Mike Benton

Gowan'ın yerine oyuncu arayıp aramadığımızı bilmiyorum ama scoutlardan gelen bilgiye göre geçen sezon ligimizin rebound ve blok kralı Mike Benton boşta...Geçen sezon Kolejde iyi işler yapmıştı bu adam, ilgililere duyurulur...

istatistiklerini tam olarak bilmiyorum ama yanılmıyorsam skor gücü fazla yüksek değildi bu oyuncunun.bize posttan sayı üretebilecek bir uzun lazım

benton alınırsa çok doğru tercih olur işallah murat hoca onu araştırıyordur

skor gücü fazla değil..daha çok ribaunt ve blok yönü var..aradığımız adam değil..bizim dudley tarzı bi oyuncuya ihtyacımız var

Bence bizim gibi bir takıma yetersiz olurr skor yönü kısıtlı yoksa cemal de fatihde iyi savunma yapıyorlar bize her mac 10 sayı atması garanti bir adam lazım şimdiden diyorum seneye ilk transferimiz erwin dudley olmalı bunu murat hocaya söleyin ama tabi zor avrupada da cok iyi oynuyor seneye iyi bir takıma giderse sasırmam

ben alınmasından yana değilim.çünkü biz zaten maçlarda çok sayı yiyen takım değiliz.bize maç esnasında son dakikalarda ekstra basketler sağlayabilecek,fatih'in yanında skora katkıda bulunabilecek bir adam lazım.

ribaund ve blok istiyorsan bunu zaten fatih ve cemal yeterince yapıyor arkadasların belirttigti gibi biza dudley tarzı bu takımı yoneticek bir uzun lazım tabi onu bulmakta zor ama alınacaksa boyle bir oyuncu alınmalı

Bizim ihtiyacımız olan adam şuan da Konya Selçuk Üniversitesin'de oynuyor...

2 sene öncede bizde oynamıştı...

Brian Boddicker bu adamı elimizden kaçırmasaydfık keşke hem skor gücü çok yüksek hemde çok savaşçı bir oyuncu....

Umarım tekrar döner bize...

Aslında seneye erwin dudley brian boddicker mitchell ve iyi bir sutu ve ortalama bir savunmacı örnek olarak traina gecen sene tuborg da oynayan oyuncu böle bir dörtlü cok iyi iş yapar kanımca...

bentonu geçen sene mersinde gördüm smaçlarıyla takımı ateşliyor murat kayanında eski takım arkadaşı ama hollmandan daha yararlı olacağına inanıyorum ayrıca ribaunt ve blok ortalaması yüksek...

transfer yapmak için transfer yapılmaz ılla yabancı hakkını doldurmak için adam alınacaksa almasınlar.Elımızde cemal fatıh hollman varken we daha ıyısını getıremeyecekken adam almak gereksız bırakalım da cemal ıle fatıh daha cok sure alsınlar kendılerını gelıstırsınler ve takımda bır kendıne gelsın.play offlara kadar bu kadroyla dewam edelım duruma gore o zaman transfer yapılır.

takıma vites arttıracak bir oyuncu alınmasından yanayım eğer birşeyler bekleniyorsa bu sene.onun için de daha iyi bir oyuncu olmalı ve maddi fedakarlık yapılmalı...

yok bu adama gerek yok japon ligi mvp si olabilir bence fletcher

% 100 katiliyorym adam alinacaksa skorer 1 uzun bulunmali son yillarda hep söylüyorum post up oynayabilen skorer 1 uzun bulunmali fletcher falan deniliordu ne oldu o isler

Geçen sezon ligi dd(14 sayı,10 ribaund) ortalama ile bitirimiş,MVP sıralamasında üst sıralarda bulunan bir adamı istememek te ayrı bir tavır olsa gerek.

Takıma çok şey katabilecek bir oyuncu.Özellikle Holman ve McGowan'ın hiçbirşey katmadığı düşünülürse.

Hollman'a bu kadar sabretmişken gönderilmesi doğru olmaz. Son maçta da iyi oynamış anladığım kadarıyla. Mc Gowan2ın yerine düşünülebilir belki ama Holman kalmalı.

Holman kesinlikle kalmalı.Selçuk Üni. maçında inanılmaz gayretliydi.Gerek savunamda gerekse hücumda çok iyi işler yaptı.Özellikle savunmada David Dixon'u ve zaman zaman eşleştiği Boddiccker'ı oynatmadı. oynatmadı.Zaten McGowan olayı bitmiştir tahminim onun yerine kaliteli bi 2 numara getirlmesi taraftarıyım,bence şu an için yeterli uzunumuz var ki Cemal gibi bi adam 40 dk bechte otursun.