Malik Dixon

bende yunanistan'ın panionios takımı ile anlaşmıştı diye duymuştum ama t.telekom maçında malik'in olmadığını görünce çok merak ettim.ama ispanya''yada gitmiş olabilir

dixon bu hafta isp. 2 ligi breogan daki performansı ile haftanın mvp si oldu.

SMITH, EL MEJOR ANOTADOR

Fue el base americano de Burgos, Tony Smith el que con 30 puntos se convirtió en el mejor anotador de la jornada, seguido por el debutante Malik Dixon (Breogán) con 29 y por un Berni Álvarez (Tarragona) que con sus 25 puntos demostró que mantiene este estado de gracia que ha llevado a convertirse una jornada más en el máximo anotador de la competición con una media de 19,75 por partido. N la general le sigue Page (Inca) y Lo Grippo (Burgos)

istiyosanız biraz uğraşıp çevireyim ama uğraştırmayın:p:)

Utku Çapan' Alıntı:
dixon bu hafta isp. 2 ligi breogan daki performansı ile haftanın mvp si oldu.

SMITH, EL MEJOR ANOTADOR

Fue el base americano de Burgos, Tony Smith el que con 30 puntos se convirtió en el mejor anotador de la jornada, seguido por el debutante Malik Dixon (Breogán) con 29 y por un Berni Álvarez (Tarragona) que con sus 25 puntos demostró que mantiene este estado de gracia que ha llevado a convertirse una jornada más en el máximo anotador de la competición con una media de 19,75 por partido. N la general le sigue Page (Inca) y Lo Grippo (Burgos)

istiyosanız biraz uğraşıp çevireyim ama uğraştırmayın:p:)

çok iyi bir türkçe çevirisi olmuş. :) :)

pek tabiki ispanya ikinci ligi tbl'den daha kötü. eurolig'e gidicem derken geleceğin uleb takımından ayrıldı ve sıradan bir ikinci lig takımına gitti. bu adamın tek derdi para mı ki böyle bişey yaptı anlayamıyorum

Sıradan bir takım olduğunu nerden çıkardınız şimdi Breogan'ın? Sene başında çok yatırım yaptılar sonra başkanlarımı ne istifa etti yada hocaları arkasından takıma bi lider olabilcek potansiyel'de bir oyuncu olan Dixon'la anlaştılar.İşin ucunda maddiyatta vardır tabi ama seneye 1. ligde olur tahminen Breogan. Malik'te oynar rahat rahat İspanya'da..
Bu sene bizim takımdada oynardı,Fiç'le ikisi ortalama 3.000 kişiyi toplardı her maç :)

Ben var ya ben çok büyük adamım:D
Demiştim zamanında Galatasaraydan daha iyi bir yere zor gider diyede kimse dinlememişti beni.Ah ah :D

X' Alıntı:
Ben var ya ben çok büyük adamım:D
Demiştim zamanında Galatasaraydan daha iyi bir yere zor gider diyede kimse dinlememişti beni.Ah ah :D

İşte Büyük İnsan Alkış Lütfen :claps :claps :claps :claps :ehue :kop :muhaha

artik malik dixonu mumla arayacagimiz kesinlesti. fitch malik in tirnagi olamaz. ancak tofas banvit gibi takimlara 30/10 üclük sallar baska bi nane de yok. dixon bize gecen sene ne maclar kazandirdi. bu sene eger tutabilseydik 2. bile olabilirdik ligde.

Tolga Altınoluk' Alıntı:
pek tabiki ispanya ikinci ligi tbl'den daha kötü. eurolig'e gidicem derken geleceğin uleb takımından ayrıldı ve sıradan bir ikinci lig takımına gitti. bu adamın tek derdi para mı ki böyle bişey yaptı anlayamıyorum

ligimize gelen Siyahi oyuncular gercekten cok aclar..o yusden para icin herseyi yaparlar abi..Ispanya die gozunu boyamislardir parasi da iidir..o yusden gitmistir..Kaliteli Siyahi basketci zaten Turkiye'de Efes'te veya Ulkerde oynar die dusunuorum..