Mike Wilkinson

Re: 11 # Mike Wilkinson

Gösterişşiz,her seyi yapan adam. Takımın görünmez kahramanı.Simasla birlikte kalmasını en çok istediğim oyuncu insallah kalırlar

Hala bir haber yok mu hakkında?Sözleşme yenilemek için neyi bekliyoruz ki?

Umarım 1-2 sezon daha izleriz Mike Wilkinson'ı takımımızda.

Takımda kalması çok önemli... Umarım Oktay Hoca da aynı şeyleri düşünür de bu iş gerçekleşir...

Cem Hoca'nın bu adam hakkında söylediği çok önemli bir şey vardı... Fundamentali çok yüksek demişti... Gerçekten de öyleydi... Ermal'in gelişiyle veriminin daha da artacağını düşünüyorum... Umarım kalır...

Erdal Avcı' Alıntı:
Hala bir haber yok mu hakkında?Sözleşme yenilemek için neyi bekliyoruz ki?

Umarım 1-2 sezon daha izleriz Mike Wilkinson'ı takımımızda.
dizinden ameliyat olacak daha sonra nasıl bir etki yaratır merak konusu arkadaşlar oktay hoca ister mi bilemem ..

Ameliyat olduktan sonra durumuna göre anlaşma sağlanacağı söyleniyor.Umarım kalır, ayrıca tam Oktay hocaya göre bir oyuncu olduğunu düşünüyorum.Tabi ameliyat sonrası durumu nasıl olur bilinmez...

Hakan Beytemur' Alıntı:
Ameliyat olduktan sonra durumuna göre anlaşma sağlanacağı söyleniyor.Umarım kalır, ayrıca tam Oktay hocaya göre bir oyuncu olduğunu düşünüyorum.Tabi ameliyat sonrası durumu nasıl olur bilinmez...
ben oktay hocanın ameliyat sonrası istemeyeceğini düşünüyorum 2ayı rahat gidecek buda ağustos sonralarına denk gelir ve diz ameliyatı çok önemli gerçekten

Saim Karakuzu' Alıntı:
[quote="Selim Sercan Eren":16y3m0mt]ayın kaçı?
sanırım ameliyatı sordunuz temmuz başında olacak ama iyileşmesi 2ayı rahat bulur .[/quote:16y3m0mt]
Neden sezon bittiği gibi ameliyat olmadı. Cem Akdağ yaptığımız vefasızlığı Mike yapmayalım sakat sakat oynamasaydı belki gelecek sezon TBL2'DEYDİK. Kesinlikle kalmalıdır.

Geçen sezon yaptığın müthiş katkı pivotsuzluğumuzda pivot olman olmasa çoktan 2. lige düşmüştük.Geçen sezon yaptıkların asla unutulmayacak.Güle güle Mike...

Mükemmel bir takım oyuncusu.Özelliklede karakter olarak bir daha böyle bir yabancı transfer edermiyiz bilemem.İnşallah olaylar kalması için gelişir.

Saim Abi, kaynakla alakalı olarak son günlerde kaç tane uyarı gördüm; şayet özel bir durumunuz yoksa bilgileri nereden aldığınızdan bahsedebilir misiniz iletilerinizin altında?

Saygı ile efendim..

aslında mike ın face var ,birimiz irtibata geçse veya mini bir röportaj yapsa çok güzel olur...eminim cevaplayacaktır.

Alperen Kaplan' Alıntı:
Saim Abi, kaynakla alakalı olarak son günlerde kaç tane uyarı gördüm; şayet özel bir durumunuz yoksa bilgileri nereden aldığınızdan bahsedebilir misiniz iletilerinizin altında?

Saygı ile efendim..
onunla lig bitmeden konuştuğumda bana temmuzun 3ünde filan ameliyat olacağım durumun yönetimde ben kalmak istiyorum demişti yani kaynak kendisi ama temmuzda diz ameliyatı olup hazır olması daha da uzar bilemem oktay hocanında isteyeceğini sanmıyorum .