ben levente oturdugum icin sorun olmazzz organize ederiz halederizz cok merkez zatennn

Şahenk e dönüyoruz ha :)
Geçmişte güzel günler gördüğümüz bir salon.Umarım yeniden görürüz o güzel günleri.
Umarım güzel organizasyonlara imza atılır.
Önerileri olan varsa ulaşsınlar bana.

Hayatımdaki en güzel ,en duygulu anları geçen yılkı Bjk maçında yaşamıştım Ahmet Cömert'te.O ne güzel bir duruş,takım sevgisini yansıtmaydı hala unutamıyorum.Bjklılar basket atıyor,smaç basıyor,bizler inadına Cimbombomum sen çok yaşa diye bağırmaya devam etmiştik...

Hala o maçın son 10 dakikasını izlerim videolardan ...Spikerler bile 3-4 kere Gs yeniliyor ama taraftarı bugün müthiş diye söylemişler...

Özlücem...

Neyse burası bana daha yakın,tek minibüsle gidip gelirim :p
Stada yürüyerek 15 dk...
Salona minibüsle 30 dk...
Karşıdakiler düşünsün :p

Ftw' Alıntı:
Hayatımdaki en güzel ,en duygulu anları geçen yılkı Bjk maçında yaşamıştım Ahmet Cömert'te.O ne güzel bir duruş,takım sevgisini yansıtmaydı hala unutamıyorum.Bjklılar basket atıyor,smaç basıyor,bizler inadına Cimbombomum sen çok yaşa diye bağırmaya devam etmiştik...

Hala o maçın son 10 dakikasını izlerim videolardan ...Spikerler bile 3-4 kere Gs yeniliyor ama taraftarı bugün müthiş diye söylemişler...

Hakkaten o maç unutulmazlar arasına girdi taraftar olarak. Aynen bende zaman zaman izlerim son dakikaların videosunu. Beşiktaşlı oyuncular bile alkışlayarak çıkmıştı parkelerden.

Neyse artık yeni salonumuz Ayhan Şahenk. Hocamız cok istedi ve oldu. Artık görev bize düşüyor.Orada da bu atmosferi yaratacagımıza eminim...

Yorumcu arkadaşın sözleri ;)
Şunu yüklede Önder herkes izlesin,bende limitli adsl var :p

"Buarada Gs taraftarıda herkes ayakta.Maçın başından beri takım yenik oynamasına rağmen olağan üstü destek verdiler,bu dakkalarda desteği iyice yoğunlaştırdılar,takım bir ışık vermiyor,galibiyete pek yakın gözükmüyor,ama onlar ellerinden geleni yapıyorlar.Taraftar üstüne düşeni fazlasıyla yaptı."

Abi arka arkaya geliyor güzel haberler. Şimdi taraftar baskısını bir kat daha ağır hissedecek rakip takımlar. Hatırlatmak lazım, Ayhan Şahenk'te Tofaş'ı, Ülker'i, Efes'i dize getirdik.

Umarım her maç 1000 kişiye falan oynarız da takım iyice havaya girer.

Şu anda yönetimin maç günleri taraftarlar için belirli noktalardan salona otobüs kaldırması lazım. Eğer bu da yapılırsa 2000 kişi sınırını zorlarız diye düşünüyorum. Bu da Ayhan Şahenk'te 2 kat daha fazla baskı demek Ahmet Cömert'e göre...

Bu otobüs işini Abdürrahim Albayrak ayarlayabilir aslında, seve seve de ücretsiz götürür getirir. Keşke ona bir şekilde ulaşabilsek.

Not: şu bjk maçının son periyodunun videosunu/ses kayıtlarını neyi varsa koyabilir misiniz ?

BuRaKGS' Alıntı:
Artık sampıyon olamamak ıcın bı neden goruyor musn ben gormuyorm ...
Hadı aslanlar Hadı taraftarlar sımdı sıra bızde
burak bakıyom malik unutulmus :eek:key

tekel macını gordukten sonra bu sene ort. 1500 e yakın seyirciye oynıyabilcemizi dusnuyorum atmosfer ve traftar acısından en dogru en iyi karar verildi bence

Ahmert Cömert'e göre daha modern bir salon. Tv'den salon çok kötü görünüyordu. Ayhan Şahenk daha orantılı ve büyük bir salon. Sıralar arası boşluk olmasa bütünlük açısındanda çok iyi olurdu. Ama alınabilecek en iyi karar bence.

Resim

Tamamen istek değil birazda mecburiyet.Şahenk i almakta kolay değildi bunu unutmayın.
Umarım güzel günler görürüz yenden söylediğim gibi.
Servis olayı içinse haber bekleyin bakalım ;)

Geçen sezonlarda da Ayhan Şahenk için girişim olduğunda bayağı ciddi rakamlar istenmişti sanırım.

Eğer bir Akatların yoksa en doğru seçim Ayhan Şahenk.

X abi şu ise bi el atta tyıklım tıklım dolduralım şuna sana guveniozzzzzzzz