Malik Dixon

Sözde Sponsorluk değil icraat lütfen Yönetim Uyuma

her zaman karşı çıkmışımdır bir klübün kendi adının önüne veya arkasına bir sponsor firma adının gelmesine neyse olan oldu ancak sayın sponsorlardan hala bi icraat göremedik sözde sponsorlar ama hala elini taşın altına koyan yok diğer arkadaşların dediği gibi ülkerden ayrılanlar gelmiş yalnız buraya dikkat basketbolcuları değil yönetim kadrosu yaw gelseniz ne olur elde kadromu var bi malik var onuda elden kaçırıyorsunuz futbola harcamazlar basketbola harcamazlar voleybol zaten içler acısı galatasarayın adını kullanmak bu kadar kolay mı alis sami yen galatasarayı sizin için kurmadı yeter artık sayın başkan sayın diyorum kişiliğine değil bu klübe malesef başkanlık ettiği için unutmadan bide eski basketbolcumuz kendileri yazık ....

LordAkin' Alıntı:
ya şimdi kaldı mı kalmadı mı
henüz belli değil. malik bi euroleague takımına gitmek istiyomuş ama henüz ona bi euroleague takımından teklif gelmemiş. Galatasaray'da kalmak içinde yıllık 500 bin euro istiyomuş. yani geçen yıl aldığının 2 katını istiyomuş. Galatasaray yönetimide biz bu parayı veremeyiz demiş. malik konusu karışık yani biraz. henüz netleşen bişey yok ortada.

ya fuchs lütfen kardeşim bak gözünün yağını yiyim,şu kaynağı söyle kardeşim nasıl bu kadar emin konuşuyorsun bari güvenebileceğimiz bişeyler yaz

eğer mitchell kesin olarak transfer edilmişse murat özyer inde çift guard la oynıyacağım sözünü ortaya koyarak malik le mitchell in yan yana oynatılmak isteneceği sonucu ortaya çıkıyor buda benim kafamda 1.80 lik ve 1.85 lik iki oyuncunun eşleşmelerde sıkıntı yaratacağını ve birçok takıma karşı sorun yaşayacağımızı düşünüyorum bu durumda galiba en iyisi malik i elden çıkarıp onun yeri,ne daha iyi fiziğe sahip bir takım oyuncusu almak daha doğru olur

AlicAn' Alıntı:
eğer mitchell kesin olarak transfer edilmişse murat özyer inde çift guard la oynıyacağım sözünü ortaya koyarak malik le mitchell in yan yana oynatılmak isteneceği sonucu ortaya çıkıyor buda benim kafamda 1.80 lik ve 1.85 lik iki oyuncunun eşleşmelerde sıkıntı yaratacağını ve birçok takıma karşı sorun yaşayacağımızı düşünüyorum bu durumda galiba en iyisi malik i elden çıkarıp onun yeri,ne daha iyi fiziğe sahip bir takım oyuncusu almak daha doğru olur
alican söylediğine bende katılıyorum ama önümüzde el amin-ayuso örneği var hatırlıycaksınız el amin 178 di,ayuso 185ti.
yani bizim 180 ile 185 hatta 2 cm bir avantajımız bile var

CSKA'dan ayrılırken çıkan haberler o yöndeydi.Hatta Jerusalem'in böyle bir teklif yaptığı haberini okumuştum.Euro değilse dolardır.O değerlerde bir parayı hak eden bir oyuncu zaten.Belki biraz daha az alıyodur;ama 1 milyon barajının üstündedir diye tahmin ediyorum.

brownu alana kadar olanları elimizde tutsak üst sıralara oynarız.

Başlığa bakarsan Malik gitti.Ama yorumları okuyunca henüz hiç birşey belli değilmiş gibi gözüküyor.

Darrel Mitchell,Mithat Demirel,Murat Kaya,Tufan Ersöz,Tolga Tekinalp,Cemal Nalga alınan oyuncular,Fatih Solak da kiralık oynuyodu bonservisi alındı,ayrıca geçen seneki takımdan Burak Sezgin ve İsmet Hacıoğlu hala kadroda,Hüseyin Demiral'ın durumu belirsiz.Yani takımda 9 oyuncu var şu anda 3 yabancı alabiliriz,ben Hüseyin Demiral yerine daha sert bi oyuncu tercih ederim.

marcus brown mu :kop :kop :kop :kop

daha neler
marcus avrupanın yıldızıdır
nekadar yaşlansa
tek bi hata yapıldı oda EFESİN bu adamı takımdan yollamasıdır

Fuchs' Alıntı:
Bilmiyorum Bu Kaçıncı Yazışım Olacak..

Dixon Takımda Kalacak Kasmayın Kendinizi...
nerden biliyorsun kardeşim şu kaynağı bi söylersen çok bahtiyar olucam

taner_k' Alıntı:
Fuchs' Alıntı:

nerden biliyorsun kardeşim sen dixonun kalcağını kaynakda gösteremiyon yoksa sen falcı falanmısın :)
taner abi daha önce dediğim gibi bu fuchs bence ya malik dixon,ya dixon'ın menajeri,ya da malik dixon'ın babası :D

dirk nowitski' Alıntı:
[quote="taner_k":dfbf4]
Fuchs' Alıntı:

nerden biliyorsun kardeşim sen dixonun kalcağını kaynakda gösteremiyon yoksa sen falcı falanmısın :)
taner abi daha önce dediğim gibi bu fuchs bence ya malik dixon,ya dixon'ın menajeri,ya da malik dixon'ın babası :D[/quote:dfbf4]

:muhaha

Bunu Play Off lardan Sonra "Malik Gidecek mi? Gitmeyecek mi" Tartışması çıktığı zamandan beri Söylüyorum Dixon Takımda Kalacaaaakk :eek:key

dirk nowitski' Alıntı:
ya fuchs lütfen kardeşim bak gözünün yağını yiyim,şu kaynağı söyle kardeşim nasıl bu kadar emin konuşuyorsun bari güvenebileceğimiz bişeyler yaz

:hi Rahat Ol Nowitski Malik Takımda Hemde Seneye yine Sayı Kralı Olacak ;)