Malik Dixon

bizde hem teknik kadro hem de dixon un kalıp kalmayacağı belli değil.hatta diğer oyuncuların durumu hakkında da pek bilgimiz yok

yeni antrenör gelmeden malik işi kesin netlik kazanmaz. bu gidişlede hiç netlik kazanmaz çünkü baksanıza yeni koçun gelceği felan yok. ortada birsürü isim dolaşıyo

koç da belli dixon da kalır gibime geliyo.2 oyuncu parası verip dixon ı tutsunlar onun gibisi bidaha çok zorr bulunur.

biglion' Alıntı:
kocumuz murat ozyer malik icin kalma sansi biraz artti tabi bunu kesin solemek icin ozyerin transfer listesini gormemeiz gerekir
dixondan iyisini bulamazlar çok kendine oynuyor falan gibi bahanelerde bulamazlar çünkü ibrahim kutluay daha çok kendine oynuyor

1905' Alıntı:
biglion' Alıntı:
kocumuz murat ozyer malik icin kalma sansi biraz artti tabi bunu kesin solemek icin ozyerin transfer listesini gormemeiz gerekir
dixondan iyisini bulamazlar çok kendine oynuyor falan gibi bahanelerde bulamazlar çünkü ibrahim kutluay daha çok kendine oynuyor
ibrahim guard degil onun isi zaten sut atip sayi yapmak dedigini anladim ama pek iyi bir kiyaslama olmamis

biglion' Alıntı:
1905' Alıntı:
biglion' Alıntı:
ibrahim guard degil onun isi zaten sut atip sayi yapmak dedigini anladim ama pek iyi bir kiyaslama olmamis
bencil oynadiktan sonra mevki farketmez sayi üretme yetenegi her oyuncuda olmaz böle 1 yetenek verildiyse bu kullanilmali diye düsünüyorum dixon bencil oynamiyor çünkü asist kralliginda 5,2 asistle 2. sirada

aslında dixon kerem geçerdi ama olmadı çünkü kerem içeri giriyor dışarıya top çıkarıyor arkadaşlarıda atıyo sonra bu assist olarak yazıyo bizde malik içeriye rahatçı dışarı çıkarıyo arkadaşları çemberleri dövüyo aradaki farkta bu yüzden

kamil' Alıntı:
aslında dixon kerem geçerdi ama olmadı çünkü kerem içeri giriyor dışarıya top çıkarıyor arkadaşlarıda atıyo sonra bu assist olarak yazıyo bizde malik içeriye rahatçı dışarı çıkarıyo arkadaşları çemberleri dövüyo aradaki farkta bu yüzden
ewet katiliyorum diger oyuncularimiz istikrarli sut atsa dixon keremi asisttede geçerdi

Malik Dixon Bulls'un yaz ligi kadrosuna girmiş.Her ne kadar zor görünse de belki de seneye NBA'e kapağı atar.(bildiğim kadrıyla kendisi Chicago'da ün yapmış bir sokak oyuncusu)

sarpemre' Alıntı:
Malik Dixon Bulls'un yaz ligi kadrosuna girmiş.Her ne kadar zor görünse de belki de seneye NBA'e kapağı atar.(bildiğim kadrıyla kendisi Chicago'da ün yapmış bir sokak oyuncusu)
allah korusun

allah korusun tabi ama besiktaslı elliste orda ama sanmion zaten dixon yaslı pek sanmiom nbaye gircegini anlasiriz umarım

tabiki her ihtimalle denemek istemistir hatta nba de bircok bench oyuncusunu geride birakabilecek yetenegi var ama yasi nedeniyle zorluk yasar gerci bobby jochson un 36 yasinda 2yillik sozlesme daha yaptigi dusununce biraz tirsiyom ama nese hayirlisi diyelim

geçen sene boddicker ı kapmışlardı umarım aynı hazin sonla karşılaşmalıyız

beyler NBA i bilmiyenler icin soliym..NBA sadece genclerin oynadigi bir lig diildir..her takim kadrosunda tecrubeli oyunculara her zaman yer ayirir..NBA de normal sezon tamiyle bi play-off hazirlik sezonudur..takimlar kadrolarinda paly-off da genc oyuncularin sahip olmadigi tecrubeye sahip oyunculari bulundurmaya herzaman ozen gosterirler..bir cok oyuncu var su anda NBA de oynayan ve yaslari 35 civarinda..son 10 senede bircok oyuncuda 40 yas civari basketbolu birakti..bence problem bizim turkiyedeki mantiletede..bi oyuncu yasi 30 u buldumu yasli,32-33 u buldumu tamam artik yaslandik birak demeye basliyoruz..malik dixon in yasi 32 skorer gucu ve tecrubesi ile NBA de kendine yer bulabilecek bi oyuncu..su ana kadar NBA de tutunamamasinin en buyuk nedeni NBA in sert oyun yapisina uygun bi vucut yapisinin olmamasi,ii savunma karsisinda,sert savunma karsisinda oyundan dusmesidir...genede ben onun avrupada oynamaya devam edicegini dusunuyorum,tabi ii bi kontrat almazsa orda...NBA de min.sozlesme su an 400-500 bin dolar civari yanlis bilmiyosam..buda avrupa icin ii bi para..ama avrupada senelerdir 30 dk. ustunde sure almaya alismis bircok ligde sayi krali olmus bi oyuncu olarak orda az sure almaya katlanacagini dusunmuyorum...

spawn1905' Alıntı:
beyler NBA i bilmiyenler icin soliym..NBA sadece genclerin oynadigi bir lig diildir..her takim kadrosunda tecrubeli oyunculara her zaman yer ayirir..NBA de normal sezon tamiyle bi play-off hazirlik sezonudur..takimlar kadrolarinda paly-off da genc oyuncularin sahip olmadigi tecrubeye sahip oyunculari bulundurmaya herzaman ozen gosterirler..bir cok oyuncu var su anda NBA de oynayan ve yaslari 35 civarinda..son 10 senede bircok oyuncuda 40 yas civari basketbolu birakti..bence problem bizim turkiyedeki mantiletede..bi oyuncu yasi 30 u buldumu yasli,32-33 u buldumu tamam artik yaslandik birak demeye basliyoruz..malik dixon in yasi 32 skorer gucu ve tecrubesi ile NBA de kendine yer bulabilecek bi oyuncu..su ana kadar NBA de tutunamamasinin en buyuk nedeni NBA in sert oyun yapisina uygun bi vucut yapisinin olmamasi,ii savunma karsisinda,sert savunma karsisinda oyundan dusmesidir...genede ben onun avrupada oynamaya devam edicegini dusunuyorum,tabi ii bi kontrat almazsa orda...NBA de min.sozlesme su an 400-500 bin dolar civari yanlis bilmiyosam..buda avrupa icin ii bi para..ama avrupada senelerdir 30 dk. ustunde sure almaya alismis bircok ligde sayi krali olmus bi oyuncu olarak orda az sure almaya katlanacagini dusunmuyorum...
nba e oyuncu genç yaste gelir genellikle.nba de yaslanir bu oyuncular
yasli tecrübeli oyuncular nba de böyle olur ama tabii zaman zaman malik gibi 1975 doumlu oyunculari alirlar ama çok nadirdir nba e genelde oyuncu drafttan gelir drafta da genelde genç oyuncular katilir

evet spawn dediklerin çok doğru ve çok haklısın :claps bu iş futbolada çok benziyo. takımlarını gençleştiren hocalar dahi takımlarında en azından 3-4 tane 30-35 yaşlarında oyuncuları barındırıyolar. buda onun gibi bişey. ayrıca sonda dediğin malik az süre almaya katlanmaz umarım ve bu takımda kalır

bnde hak veriyom ama 1905 in dediklerinde haklilik payi var bn uzun suredir nba e 32 sinden sonra alinnan bi oyuncu hatirlamiyom genelde daha genc gelirler ve orda yasi ilerletirler