Maçlarımız Ayhan Şahenk'te

070407_7b.jpg
070407_6b.jpg
A.şahenkten maç görüntülerine devam.

ayhan şahenk'te oynayacak olmamız ulaşım konusundan daha iyi olmuş ancak orada ahmet cömert'te ki kadar baskı oluşturamayabiliriz

bu arada forumda kombine alanlar var mı ?

eğer ayhan şahenk'te oynayacaksak kombine almak benim için daha uygun olur

012.jpg
007.jpg
010.jpg
011.jpg
022.jpg
025.jpg
036.jpg
041.jpg
061.jpg
076.jpg

ısınma turlarına devam.
birde günlerdir 1998-1999 sezonunda a.şahnekte oynamıştık ve bir çok maçta tribünleri doldurmuştuk ama fotolarını bulamıyorumki.

Müthiş bir salon.Bu salon'u alabilme imkanımız varmı acaba.İlerliyen yıllarda kapasitesini arttırarak kullanabiliri.Ama aklıma takılan bir konu var seyrantepe'deki stadın yanına birde salon yapılacaktı:S

Arkadaşlar ben maça gidenler nasıl hisseder bilmiyorum ama ben televizyondan izlerken maç konsantre olamıyorum o salonda .Bence bizim sarı-kırmızı tribünleri olan kendi salonumuzda takımımız çok daha iyi destekleriz.Yeşil,siyah,sarı tribünler pek galatasaray taraftarını memnun etmez bence.

Re:

turgut sahin' Alıntı:
Arkadaşlar ben maça gidenler nasıl hisseder bilmiyorum ama ben televizyondan izlerken maç konsantre olamıyorum o salonda .Bence bizim sarı-kırmızı tribünleri olan kendi salonumuzda takımımız çok daha iyi destekleriz.Yeşil,siyah,sarı tribünler pek galatasaray taraftarını memnun etmez bence.

sonuna kadar katılıyorum her nekadar taraftarlarımız sarı kırmızı renkler içerisindede olsa tribünler koltuklar atmosfer ahmet cömerttekini yakalaymaz ben 1.000 kişilik ahmet cömerti ayhan şahenke tercih ederim

Maçlar eğer İpekçide oynanırsa öyle bir değişim olursa, bizim kombinelerin yeri localar olmak zorunda ! Eğer normal tribün kısmına bizi yollarlarsa o kombineyi başlarına atarım ona göre. !

A.İpekçi'yide doldururuz ama bir Lincoln'de baskete lazım.
022.jpg
032.jpg

Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
Maçlar eğer İpekçide oynanırsa öyle bir değişim olursa, bizim kombinelerin yeri localar olmak zorunda ! Eğer normal tribün kısmına bizi yollarlarsa o kombineyi başlarına atarım ona göre. !

Öyle birşey olursa tam anlamı ile bir fiyasko olur , insanlar Ayhan Şahenk'in oturma düzenine göre koltuk beğenip kombine aldılar ayrıca öyle yada böyle üç farklı kategoride kombine sattılar bunlar İpekçiye nasıl uyarlanacak.Ayrıca Ayhan Şahenk'e gidebilecek olupta İpekçiye gidemeyecek (ulaşım neden ile) kişiler olabilir (veya İpekçiden kombine bilet almayı tercih etmeyecek) .Açıkcası kombine alırken bazı noktaları garipsemiştim ve kafamda soru işaretleri oluşmuştu fakat maçların başka bir salonda oynanabileceği 'küçük' ihtimali aklıma gelmemişti . 'Büyük ihtimalle 'maçlarımızı oynayacağımız salondan kombine bilet satıp 'büyük ihtimalle' alacağımız oyunculara göre yeni sezon hesapları yapıyorsak vay halimize.Bu büyük ihtimaller gerçekleşse dahi mevcut durum kurumsallaşmanın ne kadar uzağında olunduğunun güzel bir göstergesidir

Arkdaşlar aslında doğru olan ne söyledilerse onu yapmaları.
Maçlar a.şahenk'te oynanmalı.
sorun reklam panolarıyla ilgiliymiş bu arada.