Malik Dixon

Malik,Tolbert,L.Daniels bence GALATASARAYA gelmis en iyi yabanci guard mevkindeki oyunculardi.....

Malik'in Abdi Ipekci deki seyircinin disari cikartildigi febe macinda ne oynamisdi ya....

Murat Özyer sezon başında göreve başladığında Malik Dixonu istemedi diye biliyodum ben.Çünkü hücum yönü iyi olsada müdafaya pek katkıda bulunmadığı için kalmasını istememişti.Şimdi yine Murat Özyer var.Malik Dixonu ne derece ister bilmiyorum.

Re:

Aybars OZTAS' Alıntı:
Malik,Tolbert,L.Daniels bence GALATASARAYA gelmis en iyi yabanci guard mevkindeki oyunculardi.....

Malik'in Abdi Ipekci deki seyircinin disari cikartildigi Fenerbahçe macinda ne oynamisdi ya....

gerçekten müthişti tek başına aldı maçı resmen...bu arada gs miz 1 numaraya william averyi aldı 3-4-5 te geliomuş zannedersem bana kalırsa 3 numara yerine malik dixonu geri getirmeleri lazım yoksa bu sene şutör guard mevkisinde çok sıkıntı çekeriz

Re: #5 Malik Dixon

Hüseyin Karaçil' Alıntı:
gs cafe crown bu sene skorer sıkıntısı çekio malik bizde olsaydı şimdiye şampiyonluğun en büyük adayıydık
Pek de öyle olmazdı. Bu işlerde 2x2=4 etmiyor. Malik olsa böyle savunma yapar mıydık? Sene başındaki gibi akıcı hücum edebilirmiydik? Bu soruları sormak gerekir...

Re: #5 Malik Dixon

Çok güzel bir resim..Tam Malix Dixon'a göre..

1773.jpg