Maçlarımız Ayhan Şahenk'te

Tekbuyuk.com'daki arkadaşlar ya kendilerinde değiller ya da kendi evleri ataköy civarlarında.ahmet cömert her haliyle bize yakışmayan bir salon.bu yıl avrupa'da oynayacağımız için ayhan şahenk hem konum hemde lükslük açısından bize daha çok yakışır.Evet belki Ahmet Cömert'te geçen yıl güzel bir sinerji yakaladık,oyuncular taraftarla bütünleşti çoğu maçta takım dolu tribünleri oynadı ancak ayhan şahenk'te daha iyilerini bu yıl yapabiliriz,yapacağız

Re:

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
ama şuna katılıyorum bizim salona ihtiyacımız var sadece bize ait bütün amatör branşlarımızın maç yaptığı bir salona...
ASLANTEPE'YE SALON YAPILMALI!!!
bu konuyla ilgili pankartta yaparız sesimizi duyurmak için....
Bu konuyla ilgili Adnan Polat'ın sözü var.Seyrantepe projesinde daha önceden lüks villalar,alışveriş merkezi gibi yapılarda vardı.Ama ne olduysa TOKİ sadece stat yapımına izin verdi.Şu anda Aslantepe'ye ne villa,ne alışveriş merkezi ne de spor salonu yaptırma durumumuz yok

Ayrıca bir hatırlatma,Aslantepe bizim değil,devletin stadı olacaktır.Bu nedenlede salon işi zor gözüküyor

Aslantepe´nin tapusu olmasa bile üst kullanım hakkı 49 yıllığına bize verildi. Yani yönetim TOKİ ile yapılan anlaşmada bir şeyler yumurtlamadıysa salon yapma hakkımız var. Ama iktidar kılıfına uydurup önümüze bürokratik engeller çıkarırlarsa o ayrı. Ne de olsa iktidarın rengi belli!

Seyrantepe ve Ayhan Sahenk cok yakin mevkiler ve metro hatti uzatilinca aralarinda 1 yada maksimum 2 durak olacaktir,

tekbuyuk.com daki yaziyi saskinlikla okudum. Ahmet Comert buyuyen vizyon ve hedefler dogrultusunda bize yakisan bir salon degil. Gecmista Ayhan Sahenkte muthis atmosferli maclarimiz olmustu, bundan sonra da olacaktir...

Bayan Takımımız tüm lig, kupa ve Avrupa Kupası maçlarını Ayhan Şahenk'te yapacak. Yanlız Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımımız'ın nerede oynayacağı hakkında kesin bir bilgim yok.

Ya Ayhan Şahenkte iyi hoşta.Tribünleri rengarenk ya.
İnşallah full dolarda o rengarenk koltuklar görülmez...
Bu kadar Galatasaraylı iyi diyosa orası için bir bildikleri vardır diyorum.
Ayhan Şahenkte iyi bir yıl geçirmemiz dileğiyle..