Malik Dixon

oooo süper haber bişeyi çok söylersen olurmuş her yazımda wrightı keşke biz alsak diyodum helal olsun yönetim

sinansysl' Alıntı:
eski beşiktaşlı micheal wright galatasarayla 1 yıl opsiyonlu 2 yıllık sözleşme imzaladı .. hayırlı olsun bizede bu yakışır tam isabet bravo yönetime .. artık şampiyonlukta en güçlü adaylardan biriyiz :atki :atki :atki
bu arada hemen gaza geldik ama kaynak ne abi?

sinansysl' Alıntı:
eski beşiktaşlı micheal wright galatasarayla 1 yıl opsiyonlu 2 yıllık sözleşme imzaladı .. hayırlı olsun bizede bu yakışır tam isabet bravo yönetime .. artık şampiyonlukta en güçlü adaylardan biriyiz :atki :atki :atki
bu haber dogrumu kaynagi nedir

sinansysl' Alıntı:
son dakika.. malik dixon nba takımlarından utah jazz ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. galatasaray ise tbl liginden bir A.B.D li oyuncuyla anlaşmak üzere bu isim tam olarak bilinmiyor
bu haberin kaynagi ne insallah dogru degildir

kaynak?kaynak?kaynak?
ya lütfen kaynak göstermeden kesin kelimeler kurmayalım wright gibi oyuncu hepimizi heyacanlandırıyor ama işte kaynak?

ya kardeşim insanların hayalleriyle oynanmazki ya fuchs vardı dixon kaldı diyodu şimdi bi tane daha geldi wright imzaladı diyor kaynak gösterin, gözünüzü seveyim kaynak göstermeden bomba haberler koymayın ya da kaynağını açıklamak istemiyosan bize güvenebileceğimiz bikaç şey söyle

michael wright ın imza attığı henüz basına yansımadı bu haber dün isim vermiyeyim bir kanalda duyuruldu imzalar atıldı ..bize hayırlı olsun demek düşer artık yönetim büyük iş başardı :claps :claps :atki

sinansysl' Alıntı:
michael wright ın imza attığı henüz basına yansımadı bu haber dün isim vermiyeyim bir kanalda duyuruldu imzalar atıldı ..bize hayırlı olsun demek düşer artık yönetim büyük iş başardı :claps :claps :atki
1 sey 1 kanalda duyulduysa o basina yansimis demektir zor görünüor ama haber dogruysa yönetim iii 1 is basardi dixon olayinin kaynagi nedir

bu işte bi iş war ama neyse...
insallah dogrudur!!!!kanal ismini verde bizde bilelim...

ya bişey söyleyecem;sen biriyle galatasaray taraftarını gaza getiririm diye iddaya mı girdin?

taner_k' Alıntı:
arkadaşım artık her şeyi açıkca söyle yeter bulmaca gibisin kanalın adını ver korkma reklam yapmazsın
reklam yapmaktan korkmuyo taner abi amacı taraftarı heyacanlandırmak allah bilir kaynağı fotospordur

yok dirk kaynağı(ismi bilinmeyen)tv kanalı olduğunu söyledi fotospor değil yani ama sinanın ağzından alcaz o baklayı :)

taner_k' Alıntı:
yok dirk kaynağı(ismi bilinmeyen)tv kanalı olduğunu söyledi fotospor değil yani ama sinanın ağzından alcaz o baklayı :)
kaynagi söleyemiyo belliki sallama haber asparagas

sinansysl' Alıntı:
galatasaray wrigt ile anlaştı KAYNAK .. :atki :atki :atki :atki

bu ne şimdi ne yapmaya çalışıyonuzki bi türlü anlamadım ya doğru dürüst bir kaynak verin yada susun insanları asparagas haberlerle kandırmayın eğer haber doğru ise kaynağını belirt neden çekiniyosunki?

haber doğruysa süper ama banada pek inandırıcı gelmedi açıkçası. inşallah doğru bi haberdir ama pek zannetmiyorum yani. eğer kesin bi kaynak belirtilirse hepimiz için iyi olur. kaynak belirtilsinki anlayalım haber doğru mu asparagas mı?

TBL'de Kadrosuna Yaptığı Transferlerle Hagi Takımlar Bu Yıl Ligde ve Play-Off'larda Daha Başarılı Bir Grafik Çizecektir ?

Efes Pilsen
Fenerbahçe Ülker
Beşiktaş C.T.
Galatasaray C.C.
Banvit
Darüşşafaka
Mersin B.Ş.B
Pınar Karşıyaka
Türk Telekom
Tekelspor
Beykoz
Alpella