Melo Trimble

Baskonia Pg bakıyor diye haberler çıktı. Yakında adı geçer. zaten ligden bildikleri birisi

Baskonia'nn ilgilendiğine dair haberler çıkmış. Birkaç ay önce oyuncu gözlerinin önündeyken buy-out ödemeden alabilecekleri adamı şimdi buy-out ödeyip almaları kendi adlarına facia bir tercih olsa da şu kıtlıkta ilgileneceklerini tahmin etmek çok da zor değildi zaten.

Umuyorum ki caydırıcı bir çıkış bedeli vardır. Malum Baskonia'nın ciddi bir miktar buy-out ödeyecek durumu yok. Ancak ufak bir miktarsa öder, kadrolarına katarlar

Baskonia'nn ilgilendiğine dair haberler çıkmış. Birkaç ay önce oyuncu gözlerinin önündeyken buy-out ödemeden alabilecekleri adamı şimdi buy-out ödeyip almaları kendi adlarına facia bir tercih olsa da şu kıtlıkta ilgileneceklerini tahmin etmek çok da zor değildi zaten.

Umuyorum ki caydırıcı bir çıkış bedeli vardır. Malum Baskonia'nın ciddi bir miktar buy-out ödeyecek durumu yok. Ancak ufak bir miktarsa öder, kadrolarına katarlar

Baskonia, Melo yerine Baldwin'i aldı, hatta biz Baskonia'ya gidiyor diye düşünüp Bost'u aldık. Onlar Baldwin'i alınca biz aldık Melo'yu da plan dışı bi şekilde. 300k'lar falan değil zaten buy out 100-150k bir şey olur

Melo'nun kontratındaki EL çıkış maddesinde bedel 300k$'dan azmış. Ayrıca normalde yurt içi takımlarda bu geçerli değilken ve ilk sözleşmede de böyleyken Melo ve menajeri bunu kabul etmemiş. Yani biraz mecbur kalmışız oyuncunun diretmesinden ötürü fb ve Efes tehlikesi yaşamaya.

Röpörtajın geri kalanı da enfes.. Değil bu sene, sanki uzun yıllar kalacak izlenimi vermiş. Okumanızı tavsiye ederim. "burda çok mutluyum, kimbilir shane larkin'in yaptığı gibi ben de buranın melo'su olurum"

Son düzenleme: