Maçlarımız Ayhan Şahenk'te

yol bahanesi sehir ici oldugu surece bahane olmamalı
ame bn yolun taraftarın ayagını kesiceni dusunmuyorum
önemli olan duzenli, ekonomik ve uygun saatlerde biletlerin iyi pazarlanması

Salon Beşiktaş'tan, M.Köy'den yarım saat sürüyor. Uzak uzak deyip de fazla abartmamak lazım bence. Sonuçta önemli olan takımımız. Abdi İpekçi'de oynasak tribünler yine boş kalıcaktı. Ayhan Şahenk'te 250-300 kişiyle bile çok iyi baskı yapılır. Tam kapasite oynadığımız maçlar daha süper olacak.

SEVGİLİ ARKADAŞLAR

ayhan şahenk e gitmek çok zor değil.arkadaşın da dediği gibi trafik yok buralarda

bizim liseye çok yakın salon. bir otobüsle gidiyorum

gs ın maçlarına bu sene çok gitcem

bu arada salon çok güzel.zamanında darüşşafakanın maçlarını izlerdik şimdi gs ın maçlarını izliycez

salon 3500 kişi ve 350 araç kapasitelidir

Ayhan ŞAhenk'te seyircili ilk maçta forum olarak tam teşekküllü bir araya gelsek iyi olacak.'Galatasaraylı' nın maç günü bahanesi olmayacagını düşünerek orada olalım.Bilmem bu konuda sizler ne dersiniz?

:atki :atki :atki :atki :atki

ayhan şahenk spor salonu parkormanın karşı tarafındadır.ulaşım açısından kolay bir yerdir.4.levent ten veya beşiktaştan ferahevler.tarabyaüstü,bahçeköy.sarıyer,hacıosman,derbent,bahçelievler dolmuş ve otobüslerine binerseniz salona ulaşmış olursunuz.

salon gerçekten çok güzel.inanıyorum cezamız bittikten sonra salonu tıklım tıklım doldurcaz.salonun 3500 kişi ve 350 araç kapasiteli olduğunu hatırlatmakta fayda var.

bu sene kadromuzun.hocamızın,idarecilerimizin,salonumuzun çok iyi olduğuna inanıyorum.hep brlikte biz taraftarlar oyuncularla bütünleşmeliyiz

hadi kükre aslanım

Sakarya uni olarak 3-5 kişide olsak orda olmaya çalışıcaz.Salon çok büyük deil ama güzel bi salon çok da uzak deil yani..

walla gayet güzel oldu bu salon trafıgı bahane edenlere söle dıyım bınersın taksıme metroya 12 dk. 4. Leventtesın basarsın Akbılle aktarmaya ( beleş) atla otobuse Hacı Osman yolundan gecen herhangı 1 otobuse 25 dk. da salonun onundesın :) Heryerden otobus var topkapı eminonu taksım mecıdıyekoy besıktas sarıyer .
Galatasaray ımızı bu güzel salonda izlememize yardımcı olan herkese sonsuz teşekkürler yok böle güzel 1 salon ...

Enteresan bir kaynaktan aldıgımız bilgiye göre en geç 1 ay içinde tekrar Ahmet Cömert' e dönebiliriz.

Bu bilginin herhangi bir garantisi ya da kesinliği yok ama yine de site yöneticilerinden biri olarak kulağıma gelen bu söylentiyi duyurmak isterim.

ARdaQue' Alıntı:
Enteresan bir kaynaktan aldıgımız bilgiye göre en geç 1 ay içinde tekrar Ahmet Cömert' e dönebiliriz.

Bu bilginin herhangi bir garantisi ya da kesinliği yok ama yine de site yöneticilerinden biri olarak kulağıma gelen bu söylentiyi duyurmak isterim.

Umarım bu bilginin çıkarılış amacı Ayhan Şahenk´teki sorunların bir an önce giderilmesini sağlamaya yöneliktir.

ARdaQue' Alıntı:

hadi ya çok üzüldüm :D
bu müthiş haber için teşekkür ediyorum...
umarım doğru çıkar...

ARdaQue' Alıntı:

valla kimse alınmasın ama ahmet cömertte bırakın basketbol oynamayı herhangi bir spor dalının bile yapılmasına şüpheyle bakan biriyim.... bence ayhan şahenk gayet güzel bir alternatif neden böyle düşünüldü anlamıyorum , neticede yöneticiler bilir tabi ama sonuçta kaybeden gs olur , ben bile ahmet cömertte maç oynamak istemezdim o derece itici bir salon