Milan Gurovic

Re: Gurovic Galatasaray'da

gurovic'i tanımayan!!! arkadaşlar için sadece şutör olarak adlandırılmasın inanılmaz penetreleri vardır ve ribauntlarda da kuvvetli bir oyuncudur.geçen sene de takımının son maçında çıkıp maçın yıldızı olurken takımını deplasmanda galip getirerek şampiyon yapmıştır.transferde emeği geçen herkesin emeğine sağlı.

Can Akan' Alıntı:
[quote="Volkan Kiziltas":19z49cd8]Pazar günü Guroviçe hoşgeldin deriz artık. :)
pazar günkü maçta oynayacak mı[/quote:19z49cd8]
inş. oynarda herkez guroviç hakkında biligi sahibi olur ve nasıl bi oyuncu olduğunu görür ;)

Hocaya yönetime kızarken hep sabırlı olun dedik, işte transferler!!!

Şimdi eleştirin dostlar canlar!!!

gurovic hakkında baya materyal verdim sizlere zaten avrupa basketbolu hakkında fikri olan herkes gurovic ismine en azından kulak aşinalığı vardır

Şimdi youtube'daki videolarına baktım daha önce izleme fırsatım olmamıştı. Seyirciler baya seviyor anladığım kadarıyla kendini, bizde de öyle olur inşallah..

abi şu sırp devinide sölesen süper olcak :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:

eleştiriyim :) o diğer dev daha neden gelmedi ligler başlıyor :p

camiamıza haayırlı vede ugurlu olsun

Çok büyük bir transfer hatta bana göre şuana kadar bu sezon TBL'de yapılmış en kaliteli transferdir Guroviç. Çoşan çoşturan biri çok şey katacaktır bize umarım herşey bu kadar güzel devam eder.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:

2 sene önce bugün arkandaydık Murat hoca.Bugün yine arkandayız bu beklentiyi boşa çıkarmadığın için sana çok teşekkür ediyoruz.

Artık Gurovicin çıldırmasını bekliyecez.

Bu transferin en büyük artısı artık büyük bir oyuncumuz var.Bu adam herkese kafa tutabilir kimseye karşı geri adım atmaz sinir savaşlarında artık bizi yenmek pekte kolay olmayacak.

Alper Gülgen' Alıntı:
Derbi maçları için şimdiden sabırsızlanıyorum. :) Gurovic Mirsadı Yumruklasana!Yumruklasana! :)
mirsadın en ufak hareketinde fena döver vallaha :) :)

Sonunda her durumda başı dik kalacak mücadeleyi bırakmayacak bi tarzda yabancımız oldu.gaineste öyleydi ama yetenekleri sınırlıydı.Bu haberi gece okuyup yatsaydım eminim sabah rüya sanar tekrar bakardım.Çok güzel oldu bu iş çoook!!!

Alper Gülgen' Alıntı:
Derbi maçları için şimdiden sabırsızlanıyorum. :) Gurovic Mirsadı Yumruklasana!Yumruklasana! :)
gurovic birazda gazla çalışan tarzda oyuncudur her maç en az 100 kişilik bir taraftar grubunun özellikle gurovice tezahürat yapması lazım

Gsbasket yoneticilerine sonsuz tesekkurler, Cok iyi calisiyosunuz haberleri en guvenli kaynaklardan alip siteye koyup taraftari memun ettiginiz icin tekrar tekrar tesekkurlerimi sunarim.
Murat hoca Ve transferde emegi gecen herkeze sonsuz tesekkurler.
Milan Gurovic Galatasarayimiza,
Hayirli ugurlu olsun

Galatasarayımıza hayırlı olsun.. Umarım başarılı olur, başarılı oluruz..

Tek bir şüphemi belirtmek istiyorum.. Bu başlığın ilk sayfasında bir arkadaş Gurovic in alt alta fotoğraflarını koymuş.. En üstte üç parmağını açarak yaptığı işaret herhangi bir işaret değildir.. Baş, işaret ve orta parmağı açarak eli havaya kaldırma, milliyetçi hatta faşist sırpların kullandığı çentik işaretidir.. balkan savaşından başlar, boşnaklara uyguladıkları soykırıma kadar uzanır.. bunlar zamanında sasha iliç ve mateja kezman için de konuşulmuştu..

Anlatmak istediğim şu.. Olayı sporun dışına çıkarmaya kesinlikle gerek yok.. Onaylamasak da kendi görüşüdür.. Bizi oynadığı basketbol ve galatasaraylı sporcu ahlakına uyup uymadığı ilgilendirir.. ancak şüpheleniyor insan.. ilk defa neredeyse tüm halkı müslüman olan bir ülkede basketbol oynayacak.. bir gün maçtan sonra çıkıp da böyle bir işaret yaparsa yer yerinden oynar.. hatta adamı göndermek zorunda bile kalırız.. her yerde bu işareti yapan kezman sanıyorum fenerde bir kez bile yapmadı..
dileğim gurovic in de bu tip sporla alakası olmayan işlerinden uzak durması ve takıma faydalı olmasıdır..

Eyüp abi o sırp oyuncunun hangi ligden olduğu söyleyebilir misin?gurovic transferini duyduğumdan beri garip ayak hareketleri yapıyorum oturduğum yerden şu oyuncunun ligini de söylersen iyicene bir ritme kavuşsam :)

bu yazımı önceki sayfalarda yazmıştım şimdi yeniden buraya da koymak istedim

ben bu forumda bunu çok yazdım murat hoca sorunlu diye gurovic i istemez demiştim önceki yazılarımda
ama aynı zamanda murat hoca sorunlu da olsa gurovic i almalı demiştim.murat hoca sorunlu oyuncuyla baş edemem psikolojisinden çıkmalı bu o ve kariyeri için çok iyi olur demiştim.
galiba murat hoca forumu okumakla kalmıyor okuduklarını dikkate alıyor
hocamıza teşekkür ediyorum
olumlu olumsuz(dozunda) eleştirileri dikkate aldığı için hocamıza tekrar teşekkür ediyorum
bu murat hocanın kendini her yönden geliştirdiğinin kanıtıdır.

Emre Yuksel' Alıntı:
Galatasarayımıza hayırlı olsun.. Umarım başarılı olur, başarılı oluruz..

Tek bir şüphemi belirtmek istiyorum.. Bu başlığın ilk sayfasında bir arkadaş Gurovic in alt alta fotoğraflarını koymuş.. En üstte üç parmağını açarak yaptığı işaret herhangi bir işaret değildir.. Baş, işaret ve orta parmağı açarak eli havaya kaldırma, milliyetçi hatta faşist sırpların kullandığı çentik işaretidir.. balkan savaşından başlar, boşnaklara uyguladıkları soykırıma kadar uzanır.. bunlar zamanında sasha iliç ve mateja kezman için de konuşulmuştu..

Anlatmak istediğim şu.. Olayı sporun dışına çıkarmaya kesinlikle gerek yok.. Onaylamasak da kendi görüşüdür.. Bizi oynadığı basketbol ve galatasaraylı sporcu ahlakına uyup uymadığı ilgilendirir.. ancak şüpheleniyor insan.. ilk defa neredeyse tüm halkı müslüman olan bir ülkede basketbol oynayacak.. bir gün maçtan sonra çıkıp da böyle bir işaret yaparsa yer yerinden oynar.. hatta adamı göndermek zorunda bile kalırız.. her yerde bu işareti yapan kezman sanıyorum fenerde bir kez bile yapmadı..
dileğim gurovic in de bu tip sporla alakası olmayan işlerinden uzak durması ve takıma faydalı olmasıdır..
Emre abi, peki Gurovic o maçta 3'lük atmıştır ama ayağı çizgiye yakın olduğu için hakemler iki gibi algılaması sonucu o 3 hareketini yapmış olamaz mı? Ben çoğu maçlarda görüyorum sadece bu hareketi Gurovic veya Sırp oyuncular yapmıyor -ki bende sanmıyorum ki bu tip oyuncuların maçlarda siyasi mesajlar vereceğini ya da bu tür hareketlere eğilim yapacağını... Yine de yaklaşımın çok hoşuma gitti açıkcası Emre abi ama yanlış anlamış olamaz mısın? ;)