Malik Dixon

yaw dixon kendi başına 25 atıyorsa mithat'ın hazırladığı pozidyonlarda 50 atar

Ya arkadaşlar bir çare murat ozyerle konussun buyukler nasıl para bulunmaz biz biraz yaklassak dixonda iner lutfen bir care tamam takım iyi oldu ama dixon olursa cok daha iyi luruz her turlu

Galatasaray ne zamandan beri sadece Bir(1) oyuncuya odaklandı.Dixon'ı ben de çok seviyorum.Ama adam gitmek istiyormuş.Bizden çok para veren takımlar olsa da arada pek fark olacağını zannetmiyorum.Bu da önemli bir gerçek...Bizden aldığının çok üstünde bir para da beklememeli Dixon.
Takım oyunu oynayacak bir takım,sistemli bir takım olma yoluncayız.Sistem oturduğu vakit takımdan a oyuncusu ayrılsın yerine a' oyuncusu gelsin pek bi fark etmez.Biz bu seneyi sistemi oturtmak için feda etcez.Ama ilk 4'e girmemiz de çok büyük bir olasılık.Kalite olarak bakarsak bunu da yaparız.
Bırakın artık,GİDEN GİDER KALAN SAĞLAR BİZİMDİR...

volverin' Alıntı:
Ya arkadaşlar bir çare murat ozyerle konussun buyukler nasıl para bulunmaz biz biraz yaklassak dixonda iner lutfen bir care tamam takım iyi oldu ama dixon olursa cok daha iyi luruz her turlu
elden ne geliyorsa yapilmali hatta dixonla ilgili 1 basin toplantisi düzenlenmeli

GALAT-ASIR-AY' Alıntı:
Galatasaray ne zamandan beri sadece Bir(1) oyuncuya odaklandı.Dixon'ı ben de çok seviyorum.Ama adam gitmek istiyormuş.Bizden çok para veren takımlar olsa da arada pek fark olacağını zannetmiyorum.Bu da önemli bir gerçek...Bizden aldığının çok üstünde bir para da beklememeli Dixon.
Takım oyunu oynayacak bir takım,sistemli bir takım olma yoluncayız.Sistem oturduğu vakit takımdan a oyuncusu ayrılsın yerine a' oyuncusu gelsin pek bi fark etmez.Biz bu seneyi sistemi oturtmak için feda etcez.Ama ilk 4'e girmemiz de çok büyük bir olasılık.Kalite olarak bakarsak bunu da yaparız.
Bırakın artık,GİDEN GİDER KALAN SAĞLAR BİZİMDİR...

Dıxon bu takımda tutulmalı hersey yapılmalı sayın admınlerımız yada yonetıme yakın olan abuılerımız taraftarın ıstegını murat hocaya aktarmalı..gecen sene dıxon olmasaydı maclara kac kısı gıderdı dıe dusundu mu ???
Sayın admınler ve buyukler bu ıse el atmalı hep beraber dıxon u tutmalıyızzzzzz !!!!

bütçesi 2 milyon dolar olan bir takım bu paranın 4te 1ini dixona vermemeli.dixon çok iyi bir oyuncu ama adam şutunun dışında hiç yok.güçlü rakiplere karşı hep etkisiz kaldı bence gitmeli

burakgse katılıorum benim galatasaray maclarına gitmemin en buyuk nedeni dixondı onu seyretmek cok zevliydi canlı olarak ama yine takımımıza destek vercek dixon olsun olmasın ama kalmalı ve o bencil biri deil bencil olsa asist ortalamsı bukadar iyi olmazdı ve 2.bir skorer cıkmıyordiki bizim takımda ondan dixona biniyordu tum yuk

dirk nowitski' Alıntı:
bütçesi 2 milyon dolar olan bir takım bu paranın 4te 1ini dixona vermemeli.dixon çok iyi bir oyuncu ama adam şutunun dışında hiç yok.güçlü rakiplere karşı hep etkisiz kaldı bence gitmeli

kardesım ona verme buna verme mezara mı gıdecek bu para ayrıca 500 bın dolar dıo onu 400 bın dolara baglrlar bence ayrıca 2 mılyondoar sadece ulkerden gelen para onun dısında baska paralrla o butce 2,5 mılyon dolar olur.
ya basarı ıcın artık bıseler sart ..
tekrar dıom ADMINLER VE SITENIN BUYUKLERI murat hocayı arasınlar bırsey yapsınalr seneye baslarken umudumuzu kırmasınlar ..

guard= mıtchell,mıthat
2 numara= tufan,dıxon
bole bı takımı durdurabılır allah askına
dıxon bence turkıye lıgıne gelmıs ıkıcnı m arcus brown dur

BuRaKGS' Alıntı:
dirk nowitski' Alıntı:

kardesım ona verme buna verme mezara mı gıdecek bu para ayrıca 500 bın dolar dıo onu 400 bın dolara baglrlar bence ayrıca 2 mılyondoar sadece ulkerden gelen para onun dısında baska paralrla o butce 2,5 mılyon dolar olur.
tekrar dıom ADMINLER VE SITENIN BUYUKLERI murat hocayı arasınlar bırsey yapsınalr seneye baslarken umudumuzu kırmasınlar ..

guard= mıtchell,mıthat
2 numara= tufan,dıxon
bence 500 bine 300 daha ekleyip marcus brownu getirebiliriz

dirk nowitski' Alıntı:
BuRaKGS' Alıntı:
[quote="dirk nowitski":2161a]bütçesi 2 milyon dolar olan bir takım bu paranın 4te 1ini dixona vermemeli.dixon çok iyi bir oyuncu ama adam şutunun dışında hiç yok.güçlü rakiplere karşı hep etkisiz kaldı bence gitmeli

guard= mıtchell,mıthat
2 numara= tufan,dıxon
bence 500 bine 300 daha ekleyip marcus brownu getirebiliriz[/quote:2161a]

Evet o parayada x kadar eklersek z oyuncuyu getiririz bu böyle sürer gider ayrıca 2 milyon doların 4te birini 13-14 kişilik bir kadroda tek bir oyuncuya vermek akıl kar işi değil bence...Evet dixon gs icin cok önemli ve iyi bir oyuncu ama gerek yok bence bu kadar paraya belkide naz yapıyor bilinmez tabi...

PinitiGs' Alıntı:
dirk nowitski' Alıntı:
BuRaKGS' Alıntı:
[quote="dirk nowitski":b66b7]bütçesi 2 milyon dolar olan bir takım bu paranın 4te 1ini dixona vermemeli.dixon çok iyi bir oyuncu ama adam şutunun dışında hiç yok.güçlü rakiplere karşı hep etkisiz kaldı bence gitmeli

guard= mıtchell,mıthat
2 numara= tufan,dıxon
bence 500 bine 300 daha ekleyip marcus brownu getirebiliriz

Evet o parayada x kadar eklersek z oyuncuyu getiririz bu böyle sürer gider ayrıca 2 milyon doların 4te birini 13-14 kişilik bir kadroda tek bir oyuncuya vermek akıl kar işi değil bence...Evet dixon gs icin cok önemli ve iyi bir oyuncu ama gerek yok bence bu kadar paraya belkide naz yapıyor bilinmez tabi...[/quote:b66b7]
biraz fiyati artirsinlan 400 420 ye falan anlasirlar malik gibi oyuncuya bu para az bile gidim 50 100 bin dolar lik yabancilar getirceklerse o baska
2 yilligi 900.000$ a anlassinlar

Yanlışlık olmasın yarım milyon $ dan bahsediliyor. :shock:

Yeni 1 numara guardlar D.Mitchell+M.Demirel (+İ.Hacıoglu)
Yeni 2 numara guardlar M.Kaya+T.Ersöz (+S.Çetin)

Bu kadro yapısına göre M.Dixon' a yıllık 500 bin $ vermek ne kadar mantıklı sizce?

Şu an itibariyle ligde gercekten de çok can yakabilecek bir arka alana sahibiz. Pek tabi ki bu dörtlüye M.Dixon' ın eklenmesi bu alanı mükemmel hale getirebilir ama bence olmazsa olmaz bir durum söz konusu değil. İstediği ücreti daha makul bir seviyeye çekmesi gerekiyor.

Kalan 3 yabancı hakkımızı T.Tekinalp+B.Sezgin+H.Demiral+F.Solak ' ın bulunduğu 3+4+5 numaralar için kullanmamız daha mantıklı diye düşünüyorum. Hele bu saydığım mevkiilere gerçekten de kalburüstü yabancı isimler transfer edilirse, ligde şampiyonluk kovalamak içten bile değil.

Ne o hayal mi görüyorum sizce ? 8)

Yazıların bazılarını hayretle okudum...
Özür dilyerek soruyorum:Siz maçlara Dixon hatırına mı gittiniz...Galatasaray'ın adı bir sporcunun adının yanında ezilmemeli.Lütfen,zaten bizim verdiğimiz parayı veren olmaz.Yine de kalma ihtimali var ama benden bir tavsiye maçlara SADECE Dixon için gidiyorsanız hiç gitmeyin daha iyi.(Yanlışım varsa pardon)....

GALAT-ASIR-AY' Alıntı:
Yazıların bazılarını hayretle okudum...
Özür dilyerek soruyorum:Siz maçlara Dixon hatırına mı gittiniz...Galatasaray'ın adı bir sporcunun adının yanında ezilmemeli.Lütfen,zaten bizim verdiğimiz parayı veren olmaz.Yine de kalma ihtimali var ama benden bir tavsiye maçlara SADECE Dixon için gidiyorsanız hiç gitmeyin daha iyi.(Yanlışım varsa pardon)....

canm benım anlamadıgınız bazı nolta var bazı oyuncuların seyredılmesı zevk verır tad alırsın onun attıgı sayından dıxon ole bı oyuncu arad abıye ıse hıc katılmıom.
1-2 numara saglam ama dıxon bu takım ıcın olmazsa olmaz bence zaten 5 oyuncu hakkımız var bunu da en ıı sekılde kullanabılırız 240 bın dolar alıosa 400 bın dolar almak hakkı adam sayı kralı ve asıstte ıkıncı bole bı adamı bırakıosak daha neyın sampıonlugu dıe baslıoz olaya

nurat özyerin geçen yıl ülkere oynattığı oyunu görürsek bu sene de gs yi nasıl bir takım haline sokabileceğini kestirmek çok güç değil transferleri de star oyuncudan çok takım oyunu felsefesine uygun oyuncularla yaptığı ortada bu noktada dixon kalsa bile özyer'in oyun planını bozabilecek adam olurdu. bir de mantıklı olmak lazım dixon iyi bir oyuncu evet ama diğer mevkleri yeterince güçlü tutmazsanız oyun sadece onun eline bakar amiane tabirle de papaz her zaman pilav yemez ( kobe yedirir o ayrı onu alabiliyorsan başımla bir :) ) o yüzden biraz daha sistem içinde oynayacak oyunculrın alınması ve özellikle 4-5 numaranın güçlendirilmesi lazım die düşünüyorum ben... 3 numara için de adresi diğer topic te verdim radosevic biçilmiş kaftandır bence ayrıca türk statüsü de var

kesinlikle 400 500 bin dolari hak etti sayi krali asistte ikinci kalirsa ilk 3 garanti

ARdaQue' Alıntı:
Yanlışlık olmasın yarım milyon $ dan bahsediliyor. :shock:

Yeni 1 numara guardlar D.Mitchell+M.Demirel (+İ.Hacıoglu)
Yeni 2 numara guardlar M.Kaya+T.Ersöz (+S.Çetin)

Bu kadro yapısına göre M.Dixon' a yıllık 500 bin $ vermek ne kadar mantıklı sizce?

Şu an itibariyle ligde gercekten de çok can yakabilecek bir arka alana sahibiz. Pek tabi ki bu dörtlüye M.Dixon' ın eklenmesi bu alanı mükemmel hale getirebilir ama bence olmazsa olmaz bir durum söz konusu değil. İstediği ücreti daha makul bir seviyeye çekmesi gerekiyor.

Kalan 3 yabancı hakkımızı T.Tekinalp+B.Sezgin+H.Demiral+F.Solak ' ın bulunduğu 3+4+5 numaralar için kullanmamız daha mantıklı diye düşünüyorum. Hele bu saydığım mevkiilere gerçekten de kalburüstü yabancı isimler transfer edilirse, ligde şampiyonluk kovalamak içten bile değil.

Ne o hayal mi görüyorum sizce ? 8)

serhat karşıyakada arda abi

bnce dixon kesinlikle tutulmalı bu adam efese 30 atıosa fenere 25 atıosa bir çok yıldızın bulunduğu tblde sayı kralı oluosa verin parasını oynatın bşka bşy denlemez

arkadaş hiç lafı uzatmıycam..büyük hedeflere büyük oyuncularla gidilir.dixon türkiyeye gelmiş en ii oyunculardan biridir ve geçen seneki o ne oynadığını bilmeyen takımda gösterdiği performans ortada.seyircinin sevgilisi olmuş bi adam.bi kere adamı sahada gören rakip takım korkuyodu ya..tolga ve mithat gibi gereksiz transferlere vericeen parayı ver dixon a oynat abi.bence 500bin dolar dixon için çok değil..giderse çok yazık olur.